Şimdi Ara

Türk telekom mu ? Vodafone mu ? ( Turkcell'i eledim pahalı diye )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
51.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dun konu açmıştım Turkcell mi Vodafone mu diye, Turkcell'in pahalı olmasından ötürü vazgeçtim.

Şimdi son kez soruyorum, Türk telekom mu ? Vodafone mu ?

Vodafone'a sempatim vardı ama çok şikayet varmış hakkında. Türk telekomdan ise malum sebeplerden ötürü uzun yıllardır nefret ediyorum. Sizce mobilde hangisi iyi ?

• aylik ihtiyacin nedir??

ona gore tavsiyede bulunayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom mu ? Vodafone mu ? derseniz tabiki ''Vodafone''
  • plus007 kullanıcısına yanıt
    12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    +1903

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bölgende operatörlerin durumu ne, öncelikle bunu araştırman gerek.

Ha 3 operatörde iyiyse ve tt mu vodafone mu diyorsan, pass paketlerinden ötürü vodafone derim. Adamlar sınırsız kullanım sunuyor, ötesi yok.

HD görüşme desteğide mevcut. Ha bu önemli değil deme, olurda tt alırsan öğüre öğüre konuşursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

aylik ihtiyacin nedir??

ona gore tavsiyede bulunayim
    Bence 5-7 gb civarı benim için yeterli olacaktır. İş yerinde ve evde internetim var, sadece dışarıda gerekecek.

Edit: Yorum yapan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 30 Ekim 2018; 17:47:20 >
  • Çalışansan Vodafone daha iyi

• Vodafone cekimde bi tik daha iyikirsalda ozellikle. Birde telefon gorusmeleri daha net vfde. Volte destegi de cok cihazlarda.

• Turkcell faturasız hat alıyorsun veya numaranı turkcelle taşıyorsun. ve 25 yaş altı tc buluyorsun. Hat senin üzerine olacak zaten. Sadece Hesabım uygulamasına o TC yi girmen yeterli. Daha sonra Hoş Geldin 4GB paketini alıyorsun. 500dk hy + 1000 sms + 4gb net verecek. Ayrıca sene sonuna kadar bu paketin interneti 2 ye katlayacak her paket satın almanda yani sene sonuna kadart 8gb netin olacak ve turkcell kalitesi tabi ki. Kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay boyunca yenilenecektir. Ayrıca banka kanalı ile yüklemelerde de 1 gb net hediye geliyor. Sanırım bu herkese geliyor. Tabi salla kazan fırsatların da olacak. Paket fiyatı 32 TL.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-4gb?source=CMS&place=campaigns_category

• https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/turbo-5gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category hocam cok memnunum tavsıye ederım

saka bir yana hattını turkcell e tası.26 yas altında bırısının tc numarasını bulup gn uye oluyorsun
    hosgeldın 4 gb paketı 32 tl ye alabılırsın
    gollercepte suprız nokta kım 1 gb ıster banka kanalı 1 gb aylık hedıye salla kazan gnc catlat kampanyalarını uygulayıp a sonunu rahat getırıyorsun.

bunlarla kım ugrasacak kardesım dersen turk telekom ınternet onunden fıyat olarak ta cok ıyıdır. bulundugun erlerde cekım kalıtesını faturası olarak 1 ay test edersın.memnun kalırsan faturalıda bol bol kullanırsın
    ıyı forumlar

• Vodafone çekimi iyi olsa da şehirde yaşıyorsan veya bulunduğun yerlerde Türk Telekom çekiyorsa daha avantajlı bir fiyata sahip olabilirsin. Ben ttmobil tercih ediyorum ama şehirden uzaklaşınca kalitesizliğini farkediyorum. Olsun 10 gbli sarı paketi 29tlye alıp 15liraya da 10 gb gündüz paketi alıp bir ay rahatlıkla çıkıyor. Evde internetim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğunlukla şehirdeysen TT , yok değilsen Vf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar yapmayın etmeyin, vodafone da arabada konuşmak fln imkansız, nasıl vodafone iyi diyorsunuz anlamadım gitti, izmirde ykm konak içinde çekmiyor, metronun halkapınar civarında çekmiyor, şehir dışında da bir espirisi yok, siz nasıl vodafone tt den iyi buldunuz anlamadım.
  • Dünde yaZdım sana yorumumu dikkate alsan böyle konu açmaya gerek duymazdın kendin tecrübe et denemekten sadece 1 ay kaybedersin başka birşey değil

• Vodafone kırsal da daha iyi telekom şehir içinde iyi yinede bulunduğun konuma göre değişir

• Etraflıca düşünmeye gerek yok. Evinde ve işyerinde internet var zaten, ve ucuz birşey arıyorsun belli ki.

TT kollarını açtı seni bekliyor.

• Ikisi arasında kaldıysan ağırlıklı olarak 4g kullanacaksan Türk telekom derim.

Sevmem bende telekomu ama vodafone'nun internet hızı rezalet.

• Değişik şehirlerde her ikisini de kullanmış biri olarak hem internet hem konuşma açısından Türk telekom daha iyi.
  • Eger sarj onemli degil cok hizli bitsin istiyorsan vodafone

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun sabit belli şehiriniz işiniz eviniz varsa orada test edip alınması lazım.

benım oldugum yerde turkcell harıc vodofone tt berbat

vodafone tt den daha berbat oldugu ıcın tt kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.