Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.688
Cevap
285
Favori
798.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler mobilde akn devam ediyor mu? Ne yapabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada okuduğum tekliflere çok şaşırdım. Şuan 1000dk 6gb vergi dahil 31.50 krş. 15 gün sonra sözleşmem sona eriyor. Geçen aradım hiç umursamadılar, sizin tarifeniz kapanmış yeni teklif yok 15 gün sonra arayın dediler. Bir gün sonra tekrar aradım, gene aynı şeyi söylediler ama eğer sözleşme yaparsam 7-8 TL farkla devam edebilir dediler.

Son not: Az evvel tekrar aradım. Bana 44-45 TL lik tarifeleri önerdiler. Faturasıza geçiş talebi yapsam kaç günde geçiş oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasttornado -- 6 Ocak 2019; 23:52:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tarife 12 gb internet 1000 dk sms. 33,75 tl. bir üst tarifeye geçmeye değer mi? ya da geçtiğime değicek bir tarife önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Burada okuduğum tekliflere çok şaşırdım. Şuan 1000dk 6gb vergi dahil 31.50 krş. 15 gün sonra sözleşmem sona eriyor. Geçen aradım hiç umursamadılar, sizin tarifeniz kapanmış yeni teklif yok 15 gün sonra arayın dediler. Bir gün sonra tekrar aradım, gene aynı şeyi söylediler ama eğer sözleşme yaparsam 7-8 TL farkla devam edebilir dediler.

Son not: Az evvel tekrar aradım. Bana 44-45 TL lik tarifeleri önerdiler. Faturasıza geçiş talebi yapsam kaç günde geçiş oluyor?
    Hemen MH'ni arayıp faturasıza başvuru yapın, en geç 2-3 gün içinde sizi ararlar, faturalıda kalmanız için sizi ikna etmeye çalışacak, yanlız hemen ikna olmayın, biraz nazlanın, iyi teklifleri olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

Hemen MH'ni arayıp faturasıza başvuru yapın, en geç 2-3 gün içinde sizi ararlar, faturalıda kalmanız için sizi ikna etmeye çalışacak, yanlız hemen ikna olmayın, biraz nazlanın, iyi teklifleri olur.

Alıntıları Göster
    (konuya yazacaktım tam da sizin mesajınızı görünce alıntılayayım dedim.)

1 ocakta aradım faturasıza geçiş için. 72 saat içerisinde dönüş olur dediler. 4 üne kadar arayan olmadı.

4 ünde tekrar aradım bugün itibarıyla yine aranmadım. nazlanacak adam bulamıyorum.

biraz önce yine aradım müşteri hizmetlerini "ben nasıl faturasıza geçeceğim" diye sordum, başka yol yokmuş. Benim anladığım, aranmazsanız taahhüdünüz de yoksa yüksek fiyattan sonsuza kadar sizi operatörde tutabilirler. Ya da başka bir operatöre geçeceğim mecburen.

maalesef böyle bir firma...

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

(konuya yazacaktım tam da sizin mesajınızı görünce alıntılayayım dedim.)

1 ocakta aradım faturasıza geçiş için. 72 saat içerisinde dönüş olur dediler. 4 üne kadar arayan olmadı.

4 ünde tekrar aradım bugün itibarıyla yine aranmadım. nazlanacak adam bulamıyorum.

biraz önce yine aradım müşteri hizmetlerini "ben nasıl faturasıza geçeceğim" diye sordum, başka yol yokmuş. Benim anladığım, aranmazsanız taahhüdünüz de yoksa yüksek fiyattan sonsuza kadar sizi operatörde tutabilirler. Ya da başka bir operatöre geçeceğim mecburen.

maalesef böyle bir firma...

Alıntıları Göster
    Yoğunluktan aramamış olabilirler, siz bir anabayiye gidip faturasıza başvuru için forum doldurun, daha çabuk ararlar.

