Şimdi Ara

Türk Telekom (mobil) Fatura kesim tarihi değişiklik? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

*124# den ceza tutarına son gelecek faturanı ekle son ay telsiz kullanım vergisi gelmeyebilir .

• *124# yaptım.. 3 tane taahhüt çıkıyor. internet paketi vs. hepsinde ceza tutarı 0 TL yazıyor. Anlamadım. umarım başka bir şey çıkmazTürk Telekom (mobil) Fatura kesim tarihi değişiklik? 

@Yokizm

• Enrique Iglesias07 kullanıcısına yanıt

İlk ayınsa 0 yazması doğal

kullanım haklarının birini bitirmeden, Bu ay ki faturan kesilmeden taşınırsan gün bazlı Faturan çıkar .

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

yarın geçiş işlemi için Turkcell bayisine gidiyorum.

Turktelekomdan bisey bekleme telefon çeksin yeter sistemleri hala 2000 yıllarda daki sistem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Numaranızın alan kodu ile ilgili. Numaranızın alan kodu 53x ile başlamıyor ise ve sizi arayan kisinin numara taşınabilirliği uyarı tonu açık ise dıt dıtt dıt dıtt sesini duyar. Numaranızın alan kodu 53x ile basliyor ise o ses hiç çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt

ARİA zamanından mı devam ediyor yani?

• @krkmz1666 @Yokizm

Türk Telekom (mobil) Fatura kesim tarihi değişiklik?

Bu geceyi iple çekiyorum Türk Telekom (mobil) Fatura kesim tarihi değişiklik?  baya hızlı oldu işlemler..

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Neye göre 2000li yıllardaki sistem diyorsunuz hocam anlamadım tam olarak.
  • Telefon ayarlarını da yaptım.. Volteyi vs. hepsini açtım. Dikkatimi çeken en önemli nokta şu; telden foruma girerken takır takır sayfaları açması beni benden aldı. Turkcell'den başkası yalan, bunu anladım.. @Yokizm Fatura kesim tarihi de her ayın 10'u oldu. Daha ne isterim ki Türk Telekom (mobil) Fatura kesim tarihi değişiklik? 

• Hadi hayırlısı olsun hocam sizin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam. 5-6 aydır (Turkcell) kullanıyorum. İyi ki de geçmişim. Her ne olursa olsun Telekomun mutlaka fatura kesim tarihlerini değiştirme olayını yapması lazım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.