Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.652
Cevap
283
Favori
795.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 GB + 1000 DK + 1000 SMS = 34 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutrani K kullanıcısına yanıt
    Aa cok iyi, benim tarifem.. insalah devam eder benimkide bu ay son, telefonda onlarmi arayip teklif ediyorlar, yoksa oncesinde benim bisiy yapmam gerekiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar,

1000dk 1000sms 8gb internet tarifesini 25 liraya kullaniyordum. Faturasiza gecis talebinde bulundum. Ayni tarifeti 35 liraya vermeyi teklif ettiler millete 25 e veriyorsunuz bana neden 35 dedim ve kabul etmedim. Inceleyip sizi ariyacagiz tekrar dediler ama aramadan faturasiza gecirmisler. Simdi nasil bir yol izlemem gerekiyor?
  • Benide faturasiza geçirmişler.hemde mobil öğrenci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000dk +1000sms 15gb internet için 35 tl teklif verdiler kabul ettim. Bana fazla ama güzel teklifti reddedemedim.

• hayalet16 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu teklif siz faturasiz kullanirken mi geldi faturali kullanirken mi ? Nasil aldiniz bu teklifi aciklarmisiniz

• Hocam Twitterdan türktelekomu etiketledim benim için uygun bir tarifeniz yok mu yazdım. Faturasızdan geçtim.

• Veli89 V kullanıcısına yanıt
    Bende aynı tarifedeyim önümüzdeki ay bitiyo. Aynı teklifi bana da yaptılar. Size özel sadece bugüne özel dedi.

• 4 gb 750 dk 5000 sms selfy faturasiz tarifesini kullanıyordum. Geçen hafta bana özel 12 ay faturali selfy 15gb 1000dk 1000 sms 35 tl ye geçtim. Efsane oldu

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    3 yıldır "faturasıza geçeceğim” diyordum mh'ye.her seneguzel teklifler yapılıyordu.bu sene faturasıza aktarıldım. Acaba tekrar teklif gelir mi faturalı için?bilginiz var mı hocam?

• coolgoose C kullanıcısına yanıt
    ben twitterdan yazdım geri döndüler 30 gün içinde faturalı bir hatta geçemezsiniz(Türk telekom içinde) dediler. 30 günden sonra geçerseniz 30 lira ücreti var dediler. 90 günden sonra ücretsiz geçebilirsiniz faturasız hatlara dediler. Hattınıza 30 lira yükledik onuda son faturanıza ekledik dediler ama hesabımda herhangi bir 30 lira gözükmüyor. Deli edecek bu türk telekom beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veli89 -- 26 Ocak 2019; 23:24:39 >
  • MyAcaKyy kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı tarifedeyim, bu telekom ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil.

Biraz işten anlasalar derler işte 3gb nete çıkardık tarifeniz de 24TL güncellendi. Ses çıkarmayız.

Telekom hisseleri bankalara geçti ve zam yapıp eski müşterileri rakip operatör vodafone kaptırmaya kararlılar.

Vodafon'da benzer tarife var(31ocak2019 sonuna kadar geçerli, ama taşıma işlemleri sonunda tarifeye katılım sağlanacaksa yararlanamayız):
    23TL, 2gbnet,750dk heryöne, 1000sms
    28TL, 4gb net, 750dk heryone, 1000sms
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php#faturasiz#hesapli-tarifeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr5454 -- 27 Ocak 2019; 16:36:13 >

• Arkadaşlar bende sizin dediğiniz şekilde bana uygun tarifeniz yok, o zaman faturasıza geçirin dedim, sizi arayacağız dediler 4 gün oldu arayan soran olmadı. Sanırım beni de şak diye bir anda faturasıza geçirecekler. Faturasıza geçirdikleri an hattımı başka operatöre taşırım bende.

• tr5454 T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, türk telekomda başka uygun pakette yok maalesef :( Tavsiye ettiğin paket iyiymiş, bizimkilere söyliyeyim ona geçsinler bari

edit: pttcel e geçmeyi düşünüyolarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyAcaKyy -- 28 Ocak 2019; 13:25:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyAcaKyy

Kesinlikle katılıyorum, türk telekomda başka uygun pakette yok maalesef :( Tavsiye ettiğin paket iyiymiş, bizimkilere söyliyeyim ona geçsinler bari

edit: pttcel e geçmeyi düşünüyolarmış
    Şimdi şöyle bir durum var, Turk Telekom yönetimi bankalara geçti ve kallavi zam yaparak zararda olan şirketi kar pozisyonuna getirmek istiyorlar.
    Zira 2026 yılında tüm hisseleri devlete devretmek zorundalar. Ve 4,75milyar dolar paralarını bu zamana kadar kurtarma istekleri var daha doğrusu ne kadarını kurtarırlarsa kar.

