Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cengizps3 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
13.692
Cevap
285
Favori
798.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bugün aradılar. Yüzde 25 teklif ettiler. Bende kabul ettim. 1000 dk 1000 sms 10 gb internet 30,90 TL oldu. Umarım erkenden gaza gelip kabul etmemişimdir. Bence fiyat fena değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    guzel fiyat hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 8gb 10gb 15 gb ve 1000dk 1000 sms icin 22/26/28/31/35 tl den fazla fiyat almayin 15 gb 35 tl 8 gb rahatlikla 26 tl den alinabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

guzel fiyat hayirli olsun
    Eskiden tarife taahhütüyle 15 liraya kullanıyordum biraz fazla gibi geldi bana.

• Bizim evde de 2 hat var biri 50 gün kaldı diğeri taahhüt ve indirim bitti diye 1000dk ve sms 6gb a 50 tl diyor. Önce hat iptal burayı okuyunca üstüne faturasıza geçiş dedim. Geçse bile bir süre devam eder sonra taşırım bakalım ne teklif gelecek

• % 40 indirimim var. 10 gün sonra taahütüm bitiyor.tarife taahhütü kalktimi ?
  • u555 U kullanıcısına yanıt
    Hocam Online işlemlerde taahhütler var. Bir kaç kere kontrol edin kalan taahhütler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: palanagar

Hocam Online işlemlerde taahhütler var. Bir kaç kere kontrol edin kalan taahhütler var.
    yani sormak istediğim geçen yılki gibi % 40 kişisel indirim+%40 tarife indirimi alabiliyormuyuz.
  • u555 U kullanıcısına yanıt
    Evdeki 2 telefona da gelmedi hocam. Birine faturasıza geçelim dedik diğeri için kampanya taahhüdü var.

• Ağustos ayı sonu itibariyle taahhütüm sona erdi.

İçişleri Bakanlığı tarifesindeyim, senelerdir en ufak bir talebim bile olmadan taahütümü uzattım.

Dün itibariyle 34.5 TL ödediğim tarifeden daha geniş kapsamlı tarifelere 30 TL ödendiğini, taahhütümün bittiğini ve verecekleri teklife göre taahüt vermeyi düşünebileceğimi ilettim.

Sonuç ne mi oldu, tarifemin içeriğini geliştirip 42 TL teklif ettiler. Şaka gibi bir de müşteri hizmetleri yetkilisi “işinize gelirse” modunda olduğu için bugün gidip operatör değişikliği için başvuruda bulundum. Hem daha az ödeyip hem de daha çok içerik alabileceğim. Çekim kalitesini bilemem ama benim için hizmet kalitesi de önemli. Türktelekom bu konuda sınıfta kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: srbyoztrk

Ağustos ayı sonu itibariyle taahhütüm sona erdi.

İçişleri Bakanlığı tarifesindeyim, senelerdir en ufak bir talebim bile olmadan taahütümü uzattım.

Dün itibariyle 34.5 TL ödediğim tarifeden daha geniş kapsamlı tarifelere 30 TL ödendiğini, taahhütümün bittiğini ve verecekleri teklife göre taahüt vermeyi düşünebileceğimi ilettim.

Sonuç ne mi oldu, tarifemin içeriğini geliştirip 42 TL teklif ettiler. Şaka gibi bir de müşteri hizmetleri yetkilisi “işinize gelirse” modunda olduğu için bugün gidip operatör değişikliği için başvuruda bulundum. Hem daha az ödeyip hem de daha çok içerik alabileceğim. Çekim kalitesini bilemem ama benim için hizmet kalitesi de önemli. Türktelekom bu konuda sınıfta kaldı.
    Evet, ben de 3 senelik Türk Telekomluyum ve bu sürede gözlemlediğim şey Türk Telekom'un yegane politikası Turkcell ve Vodafone kulanıcılarını uygun fiyatlarla cezbedip kendi operatörlerinden tırtıklamak, eldeki müşteriyi tutalım gibi dertleri yok aksine yolunacak kaz olarak bakıyorlar. 35 lira ödediğim 10gb 1000dk 1000sms lik pakedin taahütü bu hafta bitiyor ve benden interneti 8gb'a düşürüp 45 lira vermemi bekliyorlar. Ama dışardan başka bir x operatör müşterisi geldiğinde çok daha uygun fiyatlar bayilerde dahi alınabiliyor. Ben de faturasıza geçme talebi oluşturdum, sizce aranıp teklif alır mıyım yoksa 30 liralık faturasıza geçiş ücreti gereksiz yere ödemiş olacağım. Sonrasında ise herhangi bir planım yok, Turkcell zaten kazık, Vodafone tarifelerine ise bugün itibariyle 10ar lira zam gelmiş. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• ozannn567 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ben bugün vodafone iletişim merkezini ziyaret ettiğimde henüz 10 TL lik zamların yansımadığı bilgisi verildi. Buna istinaden bende geçiş yaptım. Hatta yarın da eski fiyatlardan tarifelere geçiş mümkünmüş.

1000 dk 1000 sms 6gb internet 32 TL den geçiş yaptım.
    Hattını taşıyanlara da 12 ay boyunca ayda 1 gb hediyesi ile 7gb a tamamlarım diye düşünüyorum.

Şimdilik eldeki en iyi seçeneğim oldu.

Bilginiz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13 tl lik tarifeme indirimli haliyle 39 tl çıkardılar.Turkcelle numara taşıma işleminime başladım .aynısı 35 tl trcellde.hoscakall tt.
  • Telekoma geçtiğim güne lanet olsun çok pişmanım ama taahhüt devam ettiği için bozamiyirum.

• Cazai bedeli ödemeden kurtulmanın bir yolu yokmudur taahhütten beyler

• sozlesmem bitti 31 liraya 8gb kullaniyordum neye gecim arkadaslar devam edimi ayni tarifete 35 lira istiyorlar

• Senelerdir vodafone faturasızdayım.
    Şu anda 6GB + 750dk ya 37tl ödüyorum

Aynı paraya telekom 10gb veriyor ve geçmeyi düşünüyorum.
    Tavsiye eder misiniz?
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    25 tl artı vergilerle 27 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonart16

Senelerdir vodafone faturasızdayım.
    Şu anda 6GB + 750dk ya 37tl ödüyorum

Aynı paraya telekom 10gb veriyor ve geçmeyi düşünüyorum.
    Tavsiye eder misiniz?
    Taşırsan kârlısın,hatta 35'ten daha uygun olan 30 tl ye 10 gb paketini alırsın.

• musty578 kullanıcısına yanıt
    faturasiza gececegim deyin

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.