Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.688
Cevap
285
Favori
798.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bol ve Hızlı 5GB taridesiymiş hocam.
  • Teşekkür ederim hocam güzel tarifeymiş, hayırlı olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Vodafone taahhütüm bitiyor. 69 TL öneriyorlar 19 gb vb özellikleri var. aslında memnunum fakat fiyat yüksek buluyorum. Sizce Turkcel hoşgeldin 14 kampanyasına mı ? 49TL veya TT 20 gb veren 45'tl lik kampanyaya mı geçmeliyim ya da vodafone devam mı :) bu konularda bilgisizim tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim. İstanbul'da ikamet ediyorum. Teşekkürler.

Belirtmeyi unuttum. vodafone 12 gb internet kullanıyorum şu anda. 14-20 arası benim için çok yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhtnc -- 25 Mayıs 2020; 22:57:39 >
  • smhtnc S kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom Prime 20 GB'lık tarife iyidir hocam, çekim kalite'si bence İstanbul gibi bir şehir de sorun çıkarmaz veyahut faturasız'a geçip 1-2 ay kadar'da faturasız tarife kullanıp faturalı'ya geçiş teklifleri bekleyebilirsiniz hocam. Ben de bugün Türk Telekom kullanmaya başladım, Kasım ayından bu yana ilk kez kullanıyorum, Turkcell de kullandım hızları benim için aynı nerdeyse hatta bizim konum'da hız testin de Turkcell 9 mbps gösterir iken Türk Telekom 20-25 arası mbps gösteriyor hocam yine de tercih karar sizin sorularınız için özel den de yazabilirsiniz hocam hayırlı bayramlar

• Bana bir türlü indirim falan vermiyorlar, uygun tarife de söylemiyorlar. %10 luk bir indirim verdiler o kadar o halde bile faturam 61 lira olacak. Taahhüt de bitti, muhtemelen operatör değişecem

• fırsat 8 gb tarifesindeydim. 10 haziranda taahhütüm bitiyor. birkaç kere blöf yaptım ama yardımcı olmadılar. sonra bi bayan aradı %15 teklif etti, dün de mesaj geldi %40 indirim tanımadığına dair. önümüzdeki aydan itibaren faturam 22.05 TL olarak 12 ay boyunca gelecek. Ben de şaşırdım açıkçası( 1000 dk 1000sms ve 8gb İnternet.)

• quote:

Orijinalden alıntı: tb_fb

Bana bir türlü indirim falan vermiyorlar, uygun tarife de söylemiyorlar. %10 luk bir indirim verdiler o kadar o halde bile faturam 61 lira olacak. Taahhüt de bitti, muhtemelen operatör değişecem
    Biraz bekleyin yeni teklifler gelir. Hangi tarifedesiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen haftadan beri 9-10 gündür mail gönderiyorum,arıyorum maalesef hiçbir şekilde indirimli fiyat teklifi sunmuyorlar .Bu gece itibarı ile Vodafone başvurdum.Uyumlu 7 GB tarifesine.Bakalım nasıl olacak yeni operatör
  • quote:

Orijinalden alıntı: gul116

fırsat 8 gb tarifesindeydim. 10 haziranda taahhütüm bitiyor. birkaç kere blöf yaptım ama yardımcı olmadılar. sonra bi bayan aradı %15 teklif etti, dün de mesaj geldi %40 indirim tanımadığına dair. önümüzdeki aydan itibaren faturam 22.05 TL olarak 12 ay boyunca gelecek. Ben de şaşırdım açıkçası( 1000 dk 1000sms ve 8gb İnternet.)
    Hocam bende 10 gb kullaniyorum benide aradilar 1 sene kullanacam 9tl bende kabul ettim mejbur

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Hocam bende 10 gb kullaniyorum benide aradilar 1 sene kullanacam 9tl bende kabul ettim mejbur

Alıntıları Göster
    sizinki daha iyiymiş hocam

• hocam bol ve hızlı 5gb 42 tl diyor nasıl 20 liraya verdi ya....
  • microsleep M kullanıcısına yanıt
    Yukarda bir arkadasa 8gb i 22 tl ye vermisler hocam. Benim pakettende iyi.

