Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saltukc Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.691
Cevap
285
Favori
798.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam senlik 10GB kullanıyorum. 5 TL'ye de Super10 GB almıştım toplam 48 TL. Taahhüt bitiyor ne yapmak lazım aynı paket ve tarifeyi aynı fiyata kabul ettirebilir miyim sizce?

• TÜRK-İŞKENCE kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın hocam tekrar arayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Tam senlik 10GB kullanıyorum. 5 TL'ye de Super10 GB almıştım toplam 48 TL. Taahhüt bitiyor ne yapmak lazım aynı paket ve tarifeyi aynı fiyata kabul ettirebilir miyim sizce?

Önce MH ni arayıp, taahhütün biteceğini söyleyin ve sistemde bana indirim var mı diye sorun.
    Yoksa mantıklı bir indirim olursa TT de 1 sene daha devam etmek istediğinizi söyleyin. Daha sonra geri dönüş olacaktır.

• november27 N kullanıcısına yanıt

Mesajı yazdıktan sonra aradılar sanki duymuşlar gibi.

20GB 1000dk + Super10 GB 5 TL'den devam edecek 56 TL onay verdim.

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Hiç yoktan iyidir

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt

Pahalı olmuş hayırlısı

• Bugün arayıp 25 gb paketini 48 liraya teklif ettiler kabul etmedim, pahalı dedim

• Bunca yıllık faturalı hat serüvenim bittim. Yeri geldi 5 liraya yeri geldi 15 liraya kullandım. Sagolsunlar. Ama şu anda fiyat 50 TL çıkıyor. Teklif vermedikleri için ve fiyat yüksek olduğu için faturasız hatta geçtim. Ancak onda da uygun bir şey yok arkadaş. Ne yapacaz böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gb 56 tl teklif ettiler. şaka gibi. internetteki tarifenin aynısını tekllif ettiler. 2 hattımla yaklaşık 15 yıllık aboneyim. vodafone dan harika bir teklif aldım gemileri yakmak üzereyim.

• bu ne ya resmen çöp tarifeler bende taahütüm bitti aradılar uygulamadaki teklifi papagan gibi okuyorlar artık gemileri yaktım hattımı taşıyacağım uygun tarife var mı 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı bir tc bulup öğrenci paketiyle idare ederseniz, kısa zamanda faturalıya geçiş teklifi gelecektir.

• 25 gb1000 dk yı 34 tl ye kullanıyordum.35 gb 1000 dk yı 51 tl ye teklif ettiler.Kabul etmek mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

25 yaş altı bir tc bulup öğrenci paketiyle idare ederseniz, kısa zamanda faturalıya geçiş teklifi gelecektir.

Öğrenci paketi nerede bulabilsem. TC kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 25 Eylül 2021; 19:24:13 >
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt

Vodafone pişmanlıktır bunu unutmayın bu link e benzer binlerce pişman olan var forumda

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-ile-sozlesmesi-olanlar-bitenler-kulubu--76741987-495#150617207

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz907 -- 25 Eylül 2021; 19:31:34 >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Bimcell e geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz907

Bimcell e geçin

Yok hocam düşünmüyorum. Teşekkürler.

• Vay be 39 TL ye 2 GB İnterneti anca alabildik. Bunca yıl kullandığımıza saydılar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Yok hocam düşünmüyorum. Teşekkürler.

Alıntıları Göster

Aynı türk telekom altyapısı o yüzden dedim hem de tarifeleri daha uygun

• 2 GB lik İnternet tarifesi aldım ama bu ne şimdi. 8 GB meb in İnternet i. Geri kalan ne?

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 25 Eylül 2021; 19:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Vay be 39 TL ye 2 GB İnterneti anca alabildik. Bunca yıl kullandığımıza saydılar sanırım.

Bimcell de 37 liraya 10 gb alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.