Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 , Emre26-45 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
13.690
Cevap
285
Favori
798.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalıyım ve Selfy müşterisiyim. Taahhütüm bitti ve fiyattan memnun değilim. 35 TL civarına geçebileceğim düzgün bir tarife var mı?
  • arkadaslar faturalida 15 gb tarifesine gecin 35 tl,taahutu biten arkadaslar faturasiza gecme talebinde bulunsun onlar size bu teklifi sunuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34 TL ye 1000 dk 10 GB 1000 SMS teklifini kabul etmedim

Hattımı türkcele lifecell 35 tl 5 GB olan tarifeye taşıdım

O kadar çok hediye internet geldiki

Salla kazan

Sürpriz nokta

Bip

Goller cepte

Kim 1 GB ister

Bankadan yüklemeye gelen

İnternet sitesi üstünden hat taşımaya gelen

Kullan kullan bitmiyor

• Ehlisafa kullanıcısına yanıt
    8 aydır faturasızdaydım ama yeni çıkmış tarife forumda çoğu kişiye öneri olarak geliyor sanırım. uygulamada gözüktü kabul etmedim sonra aradılar.
    duran 15 gb
    1000 dk 1000 sms 15 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

arkadaslar faturalida 15 gb tarifesine gecin 35 tl,taahutu biten arkadaslar faturasiza gecme talebinde bulunsun onlar size bu teklifi sunuyor...
    Hocam ben fsturasız talebinde bulundum bu tarifeyi sordum özellikle ama öyle bir tarifemiz yok dedi 8 gb 22 tl dedi kabul etmedim.Bie daha ararlarsalar kabul edeyim mi faturasız sıkıntı olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

arkadaslar faturalida 15 gb tarifesine gecin 35 tl,taahutu biten arkadaslar faturasiza gecme talebinde bulunsun onlar size bu teklifi sunuyor...
    Hocam ben fsturasız talebinde bulundum bu tarifeyi sordum özellikle ama öyle bir tarifemiz yok dedi 8 gb 22 tl dedi kabul etmedim.Bie daha ararlarsalar kabul edeyim mi faturasız sıkıntı olacak

• 8gb 22tl daha iyiymiş hocam. Mevcut tarifeniz nedir? Benim de bitti taahhüt ne arayan ne soran var. Ben mi arasam acaba?

• Ecevit-61 E kullanıcısına yanıt
    kabul edin,bu teklif faturasizdan gecise geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

8 aydır faturasızdaydım ama yeni çıkmış tarife forumda çoğu kişiye öneri olarak geliyor sanırım. uygulamada gözüktü kabul etmedim sonra aradılar.
    duran 15 gb
    1000 dk 1000 sms 15 gb
    hocam duran 15 gb diye tarife bulamadım.
    prime falan değil değil mi.

arayıp isteyelim bari tam adı buysa
  • Kendi işimi kendim yaptım... cihaz taksitim olduğu için herhangi bir kampanya sunmadılar.. 49 tl 8 gb 1000dk 1000 sms kullanıyordum.. internet yetmiyor du ee tarifede pahalı iyi bişeyde yok..

Önce selfy e geçiş yaptım sonra 10 gb google play tarifesine geçtim 54 tl 10 gb 750 dk 5000 sms... artı her ay 10 tl google play bakiyesi veriyor zaten oyun falanda oynuyordum onuda oraya harcarız yani benim hat 44 tl gibi oldu hemde 10gb ile hemde cihaz taksitlerim devam ediyor..

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Mevcut tarife faturalıda 4 gb idi 29 tl ödüyordum.Faturasıza geçiş talebi oluşturdum aradılar bunu sundular dün kabul etmedim ama şuan geçiş yaptım.Prime tarifesi istiyordum 44 tl dedi hiç gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecevit-61

Mevcut tarife faturalıda 4 gb idi 29 tl ödüyordum.Faturasıza geçiş talebi oluşturdum aradılar bunu sundular dün kabul etmedim ama şuan geçiş yaptım.Prime tarifesi istiyordum 44 tl dedi hiç gerek yok
    şu an geçiş yaptım derken hangi yolla geçtiniz mesaj vs.
    ve 22 lira olana mı 35 lira olana mı?
    teşekkürler.
  • baska hatta gececegım sıkayetınde bulunmustum aradılar sacma sapan teklıf sundular ( daha yazmistim ) . 5gb gunduz 5gb gece 32.5 tl gibi kabul etmemistim. 10gb yapin gecesiz gunduzsuz dedim kabul etmediler.

sonra 8 gun once faturasiza gecis talebinde bulundum normalde 3 gun icerisinde aramalari gerekirken ve 2 gun once tahahuttum bitti halde hic bir sey yapamadim aramalarini bekeledim baya sinirlendim neyse...

bugun aradilar 8gb +1000+1000 teklif sundular 25 tl fiyat + 1.5 tl mi ne vergiye tamam dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 11 Eylül 2018; 14:45:40 >
    Faturalı da 8 gb 22 tl olana geçtim hocam.tekrar aradıklarında tekrar sundular bende geçtim.

• Teşekkürler. Ne onlar aradı ne de ben aradım. Trcelle geçtim ben de bugün. 4gb 29tl. Yetmezse sene basında geçerim ttye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 11 Eylül 2018; 19:26:23 >
    Hocam keşke bekleseydiniz.

Ben faturasıza geçiş talebinde bulundum aradılar teklif ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecevit-61

Hocam keşke bekleseydiniz.

Ben faturasıza geçiş talebinde bulundum aradılar teklif ettiler.
    Hocam talepten ne kadar sure sonra size teklif sundular?

• Haklısınız ama çekimle lişkin sorunlar da yaşıyorum. Birazda ondan değiştirdim.

• biraz önce aradılar %30 indirim tanımlamışlar 6gb + 1000dk + 1000sms - 29,5 tl dediler yada 10gb + 1000dk + 1000sms = 36,5 tl fiyat verdiler . 6gb olan 29'luk pakete geçtim bende
  • Arkadaşlar az önce vodafone aRadı. 2000dakika 2000sms 10gb internet ve aylık bir kere araç yıkanma 49lira dedi. Hat taşıyacağım bende. Türk telekom hiç teklif vermiyor.

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.