Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: parlamenter Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
13.689
Cevap
285
Favori
798.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahhatüt bitti. Aadım uygun tarife toksa faturasıza geçirin dedim. Geçirdiler. Ek para ödermiyim. Turkcell rahat a gececegim yarın. 8gb+750 dk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem turkcell’e geçecektiniz neden direk faturalıdan geçmeyerek önce faturasıza geçip sonra turkcell’e taşıyorsunuz telekomda faturalıdan faturasıza geçiş ücreti 30 tl. Boş yere 30 tl fazla ödeyeceksiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başvuru yaptıktan kaç gün sonra geçiş sağlanıyor tam olarak. ayın 5inde 90 gün doluyor.
  • 78 gün sonra taahhütü bitecek prime ekstra 25gb tarifeli hattıma 12 ay söze %50 indirim verdiler, oda 67 lira ediyor. Hâli hazırda 53 veriyorum zaten. Bu tarifeye 70 lira ödeyeceğime hattı iptal ederim daha iyi dedim, zaten edicem de.. Ha şöyle 20-25 lira isterlerse devam ederim , bu çöp hizmete bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 3 Mart 2020; 9:19:47 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Müşteri Hizmetleri ile konuşurken size aynı Prime25 GB tarifesini mi sundu yoksa Prime20 olarak mı laf arasında geveleyip sundu ?
    ben ve birkaç arkadaşıma bu şekilde teklif sunduklarından ben operataör değiştirme kararı almıştım. Gerçi size sundukları %50 de iyi teklif.

Bugün bir TÜrkTelekomAvea mobil bayisi vitrincamında 25/30GB internetli paket yeni gelene ve numara taşıyana 25/30TL yazıyor idi. İçeri girdim , klasik çakal ağızları, haa o geçen ay idi , bu ay sadece yeni müşterilere, tamam dedim yeni hat çıkartalım, o kadar laf kalabalığı yapıp ağzında eveledi geveledi, astarı yüzünü geçti.

en sonunda bana EFSANE TARİFELERİ ÖNERDİ. 1000dk 1000sms 20GB 45 TL. ( yani dükkana girsin bir şekilde allem eder kallem eder güncel bir tarifeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabu

Bende 10 yıllık türk telekomdayım. 1000+1000+12gb 34 tl dediler kabul ettim fakat 1 haftadır geçiremediler. Sistem hata veriyormuş çalışmalar devam ediyormuş. Bu arada 22 si taahhütüm bitiyor. Bugün arayıp geçiremiyorsanız iptal edin başka operatöre geçicem dicem fakat başka operatörde var mı güzel teklif alan 35tl civarı.
    Bugün şikayetim üzerine tekrar arandım ve bana 1000dk+1000sms+12gb internet paketini 34tl ye taahhütlü olarak teklif ettiler. Bende daha öncede bu teklifin geldiğini fakat sistemin hata verdiğini söyledim. Emin misiniz geçecek mi? dedim, evet geçireceğiz dedi, bende tamam o zaman kabul ediyorum dedim. Yaklaşık yarım saat sonra tekrar aynı kişi aradı ve sistemin hata verdiğini ve başka bir tarifeye geçebileceğimi söyledi. Ne kadar iş bilmeyen adam varsa türk telekomda sanırım. Hem söz veriyorlar hemde gerçekleştiremiyorlar hemde çözüm üretemiyorlar. Şikayet var sitesime yazdım dönüş olmadı. Müşteri hizmetlerine yazdım bla bla bla cevap geldi. tek çözüm sanırım operatör değişimi olacak benim için.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Bana sekreter aynı tarife için arama yaptı, miktarı öğrenmek için mh aradım. Taahhütsüz fiyat 135 miş ve onun üzerinden %50 ile 67 oluyor dedi ve bu çok çok fazla. Bu sartlarda bunu asla kabul etmem.

Taahhüt sonuna kadar bekleyeceğim, hatta en son hat iptal başvurusu yapıp son teklifi alarak ona göre hareket edicem. Çerez hat olduğu içinde önemli degil pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 3 Mart 2020; 11:47:35 >
  • efefor kullanıcısına yanıt
    kanka blöf yapayım dedim anında geçirdiler. kabul etmeyince. normalde 3 gün sürmüyormuydu? kısmet :):)
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    benimde prime25GBextra olan idi. 2 ay kadar önce sizinle aynı süreci yaşadım, 20GB lık olanı sundular. Aynı olay birkaç arkadaşında başına gelmiş. Size aynısını önermişler.
  • 3 gün diye bişi yoktu ki artık direk geçiriyorlar
  • Aynen geçirdiler. Neyse 30 tl gitti ama benide kaybettiler. Yarın gidip turkcell rahat 8gb 35tl ye gecicem başkaçare yok. Fatrasızda uygun tarife yok zaten bulamadım.

• Diğer hattımı geçen hafta türkcele geçirince diğer kullandığım hat için aradılar %20 %30%40 derken %50 indirimle 8gb 1000dk yi 25.5 kuruşa indirdiler tamam dedim .sonradan biraz pişman oldum ..ama 8 bana yetmeyecek sanırım ...ayın 10 unda yeni tarife başlayacak ..ama başlamadan mızıkçılık yapabilirim

Bu arada 20gb internetliyi 48liraya vericeklerdi almadım .keşke onu alsaydım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 3 Mart 2020; 20:53:10 >
  • Taahütü biten hatta İndirim için aradılar, 15 gb netli paketime 44 lira dediler, kalsın deyip taşıyacağımı söyledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    Değiştirme şansınız vardır belki arayıp sorun dilerseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Değiştirme şansınız vardır belki arayıp sorun dilerseniz.
    Aradım iptal ettirdüm ..5 gün kaldı taahüt bitimine ..aramzlarsa başka operatore geçicem mecbur ..vodafonda 7gb 1000dk 29tl ilk 3 ay 30gb hediye ..çıkış cezası yokmuş ona geçicem

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• Benide 26 Mart'ta bitecek tarifem için aradılar kullandığım tarife 1000 dk 8 GB 27 TL ödüyorum ilk önce 29 TL teklif ettiler sonra aynı fiyattan devam edin gene kabul etmedim en sonunda 22 TL diyince kabul ettim

• bekemyigit B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, paket ismi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hayırlı olsun, paket ismi nedir acaba?
    Faturalıda 1000 8GB tarifesi

• bekemyigit B kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.