Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.691
Cevap
285
Favori
798.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka operatörden Egm 12 gb tarifesine geçiyorum ilk faturamdan sonra arayıp indirim için blörf yapsam kabul ederler mi bilgisi olan varsa acil dönüş yaparsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisan ayına kadar sabredemedim, az önce arayarak faturasız geçme talebi açtım. bakalım geri dönüş olacak mı?
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Eğer taahhüt cezası yoksa iyi yapmışsınız,bende aynı şeyi düşünüyorum,aramazlarsa neye geçeceksiniz peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Eğer taahhüt cezası yoksa iyi yapmışsınız,bende aynı şeyi düşünüyorum,aramazlarsa neye geçeceksiniz peki?

40 lira taahhüt cezası, 20 lira da faturasıza geçme cezası var dedi ama ben gözümü kararttım, kabul ettim. ucuz bir tarifede anlaşamazsam, ya vodafonenun uyumlu devreden 5 avantaj (5gb + 1gb =29 TL) tarifesine ya da turkcellin life cell (5 gb + 1 gb =34 tl) tarifesine geçeceğim.

edit: ilave bilgi vereyim. vodafonenun tarifesinin şöyle bir güzelliği var. +1 lira öderseniz, kullanmadığınız haklarınız (sms, dakika ve gb) 3 ay (en fazla) boyunca birikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 27 Mart 2018; 11:29:9 >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçince de 20 tl ceza alıyorlar,onun yerine başka operatöre gidip faturasıza tekrar gelmek daha iyi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 27 Mart 2018; 12:21:8 >
  • %90 teklif geliyor,faturasiza gecmek oyle kolay degil,dediginiz gibide olur.

Acaba teklif pttcell için de gelir mi?

Faturasıza geçmek öyle kolay değil diyorsunuz da beni hiç aramadan tak diye faturasıza geçirmişlerdi.Telefona gelen SMS'den öğrendim.SMS'de "Cep öğrenci tarifesine hoşgeldiniz" yazıyordu.Telekomun işine akıl sır ermez, kime teklif yaparlar, kime yapmazlar, kimi direk faturalıya geçirirler neye göre ararlar bunları bilmek mümkün değil.
  • elimde 2 tane hat var şuan birisi vf diğeri tt ikisinden birini kapatıcam fakat tt de 29 tl 8 gb tarifesinde sözleşmem var iptal edip kapatırsam sadece taahhütün cayma bedeli 44 tl. Müşteri hizmetlerini aradım ekstra başka şeyler de yansır şuan ki güncel faturanız vs. nerden baksanız bayağı bi miktar çıkacak. Öte yandan VF ye göre memnun değilim pek çekim olarak vasat ne yapsam hangisini iptal etsem bilemedim. VF da da aynı şekilde 8 gb 29 tl olan bi tarifeyi kullanıyorum.

• Hangisinin çekiminden memnun değilsiniz anlamadım. Vodafone mu ? TTKOM'mu ? hangisinden memnun değilseniz onu iptal ettirseniz daha iyi olur.Telefon çekmedikten, konuşamadıktan sonra bedava olsa ne işe yarar.
  • şimdi telekomdan sms geldi:

xxx nolu hattınız için 27.03.2018 10:35:34 tarihindeki bildiriminize istinaden başlatılan incelemelerimiz devam etmektedir. En kısa sürede size konuyla ilgili geri dönüş yapılacaktır.

bakalım nasıl bir fiyat teklif edecekler?
  • hikaye bu yıl ciddi manada ilgisiz bir tavır sergiliyorlar... beni halen arıyan yok .. cok cok uzun yıllar kullanan bir kullanıcı olmama rağmen...
  • Türk telekomda 1 yıllık taahhütüm 1 hafta sonra doluyor.Telekomdan arayıp % 15 indirim teklif ettiler. Her yöne 1000 dakikası 29 TL.ye geliyor bende bu tarifeyi 25 TL'den kullanananlar olduğunu söyledim. Onlarda bu fiyattan veremeyeceklerini söylediler. Türk telekoma alternatifsiz olmadıklarını göstermek için büyük bir ihtimalle turkcele geçicem.Turkcellin tarifelerine baktığımda vodafona ve telekoma göre fiyatları aşırı yüksek. Turkcellde şöyle bir tarife buldumhttps://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/kamu. Her yöne 3 dakikası 75 kr buna göre her yöne 60 dakikası 1.5 TL 1000 dakikası 25 TL olarak hesapladım.Tarifenin içinde internet yok sadece konuşma var. Ama internet olmaması benim için sorun değil.Acaba hesabım yanlış mı ? hesabım doğru ise 1000 dakika 25 TL turkcell kalitesine göre ucuz sayılır.Hatta telekomdan bile ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpha06 -- 28 Mart 2018; 16:47:0 >

• alpha06 kullanıcısına yanıt
    Evet mantıklı bir seçim olur

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Önerin için sağol.Tarife tutarını aşağı yukarı doğru hesaplamışım o zaman 25 TL.ye 1000 dk civarı konuşabilirim.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Ustam

Uzun yılların müşterisi olmanızı pek önemsemiyorlar

Tamamen siizn ısrar ve kararlılığınız ile indirm koparırsınız.

Şikayet maili at,faturasa başvur...bi şekilde ısrarcı olacaksınız,temsilcinin biri yok derse,diğerine ısrar edin,zaten temsilcilerin birbirlerinden haberleri olmuyor.

Ben aylık 4-5 tl fatura ödeyen adamdım,turkcelle taşıdım,çünkü evinde tt cekmior,üstteki arkadaşın dediği gibi cekmezse bedava da olsa kullanılmıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: alpha06

Önerin için sağol.Tarife tutarını aşağı yukarı doğru hesaplamışım o zaman 25 TL.ye 1000 dk civarı konuşabilirim.

Aynen,hem turkcell kalitesi çok daha iyidir

• Evet arkadaşlar dün sabah faturasız için talep vermiştim. Bugün 16.45te aradılar. 8gb 1000 dk 25 lira + vergi üzerinden anlaştım.

Tarifenin adı: Faturalıda 1000 8gb

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

quote:

Orijinalden alıntı: alpha06

Aynen,hem turkcell kalitesi çok daha iyidir

Kalitesi batsın. 99dan beri tcell kullanıyordum. Son 5 yıldır bu kan emicilerden kurtuldum. Kazığın adı ne zamandır kalite oldu?

• iquique kullanıcısına yanıt
    İşte böyle indirim koparmasını bilelim

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.