Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ugur2163 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.690
Cevap
285
Favori
798.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet biraz öyle oldu hocam ama düzgün teklif sunmadılar. Geçen sene 25 TL'ye anlaştığım tarifeyi de yanlış hesaplamışız 33 TL oldu artık tarifeniz diye 4 ay sonra güncellediler. O nedenle sinir oldum.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Bu durumda olup pahalıya paket almak zorunda olanlara doyasıya 10 GB öneriyorum heryöne 100 dk + konuşmada geçerli 30 TL bakiye yetecekse. Yada selfy paketlerden ayarlamak lazım. Keşke sizi aradıklarında son kez konusabilseydiniz ve olmazsa oyalayıp numaranızı taşısaydınız. 30 TL yansımış,bundan sonra taşımak zaman kaybı,maddi olarak da telafi etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 27 Mart 2019; 15:6:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay için kontörlüde güzel kampanyalar var onlardan birini alacağım hocam bu akşam. Olmadı Turkcell'e taşıyacağım ay sonu.
    İnternet hızı konusunda şanslıysanız,vasat değilse Turk Telekom yerine Turkcell kullanmanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Fiyatlar açık ara farklı. Yok hediyelerle falan Turkcell aynı hesaba geliyor diyenler olursa masal derim geçerim. Sil Süpür konusunda her hafta 5GB,10GB haftalık hediye aldığını söyleyen çok sayıda üye var. Turkcell kaşık ile verip kepçe ile alıyor. Yok çekimde sıkıntı var derseniz Turkcell olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

İnternet hızı konusunda şanslıysanız,vasat değilse Turk Telekom yerine Turkcell kullanmanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Fiyatlar açık ara farklı. Yok hediyelerle falan Turkcell aynı hesaba geliyor diyenler olursa masal derim geçerim. Sil Süpür konusunda her hafta 5GB,10GB haftalık hediye aldığını söyleyen çok sayıda üye var. Turkcell kaşık ile verip kepçe ile alıyor. Yok çekimde sıkıntı var derseniz Turkcell olabilir.
    1 GB üstü hiç gelmedi bana, o 10 GB'lar kimlere geliyor bilmiyorum hocam. Bu ay idare edelim bakalım düşünürüm

• Faturalıda 10gb duran internet ile 29 lira

Hattında da dent programından gelen liralar var 2 ay fatura ödemem artık

• Faturalıda 10 Gb paketini kullanıyordum 29 tl den sözleşmemin bitmesine 1 aydan az zaman kaldı. Teklif için aradılar ama müsait değildim randevu kaydı aldılar dönen olmadı. Prime eksper 20 da gözüm var ama içerden geçiş ile 95 tl. Bunu indirimle felan bi şekilde alamaz mıyız acaba. Faturasıza geçiş kaydı açtırsam blöf için yararı olur mu

• quote:

15 yildan fazladır tt deyim, evde iki oglumda tt deydi, daha hic goremedik bu 5-10gb lari varsa yoksa dakika, kim neyi kullanmiyorsa onu veriyorlar, ve bunca yildir faturalı hat kullanmama ragmen bu yil bir Allah'ın kulu arayip efendim şöyle yapalim gitmeyin demediler, Türkcell geçtim, nerdeyse her gun 1gb net verip duruyorlar... Bence tt netten geçilip denenir Turkcell ..

