Şimdi Ara

Turk telekom köyler vdsl neden veriyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turk telekom köyeler vdsl veriyor mezarlıkta bile 100MBps alabilirsiniz diyor böyle birşey var mı ?? hat değerleri benim değil arkadaşım gönderdi
    Turk telekom köyler vdsl neden veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15814DA30 -- 18 Ağustos 2018; 17:53:48 >

• ülkenin her yerine internet ulaşmalı sonuçta şehir merkezlerinde kötü olmasının en büyük nedeni kazı izinleri için istenen ücretler çok yüksek firma o ücrete bahsettiğiniz yer gibi 2 yere fiber çekebiliyor aynı maliyete iran da afrikada bile böyle ücretler yok avrupayı saymıyorum bile
  • Ne yazık ki belediyeler üzerinden zengin olmaya çalışıyor çoğu bizim belediye başkanın avmsi bile var ülkede zaten herkes kendi çıkarını düşünmese şaşırcam tt zaten özelleştirilmemeliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    yarın arkadaşım 100MBps alacakmış ben merkezde 100MBps görmedim köyde 100MBps adalet mi ?
  • DüşünenÇocuk32 D kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom tekel olmasın diye öyle yapıldı deniliyor
  • Gönderdiğin hat değerlerinde adsl2+ yazıyor ayrıca oradan vdsl alıp alınamayacağı anlaşılamaz.
    turktelekom kapsama haritası, extranet gibi bir siteden yada superonline,vodafone'dan falan direk sorgulaman lazım.
  • tweenietomatoes kullanıcısına yanıt
    müşter hizmetlerini aradı 100MBps albilirsiniz demişler 4441444
  • nerenin köyü ora.
    denizli köy isim bilmiyorum
  • Belediyeler engel çıkarmadıkça telekom altyapı çekiyor.
    O hat anormal bir durum yaşamaz ise 100 megabiti rahat alır.
    turknet extra paketi iyi olabilir.
  • Köylere altyapı kurmak görece daha kolay. Köyler arası bir fiber kablo, köye bir santral, oradan da tüm köye havai hatlarla VDSL dağıtılabiliyor pekala. Ama şehirde işin içine belediyelerden izin süreçleri vs. giriyor, belediye ben orayı daha yeni asfalt yaptım, kazma diyor; iş uzadıkça uzuyor...
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    2 ay taahhüt kaldı turk telekom bitsin netspeed alacakmış
    benim fiber projesi onaylanması bekliyorum
  • alsın hacı en yüksek ne varsa, şehirlerde falan millet bilmiyor bi de alışmış diye adsl'i gazlıyorlar bw artmadıkça yeni nesil routerlara yatırım da olmaz. Denizli falan insan kalitesi yüksek yerler vdslde gelir fiberde gelir.
    denizli güzel yer
  • evet malesef böyle şeyler var bu hızları alabilir yani geçende 100-200 kişi yaşayan bir köyde bile fiber gördüm başka bir köyde 1000 kişi yaşiyor ve vdsl gördüm dağ başında şehir merkezinden uzak bir noktada vdsl gördüm türk telekom genelde bu tarz yerlere genelde daha çok vdsl altyapı sağlıyor hatlar çok kötü durumda olduğunda mecbur kalıyolar galiba yada mecbur kalmıyor birileri gidip araya birilerini sokuyor gelip altyapıyı yeniliyorlar türk telekomun ne yaptiğini kimse anlayamıyor çok saçma sapan bir yönetim biçimleri var olur olmadik yerde altyapı yenilemesi yapiliyor şuan oturduğum yerin nufüsü 10 bin üstü 11-12 tahmini nufüsümüz oturdugum yerdeki sadece toki konutlarına 35 mbps hıza kadar vdsl hizmeti verilebiliyor başka herhangi bir yere vdsl hizmeti yok çok şükür evim çok uzak değil santrale 13-14 mbps hız alıyorum türk telekom gelişmekte sürekli büyüyen noktalara yatırımdansa saçma sapan yerlere yatırımı tercih ediyor sebebini bilemedim

• Keşke herkes en az 100 mbps kullansa ama bunu devlet büyüklerine anlatın sözde çözeceklerdi fakat kaç ay oldu hala gelişme yok

https://www.haberturk.com/basbakan-yildirim-fiber-optik-altyapi-ortak-kullanim-programinda-konusuyor-1982608-ekonomi
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Yaşadığım ilçenin nüfusu 699.901 olmasına rağmen 8 mbps hizmet alıyorum sayıların önemi yok

• eskiden oturduğum şehirde şuan altyapı çok iyi durumda [çorluda oturuyordum] eski oturduğum evdede fiber var şuan neredeyse heryerde altyapı vdsl destekliyor çorluda taşinmasam şimdi kesin vdsl kullanıyordum turkcell superonline'da baya aktif türk telekom kadar neredeyse şuan kafamı çok vuruyorum taşlara babama sattırmasaydık keşke o evi hem ev daha değerliydi şuan hem altyapım iyi durumdaydı
  • Ben izmirdeyımbizim ilçe kemaplasa telekom ekıplerı vdsl yok ilçede diyorlar fakat ben 8000 kişilik köydeyım burda var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.