Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DeadMaster35 , uAbesni Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.585
Cevap
280
Favori
788.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim tarife aşağıdaki gibi;
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tivibulu-cep-tarifesi.aspx

Şimdi burada 24 aydan sonra Tivibu için ayrıca ücret alınır diyor. Ancak müşteri hizmetleri taahhütsüz fiyat üzerinden Tivibu dahil 57 TL'ye devam edersiniz dedi. Gelen mesajda tarifenizin taahhütsüz fiyatı üzerinden devam edeceğiniz vs. gibi.

Tivibu dahilse paketi iptal etmeyeceğim. Ancak emin olamadım ne yapsam acaba...
  • Tekrar müşteri hizmetlerini aradım hattımı taşıyacağım dedim aynı tekliflere ek olarak +2gb internet verdi. Yani teklifleri 10gb 1000dk 1000sms 36 TL. Prime 15gb+2gb 46 TL.

Prime tarifelerindeki Tivibu GO süper paket Smart TV de kullanılabilir mi yoksa sadece tivibu cepte mı geçerli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

Üstadlar şöyle bir durum var,

Benim tarife aşağıdaki gibi;
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tivibulu-cep-tarifesi.aspx

Şimdi burada 24 aydan sonra Tivibu için ayrıca ücret alınır diyor. Ancak müşteri hizmetleri taahhütsüz fiyat üzerinden Tivibu dahil 57 TL'ye devam edersiniz dedi. Gelen mesajda tarifenizin taahhütsüz fiyatı üzerinden devam edeceğiniz vs. gibi.

Tivibu dahilse paketi iptal etmeyeceğim. Ancak emin olamadım ne yapsam acaba...
    Üstad tvbu paketinize dahildir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Tekrar müşteri hizmetlerini aradım hattımı taşıyacağım dedim aynı tekliflere ek olarak +2gb internet verdi. Yani teklifleri 10gb 1000dk 1000sms 36 TL. Prime 15gb+2gb 46 TL.

Prime tarifelerindeki Tivibu GO süper paket Smart TV de kullanılabilir mi yoksa sadece tivibu cepte mı geçerli?
    Sadece Tivibu üstad

• Arkadaşlar faturasız hattımda paket bitti ve yüklü lira kalmadı. Müşteri hizmetlerini arayamıyorum hakkım kalmadığı için. PTTCell hatlı telefondan arıtım dedim , Pttcell müşteri hizmetlerine aktarıyor otomatik olarak. Sizce ne yapmak lazım. Hatta TL yüklesem sonrasında faturasıza geçince geri yükleme yapılıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 4 Şubat 2019; 22:3:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 25 yıl sonunda platinumdan vazgeçip tt mobile geçtim, İstanbul'dayım, çekimde internette bir sorun yaşamadım ancak ses kalitesi rezalet, tt dışında özellikle turkcell ile konuşurken çok boğuk ve hiç anlaşılmıyor karşı taraf. Telefonum note 9, volte ve hd ses etkin, kapatarak da denedim aynı. Sizlerde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Ben de 25 yıl sonunda platinumdan vazgeçip tt mobile geçtim, İstanbul'dayım, çekimde internette bir sorun yaşamadım ancak ses kalitesi rezalet, tt dışında özellikle turkcell ile konuşurken çok boğuk ve hiç anlaşılmıyor karşı taraf. Telefonum note 9, volte ve hd ses etkin, kapatarak da denedim aynı. Sizlerde durum nasıl?
    Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim. Ses konusunda ciddi anlamda Telekom kötü ancak internet konusunda iş görür başarılı buluyorum.
  • quote:

Ben de 25 yıl sonunda platinumdan vazgeçip tt mobile geçtim, İstanbul'dayım, çekimde internette bir sorun yaşamadım ancak ses kalitesi rezalet, tt dışında özellikle turkcell ile konuşurken çok boğuk ve hiç anlaşılmıyor karşı taraf. Telefonum note 9, volte ve hd ses etkin, kapatarak da denedim aynı. Sizlerde durum nasıl?
    Telekomu main olarak kullanmama sebebim maalesef ki bu.

Şebeke dışı aramalarda karşı tarafla bağıra çağıra konuşmak gerek.