• ender E kullanıcısına yanıt
    Ben de 15 gün önce Turkcell faturasıza bir hat taşıdım. Gerek yoktu ama Turkcell'in şu hediyeleri neymiş diye öğrenmek bilmek için. İlk hafta evet yoğun hediye gelir. Dergilik yüklersin,goller cepte yüklersin,goller cepte de 1 maç ucretsiz oynarsın vb. vs..
    Söyle kardeşim sana ne verdi ve kaç saatlik,yada süresi ne. Verdigi hediyeleri gecelik saatlik oldugu icin kullanamıyorum. İş ve aile sahibiyim yatmam uyumam dinlenmem gerekiyor. Sen 15 yıldır Turk Telekom kullanıyorsan Turkcell kullanmadıysan bir sebebi olmalı. Sil süpür konusunun sayfaları haftalık 5GB 10 GB görüntüleriyle dolu. Kimse montaj yapıp ayarlamıyor ekran görüntülerini. Sana çıkmadıysa bunu genelleyemeyiz,çoğunluğa bol bol GB çıkıyor. Sana istedigin indirim yapılmadı diye haksızca eleştirme şu markayı. Bana da iyi teklif vermediler 3 hattı birden taşıdım diğer operatörlere ama haksızlık yapamam.
    Hediyeler hariç 15 GB internete Turk Telekomda 40 TL 20 GB internete 45 TL veriyorum,Turkcellde sıksan 6 GB 35 TL. 6 GB × 2 = 15 GB yapmıyor,yarısı bile değil.
    Ha 15 yıldır Turk Telekom kullanan biri olarak Turk Telekomda internet yavaş dersen gerçekci olmaz,başkası derse haklısınız derim. Siz derseniz o zaman neden 15 yıldır Turkcell kullanmadınız da Avea kullandınız derim.
    Şu forumda bir sürü üye var,taahhüdüm bitiyordu iyi bir teklif yaptılar kabul ettim diyen. Ben 2008'den beri kesintisiz hep taahhutlu Avea kullanıyorum,1 faturam bile 2 gün geç ödenmedi. Bana da iyi fiyat sunulmadı taşıdım 3 hattımı da diger operatorlere,aynı anda da diger operatordeki 1 hattı telekomdaki uygun bir tarifeye taşıdım çünkü fark var. 90 gün dolunca diger 2 hattı da Turk Telekom'a geri taşıyacağım. Tavşan dağa darılmış şehire inmiş,dağın umrunda olmamış ama tavşan dağa geri dönmüş. Kızgınlıkla hareket edip zararıma olanı uygulayamam.
    İstanbul'da yaşayan biri olarak bulundugum konumlarda Turk Telekom'un Turkcell'den hiç bir eksiği yok,neden 2 katı para vereyim. Turkcell'e taşıdığım hat ile 2 haftadır surpriz nokta,dergilik,sen yap diye,goller cepte,kim 1 GB ister,salla kazan,çatlat yapıyorum,evet totalde baya hediye ama kullanım süresi kısıtlı ve saman alevi gibi gelip gidiyor. Bu hediyeleri aylık hediye gibi değerlendiremeyiz. Düşünüyorum,turkcelin hediye mantığı çocuk yarışmaları gibi. Saçma,komik.. Yetişkin insanlarız,bana uymuyor.
    Turk Telekomda günlük yada saatlik hediye internet alacağım diye çocuklar gibi koşturmuyorsun,senin tarifende Turkcele göre 2 kat internet zaten fazladan veriliyor. Bir konuda da çok emin konuşuyorum; Turkcellde nasıl ayarlanıyorsa internet Turk Telekom'a göre daha çabuk bitiyor. Bunu özellikle test ettim inceledim. Böyle bir durum var. Bunun için youtubeden aynı videoları açtım aynı sürede izledim. Yine bilinen yöntemlerle test ettim inceledim. Kesinlikle Turkcell fazla çekiyor. İnternet hızları da hemen hemen aynı bu testlerde. Sen de zamanla bu durumu anlayacaksın zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

15 yildan fazladır tt deyim, evde iki oglumda tt deydi, daha hic goremedik bu 5-10gb lari varsa yoksa dakika, kim neyi kullanmiyorsa onu veriyorlar, ve bunca yildir faturalı hat kullanmama ragmen bu yil bir Allah'ın kulu arayip efendim şöyle yapalim gitmeyin demediler, Türkcell geçtim, nerdeyse her gun 1gb net verip duruyorlar... Bence tt netten geçilip denenir Turkcell ..

Alıntıları Göster
    Forumda ki Turkcell başlıklı konulara bakmamanı öneririm, hatta bu bölümü komple bırak abi. Buradakiler TT müşteri kazansın diye yemeyip içmeyi destan yazarlar.

Engelle geç, aksi durumda iki gün sonra "kazıklanıyorsun" diye bilinç altına yerleştirip TT geçmene sebep olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Arkadaş Firsat 10gb 1000dk 1000sms kullanıyordu 30 liraya. Tahhüt bitince fiyatı 40tl olacaktı sanırım. İndirim vermiyorlardı. Bugün ara numara taşıyacağım de falan dedim. Aradı. Size özel UYGUN10GB tarifesi 1000sms 1000dk var dediler 12 ay taahhütlü 36lira kabul etti.
    Bunun dışına çıkmıyorlar, iki haftadır her şeyi denedim. Uygun 10GB 37₺ Tek isteğim 45-50₺ deseler de 15GB bir paket almaktı, olmadı. Yarın Vodafone saçma güzel 8+8 taşıyacağım 49₺

