Şimdi Ara

Türk Telekom JET Wi-Fi (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sayfada 64 liraya 24 aylık sınırsız tarife var ve bu tarifenin altında bir bilgi verilmiş, bilgi şu.
    "Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.

Şimdi bir kaç sorum var.
    Bu hizmet 3G mi 4G mi ?
    Bu hizmeti kullanan var mı (Varsa bilgi verebilir mi ?)
    Alınan hız nedir ve sınırsız olan pakette AKK bulunuyor mu ?

Evinde internet alt yapısı olmayanlar için iyi bir şey bence ancak sınırsız olayı tam olarak nedir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/bilgisayarimdan/jet-wifi-tarifeleri.aspx

• bu tarife sadece mevcut müşterileri açık olup, yeni abone alımına kapalıdır, en üstte ! işareti koyarak başına belirtmişler, ayrıca forumda konuşulmuştu bu konu. şuan 10 gb 19 tl, 20 gb 29 tl artı ilave her 10 gb 12 tl şeklinde bir tarifeleri var, ben onu kullanıyorum hız olarak hiç üzmedi, 4g çekmeyen yerde 3g ile 10-20 mbps civarında hızlarla yine her işimi gördü
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Bu tarife sadece mevcut müşterileri açık olup, yeni abone alımına kapalıdır, en üstte ! işareti koyarak başına belirtmişler.

Bu uyarı nerede yazıyor göremedim ? Vermiş olduğum linkte bireysel abonelerin yararlanabileceği yazıyor.
  • Verdiğin linkte en tepede çıkıyor hocam

Türk Telekom JET Wi-Fi  (YARDIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 8 Ocak 2019; 17:28:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Peki mevcut müşteriden kasıt nedir acaba ? Mesela ben şuanda TT Mobil kullanıyorum bu paketten yararlanamaz mıyım, yani illa daha önceden bu paketi satın almış olanlar mı faydalanabiliyor ?
  • Valla bence mevcut paket olarak yorumluyorum ben, zira mevcut aboneyi biliyorsunuz numara taşıyandan bile değersiz görüyorlar, bence yararlanamazsiniz ama arayıp sormak lazım mh yi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarifeyi yilbasindan once ben de bayagi kosturdum ama yok arkadaslar, gecilmiyor. Ya kurumsal musteri olacaksiniz ya da imkansiz. 4-5 Turktelekom bayisi (telefoncularla karistirmayin) gezdim, 2-3 defa farkli musteri hizmetleri temsilcisi ile gorustum ve sonuc olarak ya musteri alimina kapanmadan alacaktiniz ve sinirsiz kullanacaktiniz ya da gecemiyorsunuz maalesef.

Ben de internet arayisindaydim yil bitmeden, turkcell vinnwifi alayim dedim, 50gb kota ve gece 2-8 sinirsizdi. Sansima (belki de dogum gunume denk geldiginden) paket sinirsiz oldu ve suan bir cok arkadas sinirsiz kullaniyoruz forumda. Ama turkcell de TT nin yolunu izleyerek paketi degistirdi ve artik alinanlar sinirsiz olmuyor..

Forum konusu linki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.