Şimdi Ara

Turk Telekom Hizimi Yükseltmiyor Hattımı FastPath Moduna Almıyor SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • altyapi geldi diye sevindik ama kursagimizda birakacak turk telekom adslden vdsl2 50mbit pakete gectim hattim 135 mbite kadar destekliyor 3 farkli modemden ekran goruntusu aldim ama israrla soylememe ragmen 56 mbitten fazlasini veremiyorlar saha dolabina uzakligim 300 metre cok uzak degil yani.bu konudan sonra asil beni cildirtan olay hattimin interleaved modda olmasi tweeter uzerinden yazdim sagolsun geri donduler ama tt muhendisleri bile hattimi fastpath moduna ceviremedi oyun oynayan birisiyim benim icin ping onemli.bugun mh aradi hattiniz onarilmistir.sorun gozukmuyor deyince cildirdim tamam dedim kapattim muhendisler cahil m.h cahil ne olacak böyle bilemiyorum hattimi bir fastpath moduna alamiyorlar hizimi yukseltmiyorlar yarin il mudurlugune gidip sesimi az yukselteyim.

buyrun muhendisler hattimi fastpath yapmis yalana bak yapamadiklari icin 100 mbit hiz vermisler elle. ustunu kapamak icin ben kanit susunca tamam arastiracagiz dediler.simdi aradiklari normal numaralari ariyorum acmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Interleave depth değeri 0 veya 1 olursa Fastpath moduna geçmiş oluyor. Sizin hattınızda bu değer 2413 malesef. Telekom’da herhangi bir sebeple hız değişimi yapılırsa hat Interleaved moduna geçebiliyor. Telekom santralinde bu ayarı yapabilen bir ademoğlu bulabilirseniz düzelttirebilirsiniz. Bilen birine rastlamak zor olduğu için arıza kaydı bıraktığınızda hattınızda bir sorun yok deyip kaydı kapatırlar. Fastpath moduna geçtiği zaman ping değerleri hemen düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipodlover -- 23 Mayıs 2020; 19:25:37 >
  • ipodlover kullanıcısına yanıt
    hocam bu isin pesine dustum duzelttiler sorun kartlardan kaynakliydi 1 haftada cozuldu

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    Pm attım dostum bakar mısın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.