Bu durumda telekomun her ürününe zam geleceğini şu yapılanlardan sonra öngörebiliriz. Ayrıca yöentimin acemice kararlar aldığına şu zam olayları ile şahidiz.

Bir kaç saat önce bloomberght tv de bir hisse senedi yorumcusu dahi bu zamlardan bahsetti ve telekomun karlılığı artacak hisse fiyatına olumlu yansıyacak diye öngörüde bulundu.

Tabi saf olduğu için rakiplerin bunu affetmeyeceğini bilmiyor. Kaybettiği müşteri ile kalır. Ben en son 2013 yılında operator değiştirmiştim ve tt mobildeydim.Şimdi bir operatore geçersem beni böyle zorda bırakmadığı sürece yıllarca orada kalırım.

Zamlar devam ederse tivibu bitince kapatacağım, internet taahhüdü bitince turksata gideceğim. Ev telefonu da internet için açık olduğu için iptal edilecek. Zira benim gelirim telekom zamlarının yarısı kadar dahi artmadı.

PTTcell'de hizmet telekom tarafından sağlanıyor. Gerçi zam koyarlarsa vodafona geçersiniz ayrı mesele.

Bu arada vodafone burayı takip ediyor sanırım 1şubat2019 son katılımı uzatmış,daha doğrusu süre sınırı yok. Yani rahatlıkla geçiş yapılabilir.https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php?#faturasiz#hesapli-tarifeler

• bugun aradim tarifem 8gb liydi 25tl faturam 50 tl olmus dedim baska tarife var mi bana 12GB 45 tl dedi pahali geldigini anlatinca ki musteri hizmetleri bu rakamin cok guzel oldugunu dusunuyordu %10 indirim daha yapayim dedi ve 40tl ye indirdi bende kabul etmedim zaten pahali diyorum surekli fiyat yukseltiyorlar faturasiza gecsem dedim 30 tl geciririz dedi ne yapayim bilemez bir sekilde kapattim telefonu

bir fikri olan var mi arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenix -- 28 Ocak 2019; 17:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Arkadaşlar bende sizin dediğiniz şekilde bana uygun tarifeniz yok, o zaman faturasıza geçirin dedim, sizi arayacağız dediler 4 gün oldu arayan soran olmadı. Sanırım beni de şak diye bir anda faturasıza geçirecekler. Faturasıza geçirdikleri an hattımı başka operatöre taşırım bende.
    Bugün az önce arandım ve saçma sapan teklifler sundular, ben de kesin olarak faturasız'a taşıyın dedim, 24 saat içinde faturasıza geçecekmişim. 30 tl benden alacakmış daha sonrasında o 30 tl hattıma yüklenecekmiş falan filan. Ben direk hattımı başka operatöre taşıyıp içindeki bakiyeyi hesabıma havale isterim bunlarla da bir daha uğraşmam. 4 senedir faturalıdaydım ama beni kaybettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenix

bugun aradim tarifem 8gb liydi 25tl faturam 50 tl olmus dedim baska tarife var mi bana 12GB 45 tl dedi pahali geldigini anlatinca ki musteri hizmetleri bu rakamin cok guzel oldugunu dusunuyordu %10 indirim daha yapayim dedi ve 40tl ye indirdi bende kabul etmedim zaten pahali diyorum surekli fiyat yukseltiyorlar faturasiza gecsem dedim 30 tl geciririz dedi ne yapayim bilemez bir sekilde kapattim telefonu

bir fikri olan var mi arkadaslar?
    Hocam 30 liranı faturasıza yüklerler de gerek yok buna, faturasıza geçişi iptal etki 30 tl son faturana girmesin..
    Hemen hattını faturasız ucuz bir Vodafone paketine taşı, 1-2 ay VF kullanır sonra TT'ye gelebilirsin.Taşıma kampanyaları çok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Bugün az önce arandım ve saçma sapan teklifler sundular, ben de kesin olarak faturasız'a taşıyın dedim, 24 saat içinde faturasıza geçecekmişim. 30 tl benden alacakmış daha sonrasında o 30 tl hattıma yüklenecekmiş falan filan. Ben direk hattımı başka operatöre taşıyıp içindeki bakiyeyi hesabıma havale isterim bunlarla da bir daha uğraşmam. 4 senedir faturalıdaydım ama beni kaybettiler.

Alıntıları Göster
    Keşke faturasıza geçiş başvurusu yerine direk taşısaydınız.. 30 tl yi pek geri vermiyorlar, bir sürü yokuş yapıyorlar.

• tr5454 T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tesekkurler. Anlasilan turk telekom bu surecte musteri kaybedicek. Benim selfy paketim var, bana da zam yaparlarsa ben de baska operatore gecerim mecburen

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.