• Tahattüt bitimime 12 gün var paketim faturalıda 10 gb tarifesi 29 tl+vergi ödüyorum arayıp teklif istedim 15gb 1000 dakika 1000 sms 46 tl ye teklif etti birde uygun 12gb tarifesi varmış onuda güya indirimli şekilde 41 tl ye teklif etti kabul etmedim teklifleri iptal edip yüksek bulduğumu sisteme düştü.Yeni teklif olmazsa vodafone geçicem.
  • Merhaba, bir akıl verir misiniz?

Geçtiğimiz yıl iki hattımla TT'ye geçmiştim (Kamu 6 gb-29 TL ve Kamu 8 gb-34 TL). Bir hattımın aylık 3-4 gb ve 300 dk, diğer hattımın 5-6gb ve 450dk gibi kullanımı var. Gerçi bu zamanlarda neredeyse hiç kullanım yok da neyse..

23 Mayıs'ta taahhüt biteceği için 21 Mayıs'ta aradım "hangi teklifler var? 4gb olan daha düşük bir tarifeye de geçebilirim" dedim. Tarife değiştirirseniz 4 gb 40 TL dedi. %10 indirim gözüküyor 6 gb-25 TL ve 8 gb-29 TL dedi. Peki indirimi uygulayın dedim. İndirim uygulandı taahhüt için 2 gün sonra arayın dedi.

Online işlemlerde indirimin yeni dönemde değil 1 gün sonra bitecek dönemden gözükmüyor" dedi. Böyle böyle oldu dedim, umursamadı. Twitter'dan yazdıklarıma da dönüş yapmadılar. En sonunda burada yazılan ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr 'ye mail attım.

Arayan kişi "güncel tarifeniz 44 TL, indirim gözükmüyor, isterseniz 4gb taahhütle 30 TL var" dedi. Yani zaten taahhütsüz 40 TL olan paketi söyledi. İndirim yoksa operatör değiştireceğim dedim, "yapabileceğim birşey yok" dedi.

TT konusu böylece kapanıyor sanırım. Fakat Turkcell Ensar Vakfı nedeniyle yıllardır kara listemde. Vodafone'u 3 yıl kullandım, onda da daha hızlı şarj tüketimi ve düşük internet hızı sorunları var. Ne yapayım dersiniz? TT Faturasız'a mı geçsem? Daha önce hiç faturasız kullanmadım, bilemiyorum, kullanım-yükleme, tarifeler vs... Faturasıza geçsem faturalı güzel bir teklif gelir mi veya ne zaman gelir acaba?

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar..

• ugunay35 U kullanıcısına yanıt
    Bende ayni tarifedeyim. Bugun bitti tahhut. Verilen teklifler prime 20gb 57tl. Egm 15gb 46 tl. Uygun 10gb 36 tl. Kabul etmedim. Teklifler degisecektir beklemedeyim. Prime 15gb 41 tl veya 15gb 41 tl asagisi bir tarifeyi kabul edicem. Olmadi son ihtimal uygun 10gb

• egm 15 GB daha uyguna alan var geri dönük incelersen görebilirsin ona göre bir yol çizmiş olursun

• Evet geriye dogru incelemistim. 15gb 35tl +vergiler alani gordum fakat egm 15gb tarifesi hic gormedim. Egm olmasi sart degil tabiki. 35 civari bulsam keske

• Ayın 9 unda bitecek 2 hattıma 12 gb 1000 dk 1000 sms 41 TL fiyat verdiler, kabul etmedim. 30 TL ve altı olursa 8-10 gb internet benzeri teklif olursa kabul ederim, olmazsa haftaya vodafone faturasız tarifeye geçerim. https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat-faturasiz/faturasiz-tarifeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furbey40

Ayın 9 unda bitecek 2 hattıma 12 gb 1000 dk 1000 sms 41 TL fiyat verdiler, kabul etmedim. 30 TL ve altı olursa 8-10 gb internet benzeri teklif olursa kabul ederim, olmazsa haftaya vodafone faturasız tarifeye geçerim. https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat-faturasiz/faturasiz-tarifeler
    12 gb prime eksper tarifesini 41 liraya kabul ettim isparka arac plakasini kaydettim gecen 10 lira cebimde kaldi bir ay icinde 3 hak var ozellikle istanbulda cok iyi birseymis insallah uzun sure devam eder 👍

• Turkcell den geçeceğim yakın zamanda, uygun bir tarife var mı en az 15gb ve 750dk

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.