Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OkumadanAlma , OkumadanAlma Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.654
Cevap
283
Favori
795.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 mesaj yazdım okursan biraz fikrin olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar taahhüt 9 temmuz da bitiyor şimdi başka operatöre taşıyabilir miyim taşırsam ceza çıkar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Arkadaşlar taahhüt 9 temmuz da bitiyor şimdi başka operatöre taşıyabilir miyim taşırsam ceza çıkar mı
    Aynı sorunun cevabını bende bekliyorum.

• Türk Telekom taahhüt sorgulaycaksanız arama ekranından *124# yazıp arama tuşuna basın gelen ekrandan 3 e sonra 2 ye basın taahhüt,ceza vs. bilgisi sms le telefonunuza gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faruk Gürbüz Dalsarar -- 22 Haziran 2018; 18:21:4 >
  • Geçen ay vodafonedaydım. 8 gb 29 tl tarifesi için başvurdum. O sadece faturasızdan gelenlere oluyor dediler. Tmm dedim. Faturasıza geçtim. Bugün tam 1 ay oldu 8 gb tarifesine geçmek için gittim. O bitti,resimdekiler var dediler. 33 tl 12 gb cazip geldi. Tmm 12 gb tarifeye geçecem dedim. Baktı etti bu tarifeler başka oprt. gelene oluyor dediler. Sıze en uygun 10 gb. 50 tl var dediler.

Mağdurum. :((

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

• Usluco kullanıcısına yanıt
    Vodafone den önce Telekom’da mıydınız yada Vodafone de ne kadar kaldınız ?

Olmadı diğer operatöre geçip faturalı Telekom’a taşıyın hattı

Beklerim derseniz online işlemlerden teklif gelebilir faturalı hat için

Telekomdirek 8gb 29 liraya öneriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Faruk Gürbüz Dalsarar

Türk Telekom taahhüt sorgulaycaksanız arama ekranından *124# yazıp arama tuşuna basın gelen ekrandan 3 e sonra 2 ye basın taahhüt,ceza vs. bilgisi sms le telefonunuza gelecektir.
    Hocam bu şekilde temmuz 10 da kesilcek şimdi taşısam mı diyorum yada ayın 10 mu beklicem.ayın 7 disi gibi taşıma işlemini başlatmam gerekiyor sanırsam

• Taşıyacaksanız ceza çıkmayacak

Sene sonuna ait vergiler gelir son faturana 4-5 inde sisteme girilmiş olsun başvurun 7 si geç olabilir 10 unda açılırsa 1 günlük fatura daha çıkar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki başka operatöre taşırken faturalı faturasız hangisine taşıyalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanreyiz O kullanıcısına yanıt
    Tabiiki faturasıza taşı

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Taşıyacaksanız ceza çıkmayacak

Sene sonuna ait vergiler gelir son faturana 4-5 inde sisteme girilmiş olsun başvurun 7 si geç olabilir 10 unda açılırsa 1 günlük fatura daha çıkar
    Temmuz 5 inde işlemi yapsam hocam sizce nasıl olur.Sizin fikriniz nedir.

• Önceki mesajlarımda yaZdım faturasıza taşıyın sonra cezasını ödeyip uygun kullanın ya da 3 ay idare edin cezasız gelin

Faturasıza geçmek için talep oluşturun 1000dak 1000sm 8gb 29 liraya veriyorlar

Yada benim yaptığımı yapın resimler ekledim önceki mesajlarımda

• TT'den numaramı taşıdım Vodafone a. EGM 12GB kullanıyordum 29TL ye. Artik fatura indirimi vermiyorlar sanırım hiç teklifte bulunmadılar.

Zaten TT de çekim problemi yaşıyordum. Vodafone ilgili yerlerde 4G çekiyor. Faturasız a geçtim sürpriz fatura derdimde yok. Eve internet aldık, yüksek gb li tarifeyede gerek yok.

Herkese iyi günler...

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Önceki mesajlarımda yaZdım faturasıza taşıyın sonra cezasını ödeyip uygun kullanın ya da 3 ay idare edin cezasız gelin

Faturasıza geçmek için talep oluşturun 1000dak 1000sm 8gb 29 liraya veriyorlar

Yada benim yaptığımı yapın resimler ekledim önceki mesajlarımda
    Dediğin gibi yapıcam hocam zaten turkcell faturasıza geçicem.sadece söylemek istediğim şu taşıma işlemini bugün yapsam son fatura kesim tarihi 10 temmuz taşımayı 6 yada 7 temmuz mu yapayım yada şimdi taşıyayım mı merak ettiğim bu.

• Benim dün gece taahutum bitti. Yeni fatura dönemine girdik ve fatura 36 TL oldu. Ben bugün başka hatta geçiş yapsam fatura ücretinin tamamını mı öderim yoksa kullandığım kadarını mı öderim ?

• Tarifenizdeki mevcut kullanım haklarınızın çoğu duruyorsa kırmızı arkadaşın dediği gibi 4 yada en geç en geç 5 Temmuz günü taşıma başvurusunu yapın taşıma işi 10 Temmuz'da yada sonraki bir tarihte yapılırsa 2 fatura ödersiniz yok kullanım haklarının çoğu bittiyse hemen taşıyın gitsin.

• Benm bu ay taahhüt bitiyor. Normalde het yıl son 2 ay arardı tt ama bu sefer aramadı. Eski müşteriye düzgün tarife yok. 16 yıllıl avea müşterisiym. Turkcell e taşıyacak gibiyim numaramı

Bi de online işlemlerde geçebileceğim tarifeler var ama içerikleri tt sitesinde bulamamadm. Google a yazınca bile çıkmadı. Bilen var mı bu tarifleri?

• trouble48 T kullanıcısına yanıt
    Şimdi taşıma yaparsanız 15 günlük kullanımdan az olacağı için gün bazlı kullandığınız kadar ödersiniz o da tahminimce 10 tl civarı birşey olur sene sonuna kadar olan telsiz vergileri son faturanızda topluca tahsil edilir.Size tavsiyem Türk Telekom dan memnunsanız hattı başka bir operatöre faturasıza taşıyın ordan da Türk Telekom'un efsane tarifelerine taşıyın 30.06.2018 tarihinin son olduğu söyleniyor.

• ayın 10 undan sonrasına kalma ne zaman taşırsan taşı
    kullanım hakların varsa kullan biteceğe yakın taşıma başvurusunda bulunursun
  • Benim de taahhütüm bitti, başka operatöre geçip geri dönmekle vs uğraşmak istemiyorum. Yaz Tarifesi 8 GB kullanıyorum 39 liraya ama hep 41 42 ödedim şu ana kadar İzlemem gereken yol nedir, önereceğiniz tarifeler var mıdır?

Teşekkürler. İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.