Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
13.668
Cevap
283
Favori
797.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avea bu tarz indirimleri hangi kriterlere göre veriyor acaba,fikriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Bende cozebilmiş degilim. Ben bir sikayet maili ve mh'yı aramamdan sonra direkt yuzde 50 tanimladilar. Hatta ayni seyi yapan burada arkadaslar oldu hic muhattap bile olmadilar. Enteresan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Bende cozebilmiş degilim. Ben bir sikayet maili ve mh'yı aramamdan sonra direkt yuzde 50 tanimladilar. Hatta ayni seyi yapan burada arkadaslar oldu hic muhattap bile olmadilar. Enteresan.

Şikayett mailini hangi kanaldan gönderdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Avea nin sitesinden, twitter uzerinden yazdim. Sonra mh yi aradim. Zaten tanimlama bekletiliyormuş dedi direkt yuzde 50 yi verdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Avea nin sitesinden, twitter uzerinden yazdim. Sonra mh yi aradim. Zaten tanimlama bekletiliyormuş dedi direkt yuzde 50 yi verdi

Şikayet mailini indirim istemek için mi yazdınız,yoksa başka bir sorun var mıydı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şikayet mailini indirim istemek için mi yazdınız,yoksa başka bir sorun var mıydı?

Hem telefonum cekmiyor hemde taahutum bittiginden faturam cok yuksek cikiyor. Bu yuzden tasiyacagim filan diyodum

• Merhaba
    24 Aylık 6GB Kademeli Wifi Jet Tarifesi'ne 2 senelik taahhüdümün 1 senesi dolmak üzere
    Wifi modem taksidi ile birlikte 35 TL ödüyorum
    Fakat 4 ay önce aynı şehirde başka bir bölgeye taşındım
    Kullanımda sıkıntı yaşamaya başladım
    MH yi arayıp hattımı iptal etmek istediğimde 287 lira taah.bozma bedeli istediler
    Fakat taşındığım bölgede incelemelerde bulundular
    Yatırım eksikliği olduğunu kabul ettiler
    Tüketici hakem heyetine başvuracağım
    İptal edip öyle mi gideyim,yoksa bu şekilde mi başvuruda bulunayım?
    Var mı tecrübe sahibi arkadaşlar?
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkür ederim

• az önce mesaj geldi prime için 3 gün içinde evet yazıp yollarsam 12 aylık kabul edilecek ve 45 tl den devam edecekmişim zaten yeni hat alarak buna geçmiştim yani hiç 37,5 olmadı hep 42,5-43 tl gibi ödedim acaba ararlarmı 3 gün içinde birazda olsa indirim alabilirmiyim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: huduhudu

az önce mesaj geldi prime için 3 gün içinde evet yazıp yollarsam 12 aylık kabul edilecek ve 45 tl den devam edecekmişim zaten yeni hat alarak buna geçmiştim yani hiç 37,5 olmadı hep 42,5-43 tl gibi ödedim acaba ararlarmı 3 gün içinde birazda olsa indirim alabilirmiyim acaba

Aynı mesaj bana da geldi zaten bu indirimi veriyor ki daha yüksek indirim %25 gibi vermeleri için hangi yolu denemem gerek acaba ?

• bilmiyorumki nasıl olucak indirim yapmayacaklar galiba aramadıklarına göre hiçte bakmadım bu fiyata bu seçeneklerle başka tarife varmıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huduhudu

bilmiyorumki nasıl olucak indirim yapmayacaklar galiba aramadıklarına göre hiçte bakmadım bu fiyata bu seçeneklerle başka tarife varmıdır acaba?

Kendin müşteri hızmetlerini ara
    Çok az indirim veriyorsunuz de,zaten net zayıf oluyor de..biraz sızlanırsan indirim artar
    Benim bi arkadaş var,işsizim diyor,Avea çekimi zayıf diyor her sene % 40-50 indirim alıo

• 2 seneyi gecti kullaniyorum 2 cihaz vardi tarife yetmiyordu ek paket aliyordum
    Taahhudum bozulmadan tarifemi değiştirdim taahhudde verdim tekrardan 3 tane tahhudum var 😀
    Bide temsilci indiriminiz var tekrar taahhud veremezsiniz diyordu
    Islerine gelince nasilda yapıyorlar tarife degisti güncel de azaldi 10 u olsunda bakalim ne gelecek fatura

• Taahhüt fiyat üzerinden indirim alanlar nasıl bir yol izlediklerini yazabilir ler mi acaba ?
  • Taahhüt sürem yarın doluyor. Cazip bir seçenek sunmadılar. Ben de diğer operatörlere baktım. Başka operatöre geçersem yıl sonuna yani Aralık ayına kadarki bazı vergiler de eklenip yeni bir fatura oluşturuluyormuş galiba. O nedenle Avea faturasıza geçtim. 20 tl ücret yansıyacakmış bana faturasıza geçtiğim için. Ama 19.80 TL bakiye ekleyeceklermiş hesabıma. Nasıl birşey oldu ben de anlamadım :)

Gerekirse Aralık ayı gibi cazip bir seçenek sunmazlarsa diğer operatörlerden birisine geçerim artık.
  • leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    Keşke faturasıza geçmeseydin
    Sözleşme bitince arar indirim teklif ederlerdi

• quote:

Teklif gelmedi işte. Hatta son 1 haftayı bekledim. Baktım aramıyorlar geçen hafta Avea site üzerinden "Başka operatöre geçmek için son günüm ne zaman?" gibisinden bir mesaj attım ve dün aradılar. Teklifleri normal tarife ücreti oldu. Başka operatöre geçeceğimi söyledim, yeni teklif yapmadılar. Bugün de ben aradım. Baktım pazarlık falan yapmıyorlar mecbur faturasıza geçtim. Daha da teklif gelir mi bilmem. Aralık gibi geçerim belki Turkcell'e.
  • quote:

Aynen bende araştırmadan faturasız başka bir operatöre geçtim sanırım 3 ay sonra avea ya dönüş yapıcam..
  • Faturasıza geçme isteğimden 2 gün sonra yeni bir durum oluştu. Bugün aradılar. İlk açar açmaz genel merkezden aradıklarını söylediler. Neden faturasıza geçmek istediğimi sordular. İlerde başka operatöre geçme ihtimalim olduğunu söyledim. Süper 750 3gb paketini 20 TL'ye teklif ettiler. Kabul ettim. Telsiz kullanım bedeliyle aylık 21,50 ödeyeceğim. 3gb internet, 750 dk konuşma ve 5000 Sms var. Tarifenin normal ücreti 45 TL civarındaymış galiba. Benim için iyi oldu gibi inşallah. Hem fatura ücretim düştü hem de faturasıza geçme bedelinden kurtarmış oldum.
  • benden fazla taahhüdü olan var mı ?

demek ki Avea isteyince yapabiliyormuşsun indirim üstüne indirim taahhüt üstüne taahhüt
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.