Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.668
Cevap
283
Favori
797.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    size nacizana tavsiyem su hatti mh yi arayip faturasiza gecirecegim deyin israr edin 3 gun icinde size guzel teklif gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    onu dibleneyin israr edip talebinizi birakin korkmayin 3 gun icinde aranacaksiniz bu sayfada tam 10 kisiyi uygun tarifeye gecirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

onu dibleneyin israr edip talebinizi birakin korkmayin 3 gun icinde aranacaksiniz bu sayfada tam 10 kisiyi uygun tarifeye gecirdim
    Hangisi hocam geçeyim mi cezaya rağmen şimdi ve şuan mı yoksa tahattüd bitince mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    bende onu diyorum işte aynı şeyleri konuşuyoruz
    max 30 tl 8/10 gb lik tarifeler

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

max 30 tl 8/10 gb lik tarifeler
    Hocam anlatmak istediğim cezayo ödeyip şimdi geçeyim mi yoksa tahattüt bitince mi geçeyim ? Orayı anlayamadım yoksa başka operatöre geçip hattık aktif olduğunda tekrar türk telekoma gsçiş yapacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ceza olayi %1 gibi bir sey sizi faturalida tutmak isterler

• Taahhüt bittikten sonra faturasıza geçmenin bir ücreti varmı? Eskiden sanki yıllık telsiz ücretinin tamamı peşin alınıyordu gibi aklımda kalmış. Varmı böyle bir durum?
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Az önce talep oluşturdum bakalım ne zamana dönecekler

%25 vardı %10 sundu önceden birsürü teklif sunarlardı

Geçiş olursa eğer

önceden yeni abone görüyorlardı şimdi mevcut diyor ama emin değilim

30 tl ücreti var geçen sene 20 idi hat gün bazlı hesaplanıp faturalanıyor

Sene sonuna kadar olan vergilerde faturaya ekleniyor

Bu 30 tl 20 kuruşu hatta normal tl 29.80 i ise hediye tl olarak ekleniyor arama SMS de kullanılıyor internet bilmiyorum

Bakalım ne teklif sunacaklar 23 ünden önce

hemen faturasiza gecirmezler blof yapin geri donerler..

• Bende taahhütümün son ayına giriyorum. 20 haziranda numaramı Vodafone Faturasız da taşıyacağım. Faturalı olup kimseye taahhüt vermemek gerekir. İllaki güzel tarifeler ve kampanyalar çıkıyor, onlara rahat geçerim.

TT'de EGM 12 GB tarifesi kullanıyorum. %20 fatura indirimim de var, fakat artık indirim tanımlamıyorlar.
  • Az önce aradım konuştum 8 gb internet 1000 dk, 1000 sms 49 lira dedi ve sadece size tanımlı bu var dedi istemedim faturasıza geçiş istedim taahhüt bittiği için cayma bedeli alınmayacak ama faturasıza geçiş bedeli alınacak dedi onay verdim sizi arayacaklar dedi kapattı. Bakalım uygun fiyatlı paket verirlerse devam edeceğim

• Az önce aradılar duran 8gb 1000dk sm 29 liraya sundu

Bayan robot gibi konuşuyor du

Kabul etmedim

Normalde geçiriyorlardı faturasıza geçirmediler 2 gün içinde mesaj gelecek bakalım ne zaman geçirecekler acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Az önce aradılar duran 8gb 1000dk sm 29 liraya sundu

Bayan robot gibi konuşuyor du

Kabul etmedim

Normalde geçiriyorlardı faturasıza geçirmediler 2 gün içinde mesaj gelecek bakalım ne zaman geçirecekler acaba
    Faturasıza geçme talebi mi oluşturmuştunuz?

Bende 2 gün önce faturasıza geçme talebi oluşturdum daha arayan soran olmadı. Bekliyorum. Acaba aramadan geçirirler mi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Faturasıza geçme talebi mi oluşturmuştunuz?

Bende 2 gün önce faturasıza geçme talebi oluşturdum daha arayan soran olmadı. Bekliyorum. Acaba aramadan geçirirler mi ki

Alıntıları Göster
    aramadan geçmezler ulaşılamaz ise faturasıza geçirirler dire ben faturasıza geçtim şuan

hattımı taşıma başvurusunda bulundum tekrar geleceğim yeni müşteri olarak

bu süre zarfında online işlemlerden 35 lira yükleyeceğim ve bedava internet alacağım 5-7 gb hattımda ki liralara dokunmayacağım hattım taşınınca hesaptaki paraları banka hesabına iade alacağım

• güzel teklif vermediklerinden arayıp faturasıza geçme talebi oluşturun dedim.ertesi gün arandım, 8gblı paket vergi dahil 30.90tl teklifi yaptılar.
  • Şimdi size formülü yazıyorum Telekom uygun teklif vermedi Faturasıza geçiyorsunuz .Hattımda Tl Yok Ne yapacam derseniz 20 kuruş normal 29.80 hediye tl veriyorlar bu tl leri arama sms ve İnternet İÇİn kullanabiliyorsunuz.
    Hattınızı taşıyıp tekrar Telekoma gelip kampanyalardan 30 tl ücret ile faydalanabilirsiniz.

tabi taşıma zamanında Tl yok ne yapcam diyorsanız kampanyalara kayıt oluyorsunuz self üyesi iseniz tadından yenmez
    Türk Telekom online işlemlerden 35 lira yüklüyorsunuz ve 1aylık size resimdeki hediyeler geliyor .Sonra da hattınızı taşıyıp bu 35 lirayı banka hesabınıza havale alıyorsunuz

Bu süre zarfında uygun fiyat ile faturalıya geçin diye teklif te gelebilir

• Seviyorum seni Telekom kiminle dans ediyorsun bide teklif sunmuyorsun bana 😀 öle saça böle tarak

• Telekom hattıma hediye bonus yüklemişlerdi sordum temsilciye bu bonusları nasıl kullanacağım arama ve sms de kullanacaksın peki internet kullanımı kullanamazsın dedi .Sonra kapattım

bugüne kadar 9 tl düşüş olmuş .Kayıt oluşturdum temsilci böle böle dedi dedim dinleyelim hatalıysak sorunu çözeriz

baktılar hatalı benden hediye bonus 9 tl düşmüş bana normal 9 tl yüklediler .

Kiminle dans ediyorlar
  • 8 gb 1000 dk 1000sms 49 tl üzerinden %10 indirim yapabiliriz diyorlar başka bişey yapamayız diyorlar geçiş yapacağım diye tehdit ettim 3 kere aradılar mail felan attım her arayan aynı şeyi yapıyor. ne yapmamız lazım bi akıl verin arkadaşlar. geçiş yapıp geri mi gelsek süreç nasıl işliyor.
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.