Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.653
Cevap
283
Favori
795.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi size bir şey anlatacağım güldüğüme bakmayın sinirden.

prime 12gb 1000sms 1000dk paketini kullanıyordum ben. fiyat olarak 45 lira civarına, arayanıbil ile vs 48-50 lira geliyordu her ay faturam ve her ay otomatik ödemeye bağlı.. ve 4-5 yıldan beri telekomdayım sanırım.. Genelde wifi kullanıyorum.. Harcadığım internet 5gb i geçmiyordu.. 1000 dakikanın tamamiyle kaldığı zamanları bile bilirim. sms desen hiç kullanmıyordum..yani telekom hatlarına yoğunluk bakımından verdiğim yük neredeyse 0 a yakın.

Taahhütün bitmesine 1 hafta var, bugün aradım teklifleri için aynı paketi bana indirimli olarak 72 lira civarına verebileceklerini söylediler hahahahahah

Hemen başka operatöre geçiş yapacağım. Bu anlattıklarım kadarıyla çok iş bilmez bi firma olduğunu düşünüyorum. Elindeki müşterileri kovmaya çalışıyorlar sanırım

• bbbr B kullanıcısına yanıt
    Vodafone süper uyumlu 7 tarifesi var faturalı 12gb+1500dk+1000 sms 33+2=35 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 55 tl'ye 15 GB paketim vardı, 1 ay kaldı taaahhütümün bitmesine. 20 GB 59 tl teklif verdiler, dedim biraz düşünmek istiyorum. Ama şimdi cevap vermelisiniz dediler ben de reddettim. Vodafone'a geçicem galiba 15 GB ilk 3 ay 42 TL, sonraki 12 ay 49 TL. İlk 12 ay 2 GB hediye var. TT'den daha iyi teklif gelir mi acaba keşke kabul etse miydim diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun prime 12 gb tarifesini yuzde 30 indirim ve 12 ay taahhüt indirimi ile 38 lira vergilerle 40 liraya kabul ettim istanbulda ispark otopark avantajini da düşünerek onayladim aklimda vodafone vardi ama bulundugum yerde Telekom kadar iyi cekmiyor ve interneti yavasti sikayetler fazlaydi telekom onceki yıllar sanki daha indirimli fiyatlar sunuyordu sanki pazarlik sansimiz daha fazlaydi ama gunumuzde herseye zam geldigi diger operatorlerin de fiyatlari malum oldugu icin bu sene pazarlik boyle bitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: iskaca

55 tl'ye 15 GB paketim vardı, 1 ay kaldı taaahhütümün bitmesine. 20 GB 59 tl teklif verdiler, dedim biraz düşünmek istiyorum. Ama şimdi cevap vermelisiniz dediler ben de reddettim. Vodafone'a geçicem galiba 15 GB ilk 3 ay 42 TL, sonraki 12 ay 49 TL. İlk 12 ay 2 GB hediye var. TT'den daha iyi teklif gelir mi acaba keşke kabul etse miydim diye düşünüyorum.
    Vodafona taşıyacağını söyleseydin sonra yine arayıp daha güzel indirim verirlerdi, hatta siz arayın makul bir indirim yoksa hattı taşıcağınjzı söyleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 25 liraya 8gb tarifesinden yararlanıyorum.

1 ay sonra sözleşmem bitiyor.

25gb ve üstü tarifelerde güzel bir teklif alabilirmiyim acaba?
  • Üç gün önce telekomu arayıp vergiler dahil 44 TL ,
    12gb 1000dk, 1000sms tarifeyi kabul ettik. Sonra SOZ yazıp 5555 e attık. ( Denemek için ) İndirim tanımlamadı. Bugün aramışlar yüzde 30 bi indirim daha vermişler. 25,5 tl 12 gb için çok iyi bir fiyat oldu. Üstelik yeni taahhüt vermişken.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulcelik

Üç gün önce telekomu arayıp vergiler dahil 44 TL ,
    12gb 1000dk, 1000sms tarifeyi kabul ettik. Sonra SOZ yazıp 5555 e attık. ( Denemek için ) İndirim tanımlamadı. Bugün aramışlar yüzde 30 bi indirim daha vermişler. 25,5 tl 12 gb için çok iyi bir fiyat oldu. Üstelik yeni taahhüt vermişken.
    Hayirli olsun kafalarina gore is yapiyorlar tarifenin adi ne ? Faturali değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 23 Mayıs 2020; 20:23:7 >
  • Sağolasın .. Faturalı, UYGUN 12 GB, 1000 dk, 1000 sms tarifesi. %25 + %30 indirim uygulanmış.

Siz de SOZ yazıp 5555 e bir atın bakalım.Belki size de dönerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulcelik

Sağolasın .. Faturalı, UYGUN 12 GB, 1000 dk, 1000 sms tarifesi. %25 + %30 indirim uygulanmış.

Siz de SOZ yazıp 5555 e bir atın bakalım.Belki size de dönerler.
    Attim zaten yararlaniyorsunuz diyor 😄

• Merhabalar , 26.05.2020 tarihinde 12 aylık taahhütüm bitiyor vodafone geçiş yaptım ama hat aktivasyonu için 28 mayıs tarihini verdim herhangi bir ek ücret ödememek için.Ama sonradan öğrendiğime göre 26 sından sonra türk telekom faturam taahhütsüz ücretden devam edecekmiş. *124# den taahhüt sorgu dediğimde taahhütünüzü bozma durumunda 0 lira ceza bedeli yansıtılacaktır diyor.Yani ben yarın türk telekom taahhüt iptali yapsam son faturam harici herhangi bir şey öder miyim?Yoksa 2 gün daha bekleyip 1 ay taahhütsüz fatura ücretini ödemek zorunda mıyım?
  • Benim daha 1 sene var bitmesine dun aradim indirim varmis 10gb 9tl aldim guzel degilmi guncel fatura 9.74

• Tarifeniz nedir

• Selfy tarifesi

• Tt den pttcelle gecis yaptim, ama pisman oldum. Tekrar tt ye gecis icin 90 gun mu 1 ay mi beklemem gerek?

• TT tarifenin taahhütü 2 gun once bitti, istediğim fiyatlari bir türlü vermiyorlar.Ne önerirsiniz.bu soz 5555 e göndersem taahhüt vermis mi oluyorum.

• Yedek hattımın ucube tarifesi bu gece bitiyordu biraz önce aradım kimse aramıyor fiyat vermiyor faturasıza geçirin diye 1000 Dk, 1000 Sms ve 5GB internet aylık 20 TL'ye verdi OK dedim bende kabul ettim. Zaten hattı bir tek hız testi yapmak için kullanıyorum :)
  • Prime eksper 15 paketi kullanıyorum sözleşmem ayın 10 u son.önerdikleri fiyat 78 ₺ !!!
    Turkcell’e geçeceğim 19 gb 59 ₺ orada.
    TT iyice kafayı yedi

• Zaten hattı bir tek hız testi yapmak için kullanıyorum :)

• Hocam tarifenin adı nedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.