Şimdi Ara

turk telekom ne yapti size?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anlamıyorum telekoma geçmeyin,yelekom berbat gibi konu acmaktan sıkılmadınız mi arkadas yav nedir bu turkcell sevdasi

kendim 11 ay sehir merkezinde duruyorum 1 ay koye gidiyorum orada da telekom 2g full çekiyorsa turkcell 2g %50-60 cekiyor ne yapayim ben turkcelli?
    sehir merkezlerinde ve ilcelerde telekom 4g cekiyor bana yetiyor dönem 4g devri bol bol internete girmek istiyorum
    telekomda 8gb interneti 29 tl ye alabiliyorum ekstra paketlerle arttirabiliyorim bol bol youtube a giriyorum spotify da muzik dinliyorum doya doya harciyorum 40 tl verip 2gb internet almak bana mantikli gelmiyor istedigim 8 gb fiyatli paketlerle eve fiber internet alirsin bu fiyatlari vermek istemiyorum

tamam turkcell cok iyi süper, dag basinda bile 4g(!) cekiyor tamam mi? turkcell on numara rahat birakin telekomu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen katılıyorum.

Yılda 1 ay yaz ,1 ay kış mevsiminde köye gidiyorum

Turkcell 2g/3g ,Avea 2g var ama vf Yok.!

Ayrıca köy ve ilçe bağlantu yollarındada Avea çoğu yerde 2g kısmen 3g ve Turkcell 2g,3g aynı direkte ve sorunsuz.Ama vf bu yolların büyük bölümünde ya yok ya da zayıf ve internet erişimsiz 2g bando var sadece.

Yani kısacası bu sene itibariyle yaptığım şebeke çekim ölçümlemelerimde (telefon şebeke seç ayarları ile) aynı yerde turkcell ve avea varken ve ben sadece aramak ve aranmak,Whatsapp iş vrubuna ulaşmak ve diğer yazışmaları yapmak,e-posta okumak için 2g yeterli bulduğumdan 1 ay sonra artık hiç kullanmamak üzere vodafone'dan Avea'ya geçeceğim.

Tabii sizlerde bölgenizde hangisi yeterli geliyorsa size onu tercih edin operatörlerden.

Bana göre; bana ait olan bir sloganı paylaşmak istiyorum; Taçsız Kral Avea...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 19 Ağustos 2017; 13:11:50 >
  • 10 GB lik tarifeli hat ver ödemesini sen yap üzerine bana para ver o operatörü kullanmam. Bulunduğum konum il ve diğer ilçeler arası kırsal kesimlerde çekmiyor. Vodafone ise TT daha beter görüşme yapamıyoruz ses gidiyor.

Hangi operatör seviliyor değilde bulunduğunuz yerde en iyi çeken operatörü kullanmak mantıklıdır. Birde adı çıkmış bir türlü sekize inmiyor hesabı var.
  • muş merkezde türkcell şehrin göbeginde e çekiyor türk telekom 4.5gfull çekiyor sen bakma millete cebine bak bulundugun yerde hangisi iyiyse ona geç
  • Genel bi om yargi var ama soylenenlerin buyuk kismi dogru 2002den beri kullaniyorum. Sehir merkezleri iyi ama kirsalda 3g yok neredeyse. Hatta 3g olmayan bi ton ilce var ama fiyatlar mukemmel. Az ciksin cebimden arada cekmesin diyorum. Genelde seyahatlara gittigim de yanimda turkcell olan aile uyesi oluo tt cekmeyince onlarin telefonu kullanioruz acil bisey olursa. O da masallah gittigimiz heryerde 3g 4.5g veriyo nasil bi altyapıysa. Ozellikle karadenizde cok sikintili telekom. Il merkezleri ve ilce merkezleri disinda 3g yok. Hatta bazi ilcelerde de yok. Mesela karabuk eskipazar ilcesinde hala 3g yok. Diger bolgelerde sorun yasamadim marmara ege akdeniz genel olarak kesintisiz ve 3g kapsamasi var hemem hemen tum yollarda ve ilcelerde. Gittigim yerler acisindan yorum yapiorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sehir merkezinde bulunanlar rahatlikla gecebilir 3operatorde iyi durumda sadece sehir disina cikdikca telekomun adi kaliyor sadece 2gde tcell 4g olan yerde 2g idi

Ben full sehir icindeyim 11ay ondan dolayi sorun olmuyor sehir disi gittigim yerlerdede yol boyu 2g ilce 3g(tcell 4gvar vf 3g)

Ayrica turkcell bu ayki tarifelerle cekse nolur 1 2gblik tarifeler 30tl olmus

• Bu ay ki tcell tarifeleri sanki numara taşıma bana der gibi.

Avea klasik her zamanki fiyat avantajını prime tarifelerine kadar yansıtmış maşallah.

Bulunduğu yerde avea çekipte daha fazlasını niye ödeyeyim diyenlere göre her zaman cazip kampanyaları var aveanın.

• Gelmeyin la telekoma bırakın rahat rahat takılayım şebekeyi doldurup hızımı yavaşlatmayın zaten taşıyıcı birleştiremiyom hard diskim hıza yetişemiyor 😀

• Aycell zamanından beri Taçsız Kral Avea'dır benim için ve artık kapsama alanı bile her geçen gün artıyor.

Olumsuz Düşünenler bi denesin olmadı geri istediği operatöre dönebilirler.

• Su an koyde kapinin onunde golgede oturuyorum. Telekom hattiyla sesli gorusme yapmak bile epeyce zorken

ben turkcell 3g ile internete baglanip size yaziyorum hatta fotograf bile upload edebiliyorum. Yoksa bizde bilirdik yari fiyatina telekom kullanmayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 20 Ağustos 2017; 13:36:57 >
  • Şehir dışına çıkmıyorsan, ya da gittiğin her yerde operatörün çekiyorsa hangi operatörü kullanırsan kullan. TT fiyat olarak her zaman avantajlı oldu ama hep de bir kusuru oldu. Zamanında yurtdışını ucuz aramak için hat aldım Avea, aradığım insan değil, başkası açıyordu arada, neyse ki aynı ülke içinde başkası çıkıyordu. :D Doğudaki altyapısı da fena idi. Tüm operatörler TT fiberini kullanıyor iletişim için, fiber şansa kopunca tüm TT hizmetleri ve Vodafone sinyali göçüyordu. Aynı hattı kullanan Turkcell bağlantıyı yedekliyor, göçmüyordu.

Ama Turkcell'de avantajlı açık kalmadı, ben de hattı taşıyabilirim artık. Güzel açıklar varsa haber edin. :D
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Sivasın hangi köyü idi Şarkışla falan mı yakın sayılırız geleyim bayramda çay içmeye Akdağmadenîndeyim bende

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    50 km var suan aramızda. Bozkurt köyü. :)

Simdi şarkışlaya indim. Buralarda olursam gel tabiki. Basim gozum ustune. Gecen pazar magdenli iki kisi vardi kizilirmakta balik tutuyorlardi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.