Yapacak birşey yok, hepsinin mutlaka ağır basan eksikleri var.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Yapacak şey turkcelle dönmek maalesef, hiç istemesem de çok takıldım ses olayına, 24 saat geçmeden tekrar taşıma yapacağım

• quote:

Yapacak şey turkcelle dönmek maalesef, hiç istemesem de çok takıldım ses olayına, 24 saat geçmeden tekrar taşıma yapacağım
    Seninle aynı düşünüyoruz gibi

Turkcell'in de kusuru fiyatı işte, bunda da yapacak birşey yok. Daha iyi görüşme yapabilmek için mecbur kullanıyoruz.

• Ben bu gorusmedeki ses olayina anlam veremiyorum. Yani sesin kalitesi mutlaka degisir ama yani turkcell billur gibi telekom ciziltili ses mi veriyor? Yani oyle bir anlatiliyor ki sanki boyle bir ucurum var arada. Ben ses sikintisi filan yasamadim 1 yila yakindir kullaniyorum. Ondan once turkcell platinum kullaniyordum telekom bana hicte bir fark yaratmadi olumsuz anlamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Ben bu gorusmedeki ses olayina anlam veremiyorum. Yani sesin kalitesi mutlaka degisir ama yani turkcell billur gibi telekom ciziltili ses mi veriyor? Yani oyle bir anlatiliyor ki sanki boyle bir ucurum var arada. Ben ses sikintisi filan yasamadim 1 yila yakindir kullaniyorum. Ondan once turkcell platinum kullaniyordum telekom bana hicte bir fark yaratmadi olumsuz anlamda.
    Ben de TT kullanıyorum, ses kalitesi gayet iyi
    Kesinti cızırtı da olmuyor hiç ama bazı yerlerde TT çekim sıkıntısı varsa(özellikle kapalı ve şehirdışı yerlerde) arama sesleri berbat olur.
    Tabi Tcell ses kalitesi daha iyi, bunu belirtelim

• quote:

Ben bu gorusmedeki ses olayina anlam veremiyorum. Yani sesin kalitesi mutlaka degisir ama yani turkcell billur gibi telekom ciziltili ses mi veriyor? Yani oyle bir anlatiliyor ki sanki boyle bir ucurum var arada. Ben ses sikintisi filan yasamadim 1 yila yakindir kullaniyorum. Ondan once turkcell platinum kullaniyordum telekom bana hicte bir fark yaratmadi olumsuz anlamda.
    Belki benim burada TT kapsaması daha düşüktür ve bundan dolayı kötüdür bilemiyorum.

Dün akşam iş yerinde geldim, vardiyaya diğer gelen arkadaş yoldaydı (otobüsle geliyordu, yani hareket halindeydi) ve hattı PTTCELL (tt altyapısı kullanıyor), aradım nerde kaldın diye soracaktım ama hiçbir halt anlatamadım mesaj atmak zorunda kaldım.

Durum bu kadar kötü yani.

Dediğim gibi belki kapsama ile alakalıdır bilemiyorum.

TT'un internetine lafım yok, şehir içindeysen sıkıntı yok. Ama sesli aramaları asla o hattımdan yapmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Ben de TT kullanıyorum, ses kalitesi gayet iyi
    Kesinti cızırtı da olmuyor hiç ama bazı yerlerde TT çekim sıkıntısı varsa(özellikle kapalı ve şehirdışı yerlerde) arama sesleri berbat olur.
    Tabi Tcell ses kalitesi daha iyi, bunu belirtelim

Alıntıları Göster
    Tamam bende kabul ediyorum turkcell daha iyi ama yani dayilmaz bir durum varmis gibi telekomdan sirf ses yuzunden vaz gecmek bana garip geliyor. Cunku bence ortada (en azindan benim icin) sikinti verici en ufak bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Belki benim burada TT kapsaması daha düşüktür ve bundan dolayı kötüdür bilemiyorum.

Dün akşam iş yerinde geldim, vardiyaya diğer gelen arkadaş yoldaydı (otobüsle geliyordu, yani hareket halindeydi) ve hattı PTTCELL (tt altyapısı kullanıyor), aradım nerde kaldın diye soracaktım ama hiçbir halt anlatamadım mesaj atmak zorunda kaldım.

Durum bu kadar kötü yani.

Dediğim gibi belki kapsama ile alakalıdır bilemiyorum.

TT'un internetine lafım yok, şehir içindeysen sıkıntı yok. Ama sesli aramaları asla o hattımdan yapmam.

