Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
2
Favori
20.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 69 tl millenicom 35 mbit kotasız sözleşmesiz cartsız curtsuz... kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. beyler bayanlar bu devirde kendinizi öptürmeyin alternatif ıss lere geçin çok geç olmadan...

• Uydunet’te açıklasa da bi görsek, dün aradım daha belli değil dediler bakalım ne olacak? Sonuçta devletin bir kurumu inşallah çok pahalı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekrem bey ne kadar tevazulu insansin sen oyle BIRAZ ARTIS Gostermis cumlesi mukemmel 😲

• bedava bence en az 500 lirdan başlamalı

• Diğer internet şirketlerine geçmenin zamanı gelmiştir arkadaşlar.

• Bu fiyatlar gerçek mi ? . Hadi fiyatları geçtim 2019 yılına giriyoruz ve bu firma 4 mbps internet satışı yapmayı mı planladı gerçekten o oval masa toplantılarında ? Kurduğun modeme ve altyapıya acımıyorlarmı firma olarak? Sanırım ülkede herkez 4 mbps internet kullansa firma hedeflerine ulaşmış olacaklar. Evet yeni sloganımız " Her eve 4 mbps İNTERNET!!" Bu arada yaşasın yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri, çok iyiyiz biz yaa.

• Yerli ve milli sermayeye nede olsa bunlar adamı böyle dikerler zaten nerde bunlarda indirim Türk halkı tankın önünde yatar biz Türk milletide Türk Telekom a yatarız ülkemize yabancı sermaye şart yoksa rekabet olmaz artık ben milli sermayeye güvenim kalmadı 6yıldır İstanbul'un merkzindeyim halen alt yapı yok diyorlar

• Keriz silkeleme, müşteriler kaçacak falan diyorsunuz da bu söylediğiniz şeyler standart gelişmiş ülkelerde olur. Ülkenin Türkiye olduğunu unuttunuz galiba. 200 liraya 4mbit internet de verse millet kullanmaya devam eder. Toplumda haksızlığa başkaldırma, hakkını toplumca arama gibi özellikler bulunmadığından.

Şaka gibi ya söylerken farkettim; 4mbps paket var. Bence böyle bir paketin var olması fiyatlardan daha komik

• Yerli ve milli kazık.

• Türk Telekom ne zaman adam oldu ki şimdi adam olsun

• Turknet candir 😂 Guluyorum bu TTNET e ve tarifelerine , sinirden ama. Iyki TurkNet liyim, 100mbit net, 4mbit upload vdsl kullaniyorum 65₺ ohhh miss gibi

• A L L A H
    B E L A N I
    V E R S İ N
    .................
    TÜRK TELEKOMMMMMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 12 Aralık 2018; 11:59:4 >
  • Biraz mı? Ekrem’in matematik belli ki iyi değil. 35 Mbps 100 GB AKN ye 68 tl veriyoruz Ekremcim farkettiysen 143 liraya çıkmış. %100 cük bir zam.

• Almanlar sizi kıskanıyor.. Bu söz gerçek. En azından Alman Internet sağlayıcıları kıskanıyor.. :) bu fiyatlara ge... Leri için.

500Mb internet ve sınırsız telefon ayda ortalama 35€
    Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 mü? Megabit mi? 4 megabit? 4 ya hu 4. Allah Allaaaaah 4.

• Adamlar limitsiz interneti bile e kadar diye yapıyor fiyatları yüksekten açtılar bu seferde fiyatlar yüksek diye tepki oluşacak hopp gelsin kotalı paketler sonra da müşterilerimiz istedi biz yaptık diyecekler etki tepki ne kurumsal firmasınız bence paket fiyatları örneğin
    35 mbit internet 35 tl+vergiler diye fiyatlandırılmalı

• Keriz tarifeleri açıklanmış. Normal müşteri tarifeleri ne zaman açıklanır?

• 24 mbit 24 ay taahhütlü kampanya 129 tl
    Bu nasıl kampanya sizin matematiğinize maliyet hesabınıza ediyim kampanya öyle olmaz böyle olur

ABONELİĞİNİZİ LÜTFEN İPTAL EDİN

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.