Bu yıl itibariyle kişiye özel indirim tanımlamayı bırakmışlar ondan çıkmıyor doğru düzgün fiyatlar, herkes de fiyatları uçurmuş. Rekabet kurumu ne güzel de koruyor firmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 28 Mart 2019; 3:50:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu Turk Telekom konusu,bu forumda en önemli en aktif en faydalı 2 Türk Telekom Mobil konusundan biri. Bu konuyu baltalamıyalım. Burası,buraya yazıp,Turkcele gel abi Turkcelee gel,hediyeleri vaarr diye bağırma konusu değildir. Turkcell konusu değil burası. Bu konuyu baltalamıyalım. Turkcell bölümündeki konulara gidip Telekoma gel fiyat kalite avantajlı yazmak ne kadar yanlış ise buraya gelip Turkcele gel Turkceleee diye bağırmak da yanlış. Birilerine başka dilden anlatmak gerekiyor ama burası yeri değil. Utanma saygı yok adamda diyecegim ama adam değil. Ben bu forumda 14 yıldır ilk defa böyle bir türe rastladım.

• quote:

Ben de 15 gün önce Turkcell faturasıza bir hat taşıdım. Gerek yoktu ama Turkcell'in şu hediyeleri neymiş diye öğrenmek bilmek için. İlk hafta evet yoğun hediye gelir. Dergilik yüklersin,goller cepte yüklersin,goller cepte de 1 maç ucretsiz oynarsın vb. vs..
    Söyle kardeşim sana ne verdi ve kaç saatlik,yada süresi ne. Verdigi hediyeleri gecelik saatlik oldugu icin kullanamıyorum. İş ve aile sahibiyim yatmam uyumam dinlenmem gerekiyor. Sen 15 yıldır Turk Telekom kullanıyorsan Turkcell kullanmadıysan bir sebebi olmalı. Sil süpür konusunun sayfaları haftalık 5GB 10 GB görüntüleriyle dolu. Kimse montaj yapıp ayarlamıyor ekran görüntülerini. Sana çıkmadıysa bunu genelleyemeyiz,çoğunluğa bol bol GB çıkıyor. Sana istedigin indirim yapılmadı diye haksızca eleştirme şu markayı. Bana da iyi teklif vermediler 3 hattı birden taşıdım diğer operatörlere ama haksızlık yapamam.
    Hediyeler hariç 15 GB internete Turk Telekomda 40 TL 20 GB internete 45 TL veriyorum,Turkcellde sıksan 6 GB 35 TL. 6 GB × 2 = 15 GB yapmıyor,yarısı bile değil.
    Ha 15 yıldır Turk Telekom kullanan biri olarak Turk Telekomda internet yavaş dersen gerçekci olmaz,başkası derse haklısınız derim. Siz derseniz o zaman neden 15 yıldır Turkcell kullanmadınız da Avea kullandınız derim.
    Şu forumda bir sürü üye var,taahhüdüm bitiyordu iyi bir teklif yaptılar kabul ettim diyen. Ben 2008'den beri kesintisiz hep taahhutlu Avea kullanıyorum,1 faturam bile 2 gün geç ödenmedi. Bana da iyi fiyat sunulmadı taşıdım 3 hattımı da diger operatorlere,aynı anda da diger operatordeki 1 hattı telekomdaki uygun bir tarifeye taşıdım çünkü fark var. 90 gün dolunca diger 2 hattı da Turk Telekom'a geri taşıyacağım. Tavşan dağa darılmış şehire inmiş,dağın umrunda olmamış ama tavşan dağa geri dönmüş. Kızgınlıkla hareket edip zararıma olanı uygulayamam.
    İstanbul'da yaşayan biri olarak bulundugum konumlarda Turk Telekom'un Turkcell'den hiç bir eksiği yok,neden 2 katı para vereyim. Turkcell'e taşıdığım hat ile 2 haftadır surpriz nokta,dergilik,sen yap diye,goller cepte,kim 1 GB ister,salla kazan,çatlat yapıyorum,evet totalde baya hediye ama kullanım süresi kısıtlı ve saman alevi gibi gelip gidiyor. Bu hediyeleri aylık hediye gibi değerlendiremeyiz. Düşünüyorum,turkcelin hediye mantığı çocuk yarışmaları gibi. Saçma,komik.. Yetişkin insanlarız,bana uymuyor.
    Turk Telekomda günlük yada saatlik hediye internet alacağım diye çocuklar gibi koşturmuyorsun,senin tarifende Turkcele göre 2 kat internet zaten fazladan veriliyor. Bir konuda da çok emin konuşuyorum; Turkcellde nasıl ayarlanıyorsa internet Turk Telekom'a göre daha çabuk bitiyor. Bunu özellikle test ettim inceledim. Böyle bir durum var. Bunun için youtubeden aynı videoları açtım aynı sürede izledim. Yine bilinen yöntemlerle test ettim inceledim. Kesinlikle Turkcell fazla çekiyor. İnternet hızları da hemen hemen aynı bu testlerde. Sen de zamanla bu durumu anlayacaksın zaten.
    Selam,
    Ben kimseyi eleştirmiyorum ki, Banane Babamın şirketlerimi , Bu yıl TT ye el konuldugu ve idaresi Bankalara geçtiği için böyle bir durum söz konusu olduğunu duydum.Belki önümüzdeki Yıl bu durumları değişir bilemiyorum... Bu son 3 aydır Bu formu takip ediyorum ve herkeste bundan şikayetci durumda,
    Yeni gelen kullanıcıya 35tl ye 15gb olan tarifeyi tanımlarlarken , yıllardır burda olana hiç gitmez gözü ile bakıp 58tl diyebiliyorlar,Buna kızdık..

Demiş olduğum Bu yıl bu adamlar(TT) ilgisizler, 20 yıllık müşterimizi kaybetmeyelim diye en ufak bir kıpırdanma yapmadılar, Ben buna kızıyorum. Kaldıkı Operator değiştirmeyide sevmem yani 20 yıldır kaldıysam öyle yok şu şunu veriyormuş diye bişiyleri takip etmedim, ondan dolayıda Faturalı olarak TT de kaldım, Bu zaman zarfında eşim , iki çoçuğumla TT liydik ve bana daha hiç bir zaman 1gb üstünde bir hediye çıkmadı, kaldıkı diğer aile fertlerimede çıkmadı sadece bol bol hiç kullanmadığımız Dakkikalar çıktı :)
    Ben Bu durumu 4 kişilik bir aile için belirttim genellemedim, ama dediğiniz gibi 10gb internet alan şanslılar da vardır, belkide onlar hiç internet kullanmadıkları için veriyorlardır :))

Neyse değişiklik güzeldir, arada denemek lazım...

• Beni birkaç hafta önce taahhütüm bitmesine yakın şu kampanyalar için aradıkları telefon numarasından arayıp 25gblı 60liralık paketi teklif etmişlerdi ben de o zaman için düşünmediğimi söylemiştim. Şimdi ben aradım bu sefer uygun tarifeler için 10gblık 45lira 12gblık 48lirayı teklif ettiler ama 25gblık 60lira olan tarifeyi veremiyorlar. Bu tarifeyi almam mümkün değil midir arkadaşlar?
    Ya da bildiğiniz bir 15gblık uygun tarife var mıdır?
    vodafone'na geç TT ile çile çekme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Fiery

Beni birkaç hafta önce taahhütüm bitmesine yakın şu kampanyalar için aradıkları telefon numarasından arayıp 25gblı 60liralık paketi teklif etmişlerdi ben de o zaman için düşünmediğimi söylemiştim. Şimdi ben aradım bu sefer uygun tarifeler için 10gblık 45lira 12gblık 48lirayı teklif ettiler ama 25gblık 60lira olan tarifeyi veremiyorlar. Bu tarifeyi almam mümkün değil midir arkadaşlar?
    Hocam ne yaptın sen ya, o teklif nasıl kabul edilmez. Daha sunmazlar ki onu. Keşke kabul etseydin ben üzüldüm burda o teklifin kaçtığına.

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Fiery

Beni birkaç hafta önce taahhütüm bitmesine yakın şu kampanyalar için aradıkları telefon numarasından arayıp 25gblı 60liralık paketi teklif etmişlerdi ben de o zaman için düşünmediğimi söylemiştim. Şimdi ben aradım bu sefer uygun tarifeler için 10gblık 45lira 12gblık 48lirayı teklif ettiler ama 25gblık 60lira olan tarifeyi veremiyorlar. Bu tarifeyi almam mümkün değil midir arkadaşlar?
    buyuk fırsat tepmişsinizgercekten. bu teklifi gozu kapalı kabul edecek okadar cok kişi var ki
  • 25 gb 60 lira paketi süpermiş, bize de teklif etseler keşkem

• Bugün Telekomdan vodafone a geçtim. İlk gün izlenimlerim gayet başarılı. Telekomda internet hızı konusunda çok farklılık gösteriyordu. Bir noktada 110mb hız alıyodum dğer noktada 3mb hız alıyorum 4.5g için.

Vodafone da genelde sabit bir hız var. Hemen hemen her noktada ortalama 20mb seviyelerinde.

İşimi görecek gibi duruyor. ilk 3 ay 2gb internet hediyesi var ve paketimde 4gb. umarım 1 yıl boyunca yettirmeyi başarırım :)
  • Uygun 10 gb diye paket sundular 36 tl. Pek uygun gelmedi

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.