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Telekomu tekrar aradım. Tekrar aynı şeyleri tekrarladılar. Faturasıza geçeceğim dedim o zaman. 30 TL aktivasyon bedeli diye bir şey uydurdu. 29 TL si hediye şeklinde hattıma yüklenecekmiş. TT ile ilişkim böylece bitmiş oldu. Bugün yarın Turkcell'e başvuracağım. İş yerimde düzgün çekmiyor, idare edeyim dedim ama pozitif geri dönüş alamadım.

• Türk telekom denemek istiyorum. 12 ay taahhüt versem mesela 2. ayda memnun olmadım başka yere taşıdım diyelim. Aylık 10 tl avantajı var 2 ay için 20 tl cayma için para mı veririm? Yoksa başka birşeyler çıkar mı? MH yi aradım maalesef bomboş biri çıktı şansıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

benim tarife 12 gb internet 1000 dk sms. 33,75 tl. bir üst tarifeye geçmeye değer mi? ya da geçtiğime değicek bir tarife önerisi olan var mı?
    Taahhütü yeni verdiysen, faturasıza geç (muhtemelen geçmeyin diye indirim verirler) ve ardından biraz baskıyla Faturalıda 15GB Tarifesi'ne geçebilirsin.

5 aylık taahhütü bıraktım, 126 TL bedel ödeyip faturasıza geçtim ardından kafalarını gözlerini patlattım ve dediğim tarifeye geçirdiler.

Risk var tabi, değer mi değmez mi karar senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Türk telekom denemek istiyorum. 12 ay taahhüt versem mesela 2. ayda memnun olmadım başka yere taşıdım diyelim. Aylık 10 tl avantajı var 2 ay için 20 tl cayma için para mı veririm? Yoksa başka birşeyler çıkar mı? MH yi aradım maalesef bomboş biri çıktı şansıma.
    Kullandığın aylarda ki indirim tutarı son faturana yansır. Yani dediğin gibi 2 ay kullanıp operatör değişikliği kararı verirsen, tarife ücretin + 2 aylık indirim bedeli yansır.
  • Arkadaşlar türkcellden geçeceğim bende fiyatları düşürmek için bir yol var mıdır dışarıdan gelenler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Arkadaşlar türkcellden geçeceğim bende fiyatları düşürmek için bir yol var mıdır dışarıdan gelenler için.
    Geç taahhut ver, ilk ay kullanımlarını minimumda tut. Ardından ara temsilciyi faturasıza geçiş talimatı ver. Sana sebebini soracaktır, çekim problemi var kullanımlarima bakın kullanamıyorum de. Sebeke problemi için kayıt açalım diyecek, faturasız için ısrar et kayıt oluşturacaklar ve birim tarafından aranacaksınız diyecek.

2 3 güne arayacaklar seni, neden faturasıza geçmek istiyorsun vs diyecekler. Yine aynı şeyleri söyleyecekler ve biraz diret ardından sihirli kelime olan "xx indirim verelim devam edin" diyecekler. En kötü %15 verirler. Dahası için zorlamak riskli bilgin olsun. Tabi bu haliyle de riskli, ne yapacakları kesin değil.

Ben 3 kez bu şekilde iyi indirimler aldım ve kenardan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 7 Ocak 2019; 19:14:15 >

• Tamam ilk alırken taahhüt vermeden alacağım bakalım inşallah işe yarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: november27

Yoğunluktan aramamış olabilirler, siz bir anabayiye gidip faturasıza başvuru için forum doldurun, daha çabuk ararlar.

Alıntıları Göster
    sonunda aradılar.

