Şimdi Ara

TURK TELEKOM MOBİL 12 GB 39 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kayseri Forum AVM' de bulunan TEKNOSA' da (teknosacell) 1500 dk, 1500 sms, 12 gb internet 39 tl

(Sabancı çalışanlarına özel ama bu tarifeyi istediğinizde işleminizi yapıyorlar)

Bu aralar taahhütüm dolacağı için uygun tarife arayışındaydım.

Bana uygun geldi ancak sanırım tüm illerde yok.

İhtiyacı olan değerlendirebilir.

• 29 tlye 10gb olandan kullaniyordum 35e devam edelim mi dediler bende millete 35e 15 veriyonuz dedim o bitti dediler bende taahhut bitince tl ye gecer param olursa kullanirim dedjm daha 50 gun var ararlar diye umit ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 10 günüm kaldı ve aramadılar Faturasızdan Faturalıya 15 GB konusundaki sohbetlerde herkese o kampanyanın verilmediğinden bahsetmişlerdi. 12 GB yeter derseniz beklemeden halledebilirsiniz.
  • faturasızdan faturalıya geçtim 35 çok cazip oluyor
  • 1 yilda 4 keZ 4gb aldim 16 tl ye otomatik odemede faturam kendileri bilir butun operatorler musteri ariyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oger memleketi dudukluyodu ama bizede yariyodu ucuz ucuz konusuyoduk simdi bankalara gecince ogerin acisini bizden cikarmak adina burunlarindan kil aldirmiyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madhane kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mesajı sanki bir ay içinde iki kez daha okudum. Aynısını başka yerlere de mi yazdın, dejavu mu?

• 19 tlye 8 gb kullanıyordum. Aradılar 40 liraya 15 gb kabul ettim. Gerçi bu da yetmiyor da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün taahutum biteceği için aradılar 30 tl ödediğim 8gb 750dk lı paketimi 18 tl yaptılar.

• dreaman kullanıcısına yanıt
    Evet eşimin de 6 gb olan paketini 12 tl yapmışlardı. Ara sıra kişiye özel güzel kampanyalar yapıyorlar ancak beklemek istemeyenler için teknosanın tarifesi şuan operatörler arasında en uygunu sanırım.
  • Türk telekomdan o kadar nefret ediyorum ki 1 tl e 100 gb verse almam.
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    Verirlerse haber et ben alırım :) Bulunduğum yerde en iyisi Turk Telekom :-)

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Hocam değil 100 , 10 gb i 10 ₺ ye verseler saniye düşünmezsiniz. Devir artık Fiyat Performans yani FP dönemi. Çekiyorsa okeydir. Nefretiniz rakamsal bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyseloz

Hocam değil 100 , 10 gb i 10 ₺ ye verseler saniye düşünmezsiniz. Devir artık Fiyat Performans yani FP dönemi. Çekiyorsa okeydir. Nefretiniz rakamsal bence :)
    Valla iki defa kullandım yemin ettim. rakamı bile simgesel soyledim. bedava verse almam yine söylüyorum. o kadar bezdirdi bu adamlar beni.

türk telekom diyince aklıma direk 5 -6 kelime küfür geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.