Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13.680
Cevap
284
Favori
797.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deryadeniz907

Bimcell de 37 liraya 10 gb alabilirsiniz

Alıntıları Göster

Bilgim var hocam da bimcell ı istemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Bilgim var hocam da bimcell ı istemedim

Alıntıları Göster

Tamamdır iyi forumlar

• vodafone a geçmeyi düşünenler iyi araştırsın. ben direkt geçtim soruşturmadan 15 gün zor bela geçti. bu hafta telekoma tekrar geçiş işlemlerini başlattım. vodafone kadar lanet bir firma var mıdır bilemiyorum. internetleri hiçbir yerde düzgün çalışmıyor. full çeken yerde dahi 5 10 mbps zor görüyor. evde 1 hafta boyunca denedim. gündüz işlek saatlerde 1 mbps dahi zor veriyor. gece 2 3 gibi düzeliyor ve 20 30 mbps lere çıkmaya başlıyor. tek bir yerde sorunsuz ve hızlı internete girebildim ancak önemi yok evimde çektiklerim bu operatörden ayrılmam için yeter de artar bile. çoğu zaman arayanlar ulaşamadı hat meşgule düştü ben arayamadım. 4g 3g arası istikrarsızlık var çok ciddi. bazen volte ye geçiyor bazen 3g de yaptırıyor görüşmeleri. bi daha tövbe vodafone un önünden geçmem

• Bugün ilk 12 ay biten 2 dönem 12 aylık prime 15 GB tarifesi için telekomu aradım. İlk dönem 52 TL fatura geliyordu. Forumu takip etmeme ve oradaki fiyatları istememe rağmen vermemişlerdi. Yeni dönem için 4 mü 8 mi tam hatırlayamadığım bir farkla aynı tarifeyi kullanabileceğimi söylediler. Eylül ayı gudubeti mi bilmem yine uygun paket ve tarife yok. Bimcell e geçmeyi düşünüyordum ama onunda internet paketini düşürdükleri için vaz geçtim. Neyse bir süre faturasız devam etmek istediğimi söyledim ilgili birime aktardılar. Neden geçmek istediğimi sordular, bende kişiye özel kampanyaların bana gelmediğini bu nedenle faturasız hatta geçmek istediğimi sonrasında operatörü mü değiştireceğimi söyledim. Neyse baktı etti 35 TL +vergi olarak prime 15gb paketine devam edebileceğimi söyledi. Direk kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

2 GB lik İnternet tarifesi aldım ama bu ne şimdi. 8 GB meb in İnternet i. Geri kalan ne?

Arkadaşlar bir arkadaş bu kalan 112 GB İnternet nedir açıklayabilir mi? Benim paket 2 GB ama kalan 112 GB. kullandıkça hem 2 GB dan hem de 112 GB dan düşüyor . Anlamadım ben bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 26 Eylül 2021; 11:57:42 >

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Prime Ekspres tarifelerin den birini kullanıyorsanız sınırsız olabilir diye düşündüm, ama 2 GB içerikli Prime Ekspres tarifesi de bulunmamaktadır, bence en iyisi, müşteri hizmetlerini arayıp sormanız olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Prime Ekspres tarifelerin den birini kullanıyorsanız sınırsız olabilir diye düşündüm, ama 2 GB içerikli Prime Ekspres tarifesi de bulunmamaktadır, bence en iyisi, müşteri hizmetlerini arayıp sormanız olacaktır.

Sonra uyuyan devi uyandirmayalim..

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Bir sorun olacağını sanmıyorum hocam

• web online işlem merkezinden baksa belli olacak ne olduğu faturasız kullanıyor eksper ile alakası yok

• november27 N kullanıcısına yanıt

Oldu hocam bana Özel prime eksper 12 tarifesi sundular %30 indirimli olacak şekilde her yöne 1000 dk 1000 SMS 12 GB internet vergilerle beraber 40 lira onu kabul ettim

• TÜRK-İŞKENCE kullanıcısına yanıt

İlk 3 ay 30 gb var almayı unutma fatura kesim tarihine göre ayarla.

Bide internet bitince ek paket tanımlanacak 4 defa sonra hız düşmeden devam edebilir.

İmkanın varsa denersin

• Faturasiza geçtim 1 ay sanıyordum meğerse 3 ay bekleme süresi varmış tekrar faturaliya geçmek için bilginize...

• Maesti3406 M kullanıcısına yanıt

Kim verdi bu bilgiyi peki?

Yeni hatlarda bile 1 ay sonra geçiş yapılıyordu .

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bir kaç bayiye sordum malesef öyle

• Arkadaşlar taahüt bitçek ne arayan ne soran var bende 3 ay başka operatöre geçip geri geleyim diyorum.

Bimcell geçip 3 ay beklesem sonra tekrar TT geçsem yeni teklifler sunulur mu bana ?
    Yani Vodafone veya bimcell hattı taşımanın bi farkı var mı ?

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

Arkadaşlar taahüt bitçek ne arayan ne soran var bende 3 ay başka operatöre geçip geri geleyim diyorum.

Bimcell geçip 3 ay beklesem sonra tekrar TT geçsem yeni teklifler sunulur mu bana ?
    Yani Vodafone veya bimcell hattı taşımanın bi farkı var mı ?
    Hocam acele etmeyin, sık sık MH yi arayıp,parayla değil ya canınız sıkıldıkça arayın, TT den memnun oldugunuzu ama taahhüt bitiminde pahalı olacağını, uygun teklif vermiyeceklerse hattı taşımak zorunda kalacağınızı sakin bir şekilde izah edin. Temsilci form doldurur, size mutlaka geri dönüş yapılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt

Tabi hocam dediğinizi uygulayayım aslında bana 20gb 100dk 51 liraya teklif geldi ama ben kabul etmedim. Daha iyi teklif gelir mi ki ?

35 liraya 20 GB 1000dk kullanıyprum şuan tekrar aynı fiyattan verirler mi ?

• om3rr kullanıcısına yanıt
    aynı teklif malesef gelmeyebilir hocam yine de hattı taşıyacağınızı sık dile getirin ki, bazen daha uygun teklifler bile gelebiliyor, şansınıza artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 30 kez Müşteri hizmetlerini aradım en iyi teklif 15 GB 49,

Hattımı taşıyacağım. Pttcell 25 gb 55 TL'ye

Merak ettiğim konu Pttcell'de sil süpür var var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.