Şimdi Ara

Türk telekom hız rezaleti...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aylarca bölgede port olmadığı için Türk telekoma başvurmak zorunda kaldım, hangi firmaya gitsem Türk telekoma port için başvuru yapın onlar bakıyor altyapıya dediler. Türk telekoma her gittiğimde ise bireysel olarak port talebi yapamazsınız, anca bize internet başvurusu yaparsanız port için işlem yapılır dediler. Uzun süre bekledikten sonra baktım olmuyor mecbur Türk telekoma başvurdum, yıllardır leş bir internetle ttnet kullanıyordum çalışma yapılmış sokağın hemen köşesine fiber kutusu konulmuş artık eskisi gibi olmaz heralde dedim. Aldığım günden beri sıkıntı. Ha 35 mb hızı görüyorum, ama ayda bir kere falan heralde. Akk aşmadan önce bile sürekli hızım 1-5 arasında, hız testinde 24-25 mb görüyorsam 5 dk sonra hızım yine düşüyor. Akşamları zaten 1-2 mbden fazlasını vermiyor adiler. Vasıfsız andavalların telefon başına konulduğu müşteri hizmetlerini aradığımda "hızınız normal, bi sıkıntı yok" deyip kapatılıyor. Arıza kaydı oluşturun diyorum, peki oluşturalım iki gün içinde size dönüş olur gerekirse ekipler gelir diyorlar nafile. İki gün sonra aradığımda aldığım cevap da "incelemeler yapılmış, sıkıntı yokmuş". E sıkıntı ne? 940 TL cayma bedeli çıkarırken harfi harfine sözleşmeye bağlı kalmayı biliyorsunuz, sözleşmedeki vaat ettiğiniz hızları da versenize? Niye akşamları 2mb hız 300 pingle internete girmeye çalışıyoruz? Ben ne kadar btkya, tüketici heyetine başvursam da bi sonuç alamıyorum. Türk telekomdan internet almayı düşünüyorsanız hemen vazgeçin.

• Arkadaşım şaka mısınız ? alt yapı sahibi türk telekom sanki farklı bir alternatif var ben 100 mbit kullanıyorum sorun yok ? genele bağlamayın şunu modem arayüzüne girip hat değerlerini bulup atki buradaki arkadