Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: parlamenter , parlamenter Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
13.683
Cevap
284
Favori
797.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar 1 yıllık bol 3gb paketim bitti taahhüt yok şuan. Ama internet bana yetmiyor. En az 7-8gb internetli uygun fiyatlı paket arıyorum müşteri hizmetleriyle konuştum fakat şuan yok dedi ne yapabilirim acaba şuan? Türk telekomdan ayrılmak istemiyorum.8gb 30tl idi ne güzel onu sordum ama yokmuş bu kampanyayı nasıl bulabilirim telafi filan da olmuyor mu ? Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    bi kaybın olmaz üstad,yakında faturalıya geçmen için kampanya mesajı göndermeye başlarlar
  • Arkadaşlar, hat üzerine telefon aldım aydan aya ödüyorum şimdi ise başka operatöre geçmeyi planlıyorum, hattım Türk Telekom

Sorum şu; hat üzerine aldığım cihazın geri kalan kısmını ödemeye kalksam fazla ödetiyorlar mı yani cihaz taahhadütünü bozarsam cihazın bedelinden ödediğim kısmını çıkartıp geri kalanını mı öderim yoksa fazla fatura çıkartma ihtimalleri var mı

Birde Mayıs ayında normal taahhütüm bitecek önerdiğiniz operatör ve tarife var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Arkadaşlar, hat üzerine telefon aldım aydan aya ödüyorum şimdi ise başka operatöre geçmeyi planlıyorum, hattım Türk Telekom

Sorum şu; hat üzerine aldığım cihazın geri kalan kısmını ödemeye kalksam fazla ödetiyorlar mı yani cihaz taahhadütünü bozarsam cihazın bedelinden ödediğim kısmını çıkartıp geri kalanını mı öderim yoksa fazla fatura çıkartma ihtimalleri var mı

Birde Mayıs ayında normal taahhütüm bitecek önerdiğiniz operatör ve tarife var mı

Odediginiz indirimli aylarin ucretinide aliyor yani atiyorum cihaza 10 aydir indirimli fiyat uzerinden 40 tl oduyosunuz ama indirimsiz hali 50 tl diyelim bu aradaki 10tl yide su sekilde alıyorlar 10*10=100tl buna ek olarak cihazin geri kalan ucreti ha birde 17 tl pul parasi bide mayisa kadar taahhun varmis onunda ucretini alirlar

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Bende ki indirimsiz sanırım çünkü cihazın gerçek fiyatı 1400 lira ben 1607 liraya 2 yıllık imza attım

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Bende ki indirimsiz sanırım çünkü cihazın gerçek fiyatı 1400 lira ben 1607 liraya 2 yıllık imza attım

Yok hocam o oyle olmuyor siz mh yi arayin onlar daha detayli bilgi verir

Eyvallah hocam sağol cevaplar için

• Arkadaşlar türk telekom kullanıyorum.

70 lira ödüyorum.

10 gb net 3 bin dk vs sınırsız mesaj hakkı var.

dakika kullanmıyorum zaten. mesajında önemi yok.

net paketi bol bir paket önerir misiniz ? memnun olduğunuz ? mayıs ayı itibariyle tahahhütname bitiyor.

turkcell vodefone vs.
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    8 gb 29 tl paketi var
    ama faturasıza taşıma başvurusu yapman lazım üstad,
    ararlarsa,bana 29 tl olan 8 gb paketini verin,yoksa faturasıza taşıyın şu hattımı filan deyin,verirler
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Cok iyimis ama 8 gb yetmiyor :) ek paket aliriz gerci

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    36 tl ye 10 gb paketi de var,onu da alabilirsiniz ama işte pazarlık yeteneğinize bağlı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myhunter -- 25 Mart 2017; 9:48:40 >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam :) tesekkur ederim

• Referans yoluyla emniyet tarifesini kullanıyordum 9 nisanda taahhüt doluyordu. (1000 dk 1000 sms 4 gb int.) Müşteri hiz. aradım taahhüdümün biteceğini bittiğinde nasıl fiyat olacağını sordum. Şuan 32 tl civarı bitince 42 olacak dedi indirim olup olmadığını sordum baktı % 20 indiriminiz var dedi tamam kabul ediyorum dedim ne kadar olacak dedim 25 tl dedi kabul ettim mesaj yolladılar. Ama ayın 10nunda aramam derektiği taahhüdün o zaman geçerli olacağı söyledi, kapattım.

