Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.584
Cevap
280
Favori
788.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalıda 10gb tarifesindeydim. 1000dk 1000sms 10gb net 27 lira ödemekteydim. Hem tarifenin indirimi hem de %10 indirim ile bu fatura gelmekteydi. %10 indirimi yenilediler fakat müşteri alımına kapalı olduğundan dolayı tarife indirimini tamamlamadılar ve telsiz kullanım ücreti ile faturam 38 liraya çıktı. İki kez müşteri hizmetlerini aradım yeni teklif sunamıyoruz dediler. 38 liradan devam mı etsem?
  • GKN.CNR kullanıcısına yanıt
    33

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Smith

33
    hattınıza indirim mi tanımlı ?
  • GKN.CNR kullanıcısına yanıt
    Evet %45

• 19 liraya 4gb geldi kabul ettim aradıklarında ne soruyorlar. Teyit için

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Faturalıda 10gb tarifesindeydim. 1000dk 1000sms 10gb net 27 lira ödemekteydim. Hem tarifenin indirimi hem de %10 indirim ile bu fatura gelmekteydi. %10 indirimi yenilediler fakat müşteri alımına kapalı olduğundan dolayı tarife indirimini tamamlamadılar ve telsiz kullanım ücreti ile faturam 38 liraya çıktı. İki kez müşteri hizmetlerini aradım yeni teklif sunamıyoruz dediler. 38 liradan devam mı etsem?
    Bende aynı tarifedeyim ve 1 ayım kaldı. Zaten taahhütsüz fiyatı 39 TL, sizin fiyat fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    İndirim ile 35 liraya denk geliyor. Telsim kullanım vs. 38 lira fatura çıkarmışlar Ekim ayı için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prime eksper 15 gb tarifesini vergiler+telsiz kullanım dahil 59 TL ye aldım.

Prime’la 15 gb tarifesine 80 TL ödüyordum.09.10.2018 tarihinde taahhüt bitecekti normalde başka bir tarifeye geçiş yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

faturalida 10 gb kullaniyordum taahut bitti faturasiza gecme talebi verdim ,8 gb 1000dk 1000sms i 20 tl ye aldim arkadasim
    iyi bir teklif alak için faturasıza geçme talebi mi vermeliyiz neler yapmalıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamacti Jun

iyi bir teklif alak için faturasıza geçme talebi mi vermeliyiz neler yapmalıyız?

Alıntıları Göster
    Aynen faturasıza geçiş talebinde bulunacaksınız,1-2 gün içinde sizi arıycaklar

• Beyler az önce faturasıza geçmek için blöf yaptım. Sonra faturasız talebi oluşturdum ve sordum. “2-3 gün sonra ben onay vermeden geçirmezsiniz değil mi?” Diye. Bayanda “eğer kampanya varsa ararız yoksa direkt geçiririz” dedi. Benimde maçam yemedi vazgeçtim blöf mü yapıyolar yoksa gerçekten direkt geçirdikleri oluyor mu? Gül gibi tarifem çöpe gitmesin

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    rahat olun ararlar ,aramayi kacirmayin

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Beni aramadan direk faturasıza geçirmişlerdi. Şu an vodafonedayım.Telekomun ne ypacağı belli olmaz bazı abonelerini arıyor, bazılarını hemen faturasıza geçiriyor. Bir standartları yok.
  • 10gb 1500gb 1500sms kullaniyordum.

taahhut bitimine 10gun kaldi ve yeni operatore gecmeye hazirlaniyodum ki dun aksam attigim e mail icin aradilar beni.(iptal etmek istiyorum vb. yazmıştım)

15gb 1000dk 1000sms 45tl teklif etti (yuzde 30 indirimim ile beraber)

kabul ettim. 1sene daha burdayiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollo34

Beni aramadan direk faturasıza geçirmişlerdi. Şu an vodafonedayım.Telekomun ne ypacağı belli olmaz bazı abonelerini arıyor, bazılarını hemen faturasıza geçiriyor. Bir standartları yok.
    2.defa faturasıza taşıma başvurusu yaptıysanız belki de direk faturasız yapabiliyorlar,dediğiniz gibi sağı solu belli değil bunların

• apollo34 kullanıcısına yanıt
    aramışlardır ulaşamamışlardır her zaman ki yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

rahat olun ararlar ,aramayi kacirmayin
    Tamam hocam deneyelim bakalım şansımızı. Teşekkürler.

• 8 gb internetim var 26 tl bide bunu yapsammı 15 gb 45 tl oluyor 7 GB üstü tamamlama yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxDark -- 29 Eylül 2018; 6:5:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan prime eksper 15 i en ucuz kullananlardan biriyim galiba (29 tl + 2tl) yani sözün kısası zorlayın baya %50 indirim alana kadar.

• ilk başta nasıl bir yol izlemeliyiz yardımcı olabilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.