Şimdi Ara

Türk Telekom Jet Wi-fi Hakkında Sınırsız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
26.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler almayı dusunuyorum sinirsiz 24 aylık taahhütlü 64 Tl 15 gb kota var 126 kpbs ye kadar sonra 96'ya dusuyormus

Alan var mı kullanan filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RawShed

Beyler almayı dusunuyorum sinirsiz 24 aylık taahhütlü 64 Tl 15 gb kota var 126 kpbs ye kadar sonra 96'ya dusuyormus

Alan var mı kullanan filan

Türk Telekom birleşmesinden önce avea dan kullanmıştım pardon kullanamamıştım. Ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor istanbulun göbeğinde en fazla hızı 2mbps di pingler oyunda 300lerdeydi.

Şuan mobil internet olarak vodafone mobile wifi kullanıoyurum. 10 Gb + Cihaz + Digitürk üyelik 40₺ hız 30Mbps geliyor upload 10 civarı ping 74ün üzerini görmedim lolde..
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Hocam güzelmiş de bu paketler sınırsız mı?

• RawShed kullanıcısına yanıt
    Sınırsız değil zaten sınırsız kelimesini hiçbir mobil operatörde inanmayın 128/96/64 kbps ile hiç bir şey yapılamaz ancak yazı içerikli sayfalar açar onlarda bile geç yüklenir. Whatsapp bile sunucuya geç bağlanıyor bildirimler kendiliğinden düşmüyor yani iş görecek hız değil.
    Hocam peki Turkcell 'in var 4.5 G li 20 GB sınırsız sizce o nasıldır

• RawShed kullanıcısına yanıt
    20Gb a kadar bulunduğunuz konuma göre değişecek hızlarda kullanabilirsiniz. Şuan hangi operatör deyseniz ufak bir paketiniz varsa speed test yapın, gözlemleyin.

Söylediğim gibi sınırsız a takılmayın 20gb dolduktan sonra verim alamazınız.

Yakın arkadaşımda benden 1-2 hafta önce benim bir üst paketimi almış 20 Gb 69₺ dedi, Türkcell de ne kadar bilemiyorum.
    hocam bende vodafone kullanıyorum telefon da genelde sadece acil aramalar yazıyor
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    Data hattı ses görüşmelerine kapalıdır.
  • hocam hepsi aktif fakat telefon çekmiyor diyecem turk telekom full çekiyor 25 Mbps hız var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 11 Temmuz 2016; 17:02:14 >

• beyler acil yardim vodafone haritasina gore bulundugum kirsal kesim 2g destekliyor adsl baglatmiyolar sebeke yok diyolar. uydudan netemi yoneleyim yoksa bu vinami? cok nadirde olsa 3g yaziyo bazen telefonda belki vinn daha gucluyse telefona gore 3g cekebilir??
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Sınırsız değil zaten sınırsız kelimesini hiçbir mobil operatörde inanmayın 128/96/64 kbps ile hiç bir şey yapılamaz ancak yazı içerikli sayfalar açar onlarda bile geç yüklenir. Whatsapp bile sunucuya geç bağlanıyor bildirimler kendiliğinden düşmüyor yani iş görecek hız değil.

En azından 02 - 08 arası normal hızda kullanır

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

BTK tarafından yürürlüğe giren yeni yasada 02-08 arası erişimde hız kısıtlamasının kaldırılması sadece sabit erişim tipi için geçerli, mobil için böyle bir madde maalesef yok. Mobil de azami düşürülecek hızı belirten madde konuldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

BTK tarafından yürürlüğe giren yeni yasada 02-08 arası erişimde hız kısıtlamasının kaldırılması sadece sabit erişim tipi için geçerli, mobil için böyle bir madde maalesef yok. Mobil de azami düşürülecek hızı belirten madde konuldu.

Hayır, sabit & mobil farketmiyor içerisinde "sınırsız" ibaresi olması yetiyor sadece. Hatta sınırsız PTTCELL Kullananların hızı yükseliyor bu saatler arasında.

• Arkdaşlar hortlatcam konuyı ama sınırsız jet wifi kullanan birisi 15Gbkotadan sonra hız testi yapabilir mi.

Hem 15GB sınırı aşmadan

hem de aşdıktan sonra yapaıp ikisini paylaşırsa memnun olurum

(Acaba gerçekten aynı hız mı yoksa fark var mı merak ediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antihacker -- 7 Ocak 2019; 19:31:11 >
  • antihacker A kullanıcısına yanıt
    15 gb sınırsız ve sonrasında yüksek hızla sunulacak denilen tarifenin taahhütnanesini okudum.

15 gb adil kullanım kotası dolunca hız 128 kpbs ye düşürülecektir diye 2 yerde ibare var.

Adamlar yüksek hızda devam edecek derken hız en az şu kadar olacak demiyor diyemiyor bile

• superboxta aynı 280₺ lik pakette hız vermiyor ne kadar alırsan 4.5g yazıyor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kumandan

15 gb sınırsız ve sonrasında yüksek hızla sunulacak denilen tarifenin taahhütnanesini okudum.

15 gb adil kullanım kotası dolunca hız 128 kpbs ye düşürülecektir diye 2 yerde ibare var.

Adamlar yüksek hızda devam edecek derken hız en az şu kadar olacak demiyor diyemiyor bile
    güncel taahhüt olduğundan eminmisin 2018 taahhütü olmasın?
  • antihacker A kullanıcısına yanıt
    Dün 7 Ocak 2019 Pazartesi idi :)

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Superbox sınırsız 10 mpbs kullanıyorum. Kota yok hız sürekli aynı. Telekom ve Vodafone bu konularda biraz cimri davranıyor... Söz ettiğiniz pakette de hız kaybı olmuyor forumda kullananlar var yorumlarına bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kumandan

Superbox sınırsız 10 mpbs kullanıyorum. Kota yok hız sürekli aynı. Telekom ve Vodafone bu konularda biraz cimri davranıyor... Söz ettiğiniz pakette de hız kaybı olmuyor forumda kullananlar var yorumlarına bakabilirsiniz
    Aynı paket kullanıcısıyım bende işin aslı fakat telekomda durum ne öğrenmek istedim bi arkdaşım alacak.

İlgin için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.