Alıntıları Göster
    Bilemiyorum tabii neyden kaynakli ama az cektigindeki seste kesilmeler olmasi normal bu her hatta herkesin basina gelebiliyor ve zaten o an kendinizin veya karsi tarafin telefonun zor cektigi bariz belli oluyor.

• Herkese iyi akşamlar 2 gün sonra Vodafone'da tahüdüm bitiyor. TT'ye geçmeyi düşünüyorum. Linkteki paket şuanlık mantıklı geliyor. Okuduğum kadarıyla bu pakette tahüt falan yok yani geçtikten 2 ay sonra gelen faturalı teklifine geçebiliyorum değil mi? https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/doyasiya-10gb-paketi.aspx

• quote:

Bilemiyorum tabii neyden kaynakli ama az cektigindeki seste kesilmeler olmasi normal bu her hatta herkesin basina gelebiliyor ve zaten o an kendinizin veya karsi tarafin telefonun zor cektigi bariz belli oluyor.

Alıntıları Göster
    Valla orasını bilemiyorum. Bildiğim ve emin olduğum tek şey ses kalitesinin rezalet olduğu. Vodafone'da mesela şebeke içi aramalarda HD görüşme avantaji var o yüzden kurtarıyor, ama onunda hızı kötü. TT hızı iyi, sesi kötü.

Turkcell kullanmaktan başka çare kalmıyor. TT hattımı internet yetmezse diye kullanıyorum. Daha fazla beklentim yok.

TT yönüne yaptığım aramada 6 yaşında ki kızımla rahat rahat konuşamıyordum. Ama turkcell'e geçirdim o hattı ve uzuuun bi süre rahatça, sanki yanımdaymış gibi konuşabiliyorum.

Sesli arama olayında bu frekanslar vs. nasıl işliyor bilmiyorum. Bilgili kişiler yazarsa memnun olurum. Arada ki bu farkı ancak o kisiler açıklayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Valla orasını bilemiyorum. Bildiğim ve emin olduğum tek şey ses kalitesinin rezalet olduğu. Vodafone'da mesela şebeke içi aramalarda HD görüşme avantaji var o yüzden kurtarıyor, ama onunda hızı kötü. TT hızı iyi, sesi kötü.

Turkcell kullanmaktan başka çare kalmıyor. TT hattımı internet yetmezse diye kullanıyorum. Daha fazla beklentim yok.

TT yönüne yaptığım aramada 6 yaşında ki kızımla rahat rahat konuşamıyordum. Ama turkcell'e geçirdim o hattı ve uzuuun bi süre rahatça, sanki yanımdaymış gibi konuşabiliyorum.

Sesli arama olayında bu frekanslar vs. nasıl işliyor bilmiyorum. Bilgili kişiler yazarsa memnun olurum. Arada ki bu farkı ancak o kisiler açıklayabilir.

Alıntıları Göster
    Yani ben rezalet olduguna katilmiyorum cunku memnuniyetsizlik yasayacak bir seyle karsilasmadigim icin bu konuda telekomu kotuelyemiyorum. Cografi konum vs mutlaka biseyler fark ediyordur bence. Ayrica Bahsettiginiz hd gorusme olayi her iki telefonda da o ozellik var ve aktif olmasi durumunda gecerli oluyor. Onun disinda hd ses almak mumkunde degil.

• quote:

Yani ben rezalet olduguna katilmiyorum cunku memnuniyetsizlik yasayacak bir seyle karsilasmadigim icin bu konuda telekomu kotuelyemiyorum. Cografi konum vs mutlaka biseyler fark ediyordur bence. Ayrica Bahsettiginiz hd gorusme olayi her iki telefonda da o ozellik var ve aktif olmasi durumunda gecerli oluyor. Onun disinda hd ses almak mumkunde degil.

Alıntıları Göster
    2 cihazda destekli ama TT'de böyle birşey olmuyor.

Çok boğuk ve sesler kastıra kastıra geliyor gibi.

TT şu olayı halletse tonla para vermeye razıyım. Ama yok işte biri birinden bir konuda mutlaka üstün oluyor ve olan bize oluyor. Sırf şu olay için tonla fazla para vermek zorunda kalıyorum.

3g üzerinden görüşmelerde de çok fark var, bunuda özellikle belirteyim. 4.5G destekleyen cihazım/sim kartım olmasa yine bu yüzden Turkcell kullanmak zorunda kalırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 5 Şubat 2019; 21:36:27 >
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Kaç para ödüyorsunuz o söylediğiniz şeylere?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.