1000 dk 1000 sms 8 gb paketi (aynı tarifeme devam) 25 TL olarak 12 ay daha taahhüt verdim.
  • herze H kullanıcısına yanıt
    Sabreden derviş
    Muradına ermiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. Ben yıllardır türktelekom faturasız hat kullanıyordum. 2 yıl önce beni müşteri hizmetlerinden aradılar sizi faturasız hattan faturalıya geçirelim indirim uygulayım gibisinden konuştuk.Teklif verdiler bende kabul ettim.12 ay 1 yıl boyunca dönüşen 4 gb kullandım ve karşılığında 17 tl ödedim. Ondan sonra bitmeye yakın bir 0507 numaradan arandım bu mersem türk telekom paket servisi imiş dedim ki neden bu tarz numaralardan arıyorsunuz dolandırıcı mısınız ya bize güvenin filan diyor neyse kadın allah için iyi niyetliydi telefonuma kod filan gönderdi inanmam için isterseniz bekleyim siz arayın müşteri hizmetlerini sorgulatın numarayı dedi başkası olsa kapatır telefonu.En sonunda size indirim yapacağız dedi.Size bütün paketlerde kullanabilceğiniz yüzde 50 indirim uygulanacak ben tanımlıyorum istediğiniz zaman yapabilirsiniz filan dedi.Türktelekomu arayıp hem numarayı sorguladım hemde detayını öğrendim evet bizim reklam bölümümüz dedi çıkan müşteri hizmetleri.Eskiden 444 1 500 den aranıyorduk neden şimdi bu numaradan arıyorsunuz dedim fazla birşey demedi ama muhtemelen özel firmaya vermişler bu görevi. Neyse kadın evet dedi suan yüzde 50 indirim hakkınız var sistemde dedi şuan dönüşen 4 gb kullanıyorsunuz tekrar tahattüt verirseniz 10 tl indirim alamazsınız başka tarifye geçmeniz lazım dedi bende baktım ettim dönüşen 6 gb a geçtim 6gb internet 1000 dakika 1000 sms 17.89 tl her ay kabul ettim suan kullanıyorum 30 günüm kaldı. Baktım 2 ay önce aradılar dediler ki sadece kullandığınız pakete %40 indirim uygulayalım kabul ederseniz 1 e basın dedi bende basmadım detayını öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım 35 tl ödüceksnzi diyor suan paketinizin fiyatı yüksek isterseniz size %40 indirim yaparız diyorlar neyse ben dedim hattımı taşıcam ön kayıt aççacaz dedi dedim ne gerek var kayda olsun dedi . Dün beni bir beyfendi aradı gene saçma sapan numaradan iptal biriminden arıyoruz diyor eee dedim anlatıyor adam ben size isterseniz yüzde 10 uygularım diyor başka birşey yapamam diyor istersen eski Yüzde 40 indirimide uygularım diyor. dedim bunlar bnei aşar. bakalım şimdi ne olacak bilmiyorum 9 subatta bitiyor tahatttüm. kararsız kaldım.

• Selamlar faturasızdan geçişler için uygun tarifeler var. Hangini önerirsiniz? Önce faturasıza taşıyıp bu tarifelerden yararlanmayı mı? Yoksa direk faturalıya geçip beni faturasıza geçirin deyip indirim beklemeyi mi?

Bir de hep faturalı kullandım. Faturasızda her ay kontör yüklemek mi gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theory of a dead man -- 8 Ocak 2019; 13:39:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Geç taahhut ver, ilk ay kullanımlarını minimumda tut. Ardından ara temsilciyi faturasıza geçiş talimatı ver. Sana sebebini soracaktır, çekim problemi var kullanımlarima bakın kullanamıyorum de. Sebeke problemi için kayıt açalım diyecek, faturasız için ısrar et kayıt oluşturacaklar ve birim tarafından aranacaksınız diyecek.

2 3 güne arayacaklar seni, neden faturasıza geçmek istiyorsun vs diyecekler. Yine aynı şeyleri söyleyecekler ve biraz diret ardından sihirli kelime olan "xx indirim verelim devam edin" diyecekler. En kötü %15 verirler. Dahası için zorlamak riskli bilgin olsun. Tabi bu haliyle de riskli, ne yapacakları kesin değil.

Ben 3 kez bu şekilde iyi indirimler aldım ve kenardan kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam çekim problemi olmasıyla faturasızın ne alakası var. Faturasız daha mı iyi çekiyor? Yanlış anlama mantıklı gelmediğinden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Selamlar faturasızdan geçişler için uygun tarifeler var. Hangini önerirsiniz? Önce faturasıza taşıyıp bu tarifelerden yararlanmayı mı? Yoksa direk faturalıya geçip beni faturasıza geçirin deyip indirim beklemeyi mi?

Bir de hep faturalı kullandım. Faturasızda her ay kontör yüklemek mi gerekiyor?

Önce faturasıza taşıyıp, sonra faturalıya geçmek daha kârlı oluyor, diğer türlü uğraşırısnız, yine de siz bilirsiniz.
    Evet farurasızda en az 25 tl yüklemeniz lazım.TT paket kodları konumda faturasız paketler var, ihtiyacınız neyse değerlendirin

• quote:

Orijinalden alıntı: profibay

Arkadaşlar merhabalar. Ben yıllardır türktelekom faturasız hat kullanıyordum. 2 yıl önce beni müşteri hizmetlerinden aradılar sizi faturasız hattan faturalıya geçirelim indirim uygulayım gibisinden konuştuk.Teklif verdiler bende kabul ettim.12 ay 1 yıl boyunca dönüşen 4 gb kullandım ve karşılığında 17 tl ödedim. Ondan sonra bitmeye yakın bir 0507 numaradan arandım bu mersem türk telekom paket servisi imiş dedim ki neden bu tarz numaralardan arıyorsunuz dolandırıcı mısınız ya bize güvenin filan diyor neyse kadın allah için iyi niyetliydi telefonuma kod filan gönderdi inanmam için isterseniz bekleyim siz arayın müşteri hizmetlerini sorgulatın numarayı dedi başkası olsa kapatır telefonu.En sonunda size indirim yapacağız dedi.Size bütün paketlerde kullanabilceğiniz yüzde 50 indirim uygulanacak ben tanımlıyorum istediğiniz zaman yapabilirsiniz filan dedi.Türktelekomu arayıp hem numarayı sorguladım hemde detayını öğrendim evet bizim reklam bölümümüz dedi çıkan müşteri hizmetleri.Eskiden 444 1 500 den aranıyorduk neden şimdi bu numaradan arıyorsunuz dedim fazla birşey demedi ama muhtemelen özel firmaya vermişler bu görevi. Neyse kadın evet dedi suan yüzde 50 indirim hakkınız var sistemde dedi şuan dönüşen 4 gb kullanıyorsunuz tekrar tahattüt verirseniz 10 tl indirim alamazsınız başka tarifye geçmeniz lazım dedi bende baktım ettim dönüşen 6 gb a geçtim 6gb internet 1000 dakika 1000 sms 17.89 tl her ay kabul ettim suan kullanıyorum 30 günüm kaldı. Baktım 2 ay önce aradılar dediler ki sadece kullandığınız pakete %40 indirim uygulayalım kabul ederseniz 1 e basın dedi bende basmadım detayını öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım 35 tl ödüceksnzi diyor suan paketinizin fiyatı yüksek isterseniz size %40 indirim yaparız diyorlar neyse ben dedim hattımı taşıcam ön kayıt aççacaz dedi dedim ne gerek var kayda olsun dedi . Dün beni bir beyfendi aradı gene saçma sapan numaradan iptal biriminden arıyoruz diyor eee dedim anlatıyor adam ben size isterseniz yüzde 10 uygularım diyor başka birşey yapamam diyor istersen eski Yüzde 40 indirimide uygularım diyor. dedim bunlar bnei aşar. bakalım şimdi ne olacak bilmiyorum 9 subatta bitiyor tahatttüm. kararsız kaldım.

Süper bir indirim yapmışlar size
    Size tavsiyem, farurasıza geçiş başvurusu yapın, sizi aradıklarında 'geçen seneki indirimi vermiyorsunuz, yüksek fiyatlı paket beni aşıyor, ben de geçen seneki fiyattan kullanacağım bir faturasız pakete geçeceğim' dersiniz.Pazarlığı iyi yapın, kadın ikna edemezse en son "tamam faturasıza geçiriyorum" der, siz onu dedirtmemeye çalışın :) İnşallah uygun bir teklif gelir.
    Ama önceki sene çok düşük fiyatlı tarife kullandıysanız, sonraki sene aynı ucuzlukta fiyat vermiyorlar, illaki indirim yaparlar tabi ama eskisi kadar olmaz.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.