Şimdi Ara

Türk Telekom Kota Uyarısı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle son zamanlarda bu konuyu araştırır oldum. Çoğu insanın kota kalkıyor diye bir şeyi atladığını belirtmek isterim.
    Bazı insanlar bu olayı görünce ben paketi 35 GB AKN çektim. Oh miss 60 ₺ sınırsız 35 Mbps kullanacağım gibi şeyler yazdılar.

Eğer kaldırırlarsa 35 GB AKN, 100 GB AKN, 200 GB AKN paketlerin fiyatı eşit olmayacağından şikayetler artacaktır.
    Bu yüzden kasım ayında faturalara gelen uyarı taahhüt bitene kadar kotanın %95 olacağını gösteriyor.
    Çünkü taahhüt olan müşterilerin fiyatlarını artıramayacaklar ya da diğer AKN'li paketler sabit fiyata eşleştirmeyecekler.

İkinci uyarı da ise sadece AKN hakkında bahsedilmiş. Önceki kota olayı hakkında herhangi bir açıklama yok.

Şimdi bazı arkadaşlar gelin güvey oldular. O röportaj da 35 GB AKN ve 100 GB AKN fiyatına bir yorum getirse ya da bir çözüm sunsa bende inanacaktım.

Ayriyeten müşteri hizmetleri Bayi, Destek, Twitter, Facebook gibi yerlerde sorduğumuz da kota olayının AKN'li paketlerde devam edeceğini söylüyorlar.
    Kota olayının taahhütleri bitene kadar müşterilere uygulanacağını düşünüyorum. İnsanları yeni paket fiyatlarına ısındırana kadar bu yola geçtiklerini düşünüyorum.

Taahhüt bittikten sonra da kotalı paket sunmayacaklarını düşünüyorum. Bu konuda siz neler düşünüyorsunuz.
    Türk Telekom da çalışan bir yetkili varsa bu düşüncelerimin doğru olup olmadığı hakkında yorum yazarsa iyi olur.

Dipnot: Sınırsız paketler sunacaklarına eminim. Burada sadece 1 Ocak'tan önce AKN'li paket alan kullanıcılara ne olacağı hakkında düşüncelerimi belirttim.
    Ayriyeten Online hizmetler Kampanya aboneliklerimde 2020 kadar olan paketin ismi kalkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drktower -- 7 Aralık 2018; 9:22:1 >

• Hala neyi uzatma peşindesiniz acaba ? adamlar heryerden açıklama yapıyor kaldırılacağına dair...
    -Sizin bu söylediklerinizin üzerine tekrar mesaj atıp sordum verdikleri cevap ortada işte
  • Uzatma peşinde değilim. Sana verilen cevap röportaj da sunulmuş. Cevapta AKN'li paketlerin fiyat farkları hakkında bir şey yok.
    Mesajımı okuduysan Aynı hızda 35 GB AKNLi bir pakete 60 ₺ verenle 200 GB AKN'li bir pakete 150 ₺ verene taahhüt varken AKN kota koymadan kaldırırsan, fiyat konusunda herkes şikayetçi olacaktır.
    Ben bu yüzden kota olayını geçici olarak bulduklarını düşünüyorum. Bu konuda bilgilendirmelerini rica ediyorum sadece. Eğer farklı bir çözüm buldularsa da tüketici ile açıklamaları gerekiyor. Çünkü taahhüt yenileyeceksek bazı detayları bilememiz gerkeiyor. Sürekli AKN'li paket önerisi ile telefon açıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drktower -- 6 Aralık 2018; 16:49:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drktower

Uzatma peşinde değilim. Sana verilen cevap röportaj da sunulmuş. Cevapta AKN'li paketlerin fiyat farkları hakkında bir şey yok.
    Mesajımı okuduysan Aynı hızda 35 GB AKNLi bir pakete 60 ₺ verenle 200 GB AKN'li bir pakete 150 ₺ verene taahhüt varken AKN kota koymadan kaldırırsan, fiyat konusunda herkes şikayetçi olacaktır.
    Ben bu yüzden kota olayını geçici olarak bulduklarını düşünüyorum. Bu konuda bilgilendirmelerini rica ediyorum sadece. Eğer farklı bir çözüm buldularsa da tüketici ile açıklamaları gerekiyor. Çünkü taahhüt yenileyeceksek bazı detayları bilememiz gerkeiyor. Sürekli AKN'li paket önerisi ile telefon açıyorlar.
    Aynen size katılıyorum. Millet nasılsa toz pembe görüyor her şeyi. İnşallah sınırsız olur ama var bu işin bir bit yeniği diye düşünüyorum. Açıkçası internet sağlayıcılarına pek güvenmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NNOVA

Hala neyi uzatma peşindesiniz acaba ? adamlar heryerden açıklama yapıyor kaldırılacağına dair...
    -Sizin bu söylediklerinizin üzerine tekrar mesaj atıp sordum verdikleri cevap ortada işte
    Sınırsız akn gelmenden önce yüksek aknli paket yaptırıp yüksek ücret ödeyenler hakkında konu açılmış . Verdiğin cevapla konunun ne alakası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk Telekom Kota Uyarısı Hakkında

Bir arkadaşa mail üzerinden bu cevabı vermişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drktower -- 7 Aralık 2018; 13:8:6 >
  • Yüksek bedel ödeyenlerin tüketici mahkemesine gitmeye hakları var. Türk Telekom tarifeleri ve fiyatları standart yapmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 7 Aralık 2018; 17:19:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce verilmiş bir taahhüt için tüketici mahkemesinin fiyatı düşürme durumu olacağını sanmıyorum... Taahhüt verildiğinde o paket diğer kullanıcılara göre avantajlıydı.. Ve iss nin üstünde olan bir merci yasal olarak kotayı kaldırıyor bu yüzden iss ye ile herhangi bir şekilde ücreti düşürün deme hakkı bulunamaz denilir.. Kanaatimce... Taahhüt verildiği tarih önemli bu konuda...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telekom'a güvenilmeyeceğini bir kez daha anlamış olduk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.