1 Saat sonra aveadan aradılar size güzel bir teklif sunacağız 6 gb 1000 dk 1000 sms 35 tl dedi hayır dedim bir saat önce taahhüd verdiğimi söyledim. Sisteme baktı.... yanlışlık olmuş arkadaş bilememiş 42 tl üzerinden %20 indirim uygunacağını söyledi. Bana mesaj ulaştığını konuşma kayıtlarının olduğunu söyledim. Tmm bu seferlik kabul edelim dedi.

Sonuç: 1 yıl daha devam.

• Online hizmetlerden nasil tarife degisikligi yapabilirim yani gecebilecegim tarifelere nereden bakabilirim birturlu bulamadi

Varmi yardim edecek biri

• aybey45 A kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi Referans yoluyla emniyet tarifesini kullanıyordum ve 10 nisanda taahhüt doluyordu. Avea aradı %10 indirim teklifi verdiler. Kabul etmedim telefonda çok ısrar ettim %20 yapın şu indirimi kabul edeyim dedim, yetkimiz yok mümkün değil dediler bende teklifi reddettim. 2 gün önce Vodafone arada vodafona geçersem 1000 dk 1000 sms ve 5gb internet ve vodafone kurumsal sınırsız (esnaf tarifesi imiş) 32TL ye vereceğiz dedi. Bende vodafonun paketini kabul ettim. Bakalım biraz da vodafone kullanalım.
    Keşke banada %20 indirim verselerdi de hat değişikliği için uğraşmasaydım.
  • 35 liraya kullandıgım tarifeyi tahattüt bitince 71 lira yaptılar. aradım bugun faturasıza geçirin dedim. bakalım dönüş yapcaklarmış. Vodafone aveya turkcele geçerşm daha iyi zırt pırt çekmemezlik yapmaz herhalde.
  • Belki vardır diye sorayım,2 ay sonra taahhüt bitiyor ama üzerine alınan telefon taahhütüne daha 1 sene var ,telefon taahhütü başka hatta taşınıyor mu,yani faturalarimi taşıdığım hatta odeyebiliyormuyum. Türk Telekom tamam iyi hoş bol keseden gb internette veriyorda çekmiyor be kardeşim 2 sene dayandım düzeltirler diye icraat yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper_Sensation

Belki vardır diye sorayım,2 ay sonra taahhüt bitiyor ama üzerine alınan telefon taahhütüne daha 1 sene var ,telefon taahhütü başka hatta taşınıyor mu,yani faturalarimi taşıdığım hatta odeyebiliyormuyum. Türk Telekom tamam iyi hoş bol keseden gb internette veriyorda çekmiyor be kardeşim 2 sene dayandım düzeltirler diye icraat yok.

Baska gsm e gecerseniz ya da suanki grubunuzu degisirseniz cihazin kalan ucretinin tamamini odersiniz

O zaman tarifeyi en düşük seçip başka hat alacağım,yada faturasız yapıp odemeye devam etme ihtimalim var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

Ultra 10gb paketi kullanıyordum bana uygun bir teklif sunmadılar. Bende hattımı Türkcell e taşıdım. Yüksek fiyatlı paket kullananlara iyi indirim vermiyorlar

aynı paketten var 20 gün kaldı geçcem bende turkcell'e nası memnun musun pişman mısın hocam.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.