Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
13.683
Cevap
284
Favori
797.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alakası yok piyasada zaten dogru duzgun operator yok ben turk telekomda yavaslık yasamadım mac bile izlettiriyor webden ben eski telefon kullaniyorum dostum gec acma felanda oluyor her iki operatorde benim demem turkcell neti cok yedi ha telim iyi olsa derim zaten hizlidir zaten turkcell o a bisey demiyorum neti cabuk bitiyor turk telekomda oyleydi ikisi arasindaki farki soyledim 3g kullaniyorum yani neti bitirmesini gectim bir gb 12 lira alıyosan fazla yemesin o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet hızlıymışta çok çekiyormuş da telefonda tarayıcıda kaç mb iniyormuş ki çok çekipte çabuk bitecek

Yada sen sayfada hızlı ve ya yavaş olsa da o sayfada gezinirken harcayacağı veri bellidir tut ki Videolar da bile izledikçe yükleme yapıyor

İnternetin çabuk bitmesinde etken ücretlendirme periyodu

Faturasız da 100 kb birden düşer

• Lifecelldeyim ve internet tarayici olarak sadece buraya giriyorum sosyal aga zaten ayrı gb veriyor sadece bu sayfaya girmektense gb bitiryosa bu telefonla alakası yoktur turkcel neti iciyor baska bisey yok bu benim gorusum isteyen baska turlu konusur ben turk telekomda bu sorunu yasamadim olan hızdanda memnunum ferarri degliz ucalim herhangi bir hiz bile yeter iyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Az once bende faturasiz talebi oluşturdum. Kadin tamam o zaman ben sizi su tarifeye geçiriyorum faturasızda, sizi gecis icin arayacaklar diye resmen resti cekip kapattik. Umarim bir sey onerirler:/ neden olarak pahali demistim.

Kadınla mı restleştiniz
    Yarın öbür gün seni arayacaklar,asıl o kadınla restleşmen lazım ki,iyi bir teklif alacaksın ama dozu fazla kaçırmayasın,yoksa cidden faturasıza çeviriyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca 'o hızlıymış bu yavaş' tartışması kimseye fayda etmez beyler.
    Operatörlerin 3'ü de çakallıkta doktora yapmış.Kimin hesabına hangisi geliyorsa onu kullansın.
    Ben 4 sene faturalı TT kullandım,bulunduğum yerdeki çekim sorunlarından dolayı önce VF a sonra da TCll e gectim,iyiki de geçmişim.1 senedir gayet memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

faturasıza geçmek için talep oluşturmayı hat sahibi yapması mı lazım, hat başkasının üzerine...
    müşteri hizmetleri hat sahibi araması gerekli diye diretti, sizde de o şekilde mi oldu,

sonuçta hattı ben kullanıyorum ama hat başkasının üzerine....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_z -- 4 Nisan 2018; 16:12:45 >
  • fatih_z kullanıcısına yanıt
    Hat sahibinin kimlik bilgilerini yanına al

Müşteri hizmetlerini öyle ara

Hat sahibi benim diyceksin

Zaten baba adı,doğum yeri/tarihi vs gibi şablon soruları var,onları söyledin mi istediğin işlemi yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyanın saçma sapan bir köyünde askerlik yaparken türk telekomun sadece 3G si çekiyordu ve scopedan maç izlerdim. Adam 4G si 2G gibi dedi ya la. Turkcell kadar kazıkçı ve boş beleş operatör görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aradılar 8 GB internet, 1000 dakika konuşma 1000 SMS 52 TL dediler. Dedim aramayın beni 29 TL'ye alan arkadaşlar var. Şaka gibiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Konyanın saçma sapan bir köyünde askerlik yaparken türk telekomun sadece 3G si çekiyordu ve scopedan maç izlerdim. Adam 4G si 2G gibi dedi ya la. Turkcell kadar kazıkçı ve boş beleş operatör görmedim.
    En azından herkese ayrı fiyat teklifi vermiyor

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Dostum 1ay önce telekoma geçtim.Son 4yıldır turkcell kullanıyordum dediğin gibi kazıkçı olmalarından az gb ye yüksek fiyat vermelerinden dolayı telekoma geçtim kalite olarak malesef turkcell'in çok altında ama iş görüyormu dersen iş görüyor.Hem yarı fiyatına hemde 2katı internet alıyorum.Ama gerçekten çoğu yerde 4g si rezalet 3g den daha yavaş olduğu doğru 3g de 10-15mb hız alırken 4g de 1-2mb hız alıyorum çoğu yerde.
  • Arkadaslar turk telekoma gecicem geciş suresi ne kadardır bilginiz varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Bysnbad

Arkadaslar turk telekoma gecicem geciş suresi ne kadardır bilginiz varmıdır
    Yasal süreç 1 hafta olması lazım ama genelde 3-4 güne geçiş işlemi biter

• şimdi arkadaşlar.

benim üzerimde 3 adet telekom faturalı hat var ve 1 ay sonra taahhütleri dolacak.

1. sizce şimdiden arayıp faturasız talebi oluşturayım mı?
    2. talebi oluştururken hepsini birden faturasıza geçirin mi diyeyim? yoksa tek tek mi faturasız talebi oluşturayım?
    3. birde dönüşleri hat sahibinin numarasına mı yoksa tek tek numaralara mı yaparlar?
  • evren_us E kullanıcısına yanıt
    birisi icin verin dondukleri zaman 3 ne isteyin

• Son teklifler nedir benim tahüt 41 gün sonra bitecek 10 GB için 40 lira dediler yok dedim 7 GB için 36 dediler yok dedim. Faturasıza geçme talebi veripte en iyi hangi teklif miktarınız ne oldu

• 8 gb 1000 dk 1000 sms 25 tl aldım vergi hariç ve 8gb aşınca her 100 mb 9 tl. aşımsız 8gb 1000 dk 1000 sms i 31 tl ye teklif ettiler. durum böyle
  • evren_us E kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum eyvallah. ben 10-12 GB için 30 vermeye razıyım bakalım ne teklif edecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

Anlıyorum eyvallah. ben 10-12 GB için 30 vermeye razıyım bakalım ne teklif edecekler
    12gb/1000/1000 için 29tl verdiler banada
  • An itibariyle hatti telekoma tasımıs bulunmaktayım

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.