Şimdi Ara

Türk Telekom Kadar Rezil Firmat Net Sağlayıcı Görmedim Bin Pişmanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Dostlar daha Kullanalı 3-4 ay oldu bin pişman ettiler beni süperonline bunların köpeği olsun adam felan değil bunlar yemin ederim.

hem pahalıya girdi net bana mecburiyetten taşınma durumundan buna geçtim fazla para ödüyorum ve rezil hizmet var.

bakın 50 mb net olana geçiyorum hızım daha 3 mb geçmiyor 200 gb akk veriyorlar 20 günde bitiyor hiç bişey indirmiyorum ha öyle eskiden 150 gb verirdi süperonline ay sonuna 5 gün kala biterdi nerdeyse şimdi bak bide aynı tarz indirmem var sadece!!

fatura kısmına gelirsek ben faturaları süper'den alışkanlık yaptım hep geç öderim bunlar fatura tarihini ne belirtiyor ne bişey ediyor diğeri şu tarihe kadar ödemessen kapanır derdi 2 kere hattımı kafalarına göre kesip benden 20 tl açma parası eklediler deli oluyorum diyorum adamlara tarihi söylesenize mesajda nasıl adamsınız biz nerden bilcez hangi faturada kestiğinizi vs kadın anlamadığım leklde diyor 5-44 gün arası saçma sapan yahu böle bişey yok bunlar 7*8 yıl önce iyiydi şimdi bitmişler müşteri hizmletlerindeki kız seni dinlemiyor bile aynı şeyleri diyor fazla para almak için hattını kesiyorlar sanki ödemicez tam adiler ya ne yapcam anlamadım

hızım neden 50 mb da bu şekilde süperde 6 ya kadar alabiliyordum ya fiberde

speedtest'de kontrol ettiğimde hıza 47 mb diyor ama download yaptığımda en hızlı siteden premium ile 2,7 3 mb arası oynuyor bunun 5 geçmesi lazım normalde 50 mb problem nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 19 Nisan 2018; 19:17:53 >

• ee normal sende faturanı doğru düzgün öde geç niye ödüyorsun adam sana hizmet sunuyor parasını ister.
  • Sende yine iyi fiber var, ama kör,ama topal :)

Türk Telekom Kadar Rezil Firmat Net Sağlayıcı Görmedim Bin Pişmanım
  • Yav şu kurum hakkında 1 tane olumlu şey söyleyen çıkmayacak mı arkadaş. Yıllar geçiyor sövgüler içerik olarak değişmiyor sadece şekil değiştiriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.