Şimdi Ara

🔴TÜRK TELEKOM İNDİRİM TAKTİĞİ🔴 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
9
Favori
17.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcutta faturalı tarifeniz varsa,bir nebze ucuzlatacak %20 indirim taktiğidir. Taktikten Türk Telekom (Avea) Mobil faturalı aboneleri faydalanabilir.

Tarifeniz X TL ise, %20 indirim uygulanıp Y fiyata düşer.

Taktik : İlk önce 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayıp mobil bölümüne bağlanın, ondan sonra ; 🔴TÜRK TELEKOM İNDİRİM TAKTİĞİ🔴 [ANA KONU]

Ben bu taktikten yararlanıp 45 liralık 20 GB tarifemi 29 liraya düşürdüm. Sizlere bol şans,olma olasılığı %70-%80'dir.

Konuyu öne çıkarıp,uplarsanız sevinirim herkes faydalanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 2 Aralık 2021; 21:3:1 >

• Bu bir açık bug falan değil,bu firmanın müşteri kaybetmeme stratejisi ve yıllardırda devam ediyor. Kimisine %20 verilir,kimisine %40 kimisine %50.

140 liralık tarifeyi,telekom'da 34 liraya kullananı bilirim. Tarife ismi : prime 40'dı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 28 Kasım 2021; 0:55:1 >
  • gerçek ölücülük bu değil. seni kınıyoruz
  • Ben de aynı tarifeyi kullanıyorum
    Bir ay önce faturasızdan faturalıya geçtim
    Size özel 20 GB 1000 dakika 1000 SMS 45 lira diye geldi
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Benim ki prime'idi hocam,ayrıcalıkları falan oluyordu sizin ki faturalıda 20 gb,o da aynı fiyat ama prime en iyisi.
  • _anthology_ kullanıcısına yanıt
  • Taahhüt varsada tutarmı bu taktik?

Faturasıza geçerseniz 500 tl ceza çıkıyor derse ne diyelim?
  • Anladım hocam
    Bu arada Normalde 60 küsür TL ama 1 yıl faturalıda kalmak şartıyla 45 TL dediler
    Ben bu şekilde daha da indirim yaptırabilirmiyim
  • Türkcell de yese keşke reis.
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Zaten faturalı taahhütlü bir hizmet hocam tabi tutar.

Zaten sonradan soruyor emin misiniz onaylıyor musunuz 500 TL cezaya rağmen diye. Eğer indirim vermezse vazgeçtim faturasıza geçmekten diyin.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Keşke reis ya,öyle olsa direkt Turkcell'deydim.

Vodafone'da öyle %1 ihtimal belki tutar, bir ara bende tutmuştu Vodafone.

13 gb 26 tl olmuştu ama temsilci meğer yanlış bilgi vermiş,bende uğraşamam yallah telekom demiştim.
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Dediğim taktiği uygularsanız niye yapamayasanız ki,dediğim taktiği uygulayın.
  • Türkcell de en iyi aldığım teklif fiyatın zamsız haliyle yeni 12 aylık sözleşme olmuştu.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    10 Aralıkta Turkcell faturalı tarifelerine zam yapacakmış,bu yüzden iyi tarifelere geçmekte fayda var.

Turkcell içinde konu açacağım, 10 dakikaya açarım,acayip güzel teklifler vereceğim. Millet para zıçmıyor sonuçta.
  • Takipte kalalım fatura miktarı düşerse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 28 Kasım 2021; 1:55:28 >
  • Beni direkt faturasıza geçirmişlerdi böyle yapınca. 30 TL faturasıza geçiş ücreti son faturama yansıdı. Şuan faturasızda memnunum
  • yanlış bilgi vermeyin. genelde onaylıyorum kelimesini sorulsa da bana da olduğu gibi 5-6 ay önce direkt faturasıza geçişim oldu. milyoner yarışmasıyla karıştırmayın emin misiniz diye hiçbir zaman sorulmadı bana sorulmazdı. faturasıza geçişi onaymıyor musunuz diye sorarlar. ya siz çok milyoner seyrediyorsunuz ya da sizlle konuşan müşteri hizmetleri temsilcisi 🔴TÜRK TELEKOM İNDİRİM TAKTİĞİ🔴 [ANA KONU] 

taahhüdü olmayanlar bu yöntemi deneyebilirler. beni direkt 6 ay kadar önce faturasıza geçişim oldu. onaylıyor musunuz da sorulmadı.

• Başka operatörden geçiş tavsiyesi olan var mı faturasız yada aşım ücreti olmayan faturalı olabilir
  • Peki, taahhüt verirken bir indirim teklif edilmişti ve kabul etmiştim. Bu indirim için arasam tekrar bir indirim daha yapmazlar heralde. Değil mi?
  • 4-5 senelik müşterisi idim ttnin adamlar indirime bile yanaşmadı 4-5 kere konuştuğumuz halde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.