Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zafermahmut86 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
13.672
Cevap
283
Favori
797.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalıda 15 GB kullanıyorum, Haziran'da doluyor taahhüt. Prime ekstra 25 GB gözüme kestirdim, en uygun kaça bunu verebiliyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2

Faturalıda 15 GB kullanıyorum, Haziran'da doluyor taahhüt. Prime ekstra 25 GB gözüme kestirdim, en uygun kaça bunu verebiliyorlar ?
    69 lira idi sanırsam ama size bu fiyattan verirler mi?

• Merhaba arkadaslar ttelekom hattimi vodafona tasimak istiyorum..son fatura kesim tarihim 23 nisan.prime 12 gb kullaniciydim.suan online islemlere girdigimde hattima ait taahut gozukmemekte.vodafona cezasiz bir sekilde suan numarami tasiyabilirmiyim yoksa 23 nisandan sonraki gun mu gecmem gerekir..tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

69 lira idi sanırsam ama size bu fiyattan verirler mi?

Alıntıları Göster
    44 gördüm yukarıda galiba, 44e alan yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

15 gb 35 tl olan tarifeyi kullanıyorum, 39 TL teklif ettiler. Çok direttim ama daha fazla indirim yaptıramadım. Bu indirimleri alanlar nasıl alıyor Allah aşkına? Hattımı vodafone'a taşımayı düşünüyorum.
    hocam sizmi arıyorsunuz ? oyleyse numara ne ? bana saçma sapan teklif yapıyorlar.
  • sirf vowifi yuzunden taahhut bitince hattimi tasiyacagim. turk telekom pismanliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

hocam sizmi arıyorsunuz ? oyleyse numara ne ? bana saçma sapan teklif yapıyorlar.

Alıntıları Göster
    444 1 444'ü arayıp uygun teklifler için aranma talebi oluşturdum bir gün sonra aradılar.
  • Son 20 gün güzel teklif sunarlarsa kalırım yoksa direk türkcele gececm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom mobil uygulamasında Bana Özel ksımında bu kampanya çıktı.

quote:

Bittiğinde duran 10 GB internet, yurtiçi her yöne 1000 DK ve 1000 SMS 12 fatura dönemi faturalı mobil hatta kalma sözüyle ayda sadece 32 TL: Size özel yüksek internete sahip bu teklife hemen geçmek için FATURALIYA GEÇ butonuna tıklayınız.

1) Çok uygun geldi bana, herhangi bir sürprizle karşılaşma durumu olur mu?

2) Elektrik kesintisi gibi durumlarda cep telefonunu bağlantı noktası olarak kullanmam gerekebiliyor, anladığım kadarıyla bu durum herhangi bir sorun yaratmıyor.

Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eldiven

Türk Telekom mobil uygulamasında Bana Özel ksımında bu kampanya çıktı.

quote:

Bittiğinde duran 10 GB internet, yurtiçi her yöne 1000 DK ve 1000 SMS 12 fatura dönemi faturalı mobil hatta kalma sözüyle ayda sadece 32 TL: Size özel yüksek internete sahip bu teklife hemen geçmek için FATURALIYA GEÇ butonuna tıklayınız.

1) Çok uygun geldi bana, herhangi bir sürprizle karşılaşma durumu olur mu?

2) Elektrik kesintisi gibi durumlarda cep telefonunu bağlantı noktası olarak kullanmam gerekebiliyor, anladığım kadarıyla bu durum herhangi bir sorun yaratmıyor.

Teşekkürler şimdiden.
    15 gbyi alan var bu fiyata

• taahhüt bittikten sonra faturasız hatta geçme durumunda 30 tl kesilir diyor müşteri hizmetleri. bu kesinti neye göre yapılıyor?
  • Armağan 15gb 30 tl ye kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

taahhüt bittikten sonra faturasız hatta geçme durumunda 30 tl kesilir diyor müşteri hizmetleri. bu kesinti neye göre yapılıyor?
    Bu saçma uygulama sadece TT de var malesef.
    Faturasıza geçişi zorlaştırma amaçlı
    Son faturanıza 30 lira yansıtılıyor ve faturasıza geçince hattına yükleniyor

• 45 TL 20Gb paketinin reklamı dönüyo. Sadece yeni numara alan ya da numarasını taşıyanlar için geçerli. Hali hazırda müşteri olup da bunu alabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna9720 -- 7 Nisan 2020; 23:50:23 >
  • Arkadaşlar türk telekomda paketi ücreti ödeyip mi kullanıyoruz, yoksa kullandıktan sonra mı ödeme yapıyoruz? Taahhütün son ayında başka bir operatöre geçtim fakat herhangi bir fatura yansımadı, ya da ben göremiyorum. Bunu nerden kontrol edebilirim?
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Fatura kesim tarihinden 3 gün sonra e devlet yada Telekomun sayfasında görünür
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    para var huzur var abi
    vodafone limitsiz 169 tl
    platınum 50 gb 249 tl
    bu da 44 tl
    gnc pro hatıın da vardı 59 tl de onu sayarsak

521 tl vay canına
  • Dükkandan gelen kira telefona internete gidiyor

• Telekom da 10gb 1000dk 1000sms 29₺ idi , taahhüt bitti yeni armağan tarifesi 39₺ ile devam ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Babam türk telekom kullanıyor, şu an taahhütü yok, 8-10 GB lık bir tarifeye taahhüt vermek istiyoruz, nasıl bir yol izleyelim?

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.