Şimdi Ara

Türk Telekom Kişisel Verileri Satıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aoabalkes (1 mesaj) Guest-0EF48BDE1 (1 mesaj) XpressMusic34 (1 mesaj) Der Meister. (1 mesaj) samtual (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom Kişisel Verileri Satıyor mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3573 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kendim Türk Telekom kullanmıyorum ama babamın hattına nasıl olduysa bir karışıklıkla benim cep telefonu numaram tanımlanmış yıllar önce.
    Ad soyad tüm bilgiler babamın sadece cep telefonu benim. Bu şekilde başka bir yere abonelik ve üyelikte bulunmuyor zaten çok istisna bir durum tüm bilgiler babamın telefon numarası benim olması.
    Neyse olay burdan sonra başlıyor, çeşitli yerlerden çağrılar alıyorum.
    Vodafone net bi ara dadanmıştı "taahhütünüzden doğan borçlar şu şekilde hesaplandı vodafone net bunu karşılayacak şekilde sizi abonemiz yapalım gibi çağrılar alıyordum. Ben aradıklarında ve babamın ismini verdiklerinde ben o kişi değilim yanlış numara deyip kapatmaya çalıştıkça, onlar daha detaylı bilgiler veriyordu, ev adresi, sabit no gibi.
    Sonrasında çok garip yerlerden çağrılar almaya başladım, isim yine babamın ismi ama beni arıyorlar, Yalova termaller mi dersiniz, elektrikli süpürge satışlarımı dersiniz vb. vb. En son bugün LG su arıtma cihazı satmak için aradılar ve babamın ismini vererek xx ile mi görüşüyorum dedi, hayır tanımıyorum dedim, o zaman sizin isminizi alabilir miyim dedi, hayır alamazsınız siz kimi aradığınızı bilmiyor musunuz deyince "aman be vermezseniz vermeyin" deyip telefonu kapattı
    Şimdi bu istisnai durum sadece Turk Telekom aboneliğinde var ve ben artarak çağrılar almaya devam ediyorum hem de güncel bilgilerle. Gerekli yerlere şikayet ettim ama hiç bir şey olmadı, kimi kime şikayet ediyoruma döndü olay.
    Bugün su arıtma cihazı satmak için beni arayan numara 0312 900 12 58 biraz bakındım aynı şekilde arananlar var. Bunu nasıl ispatlayabilirim bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 20 Kasım 2019; 14:3:47 >

|
    |

• Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Herşey beklenir bunlardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2281 Mesaj
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 18:14:20 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    16076 Mesaj
    Veri kullanım izniniz kapalı mı açık mı? Online işlemlerden kontrol eder misiniz?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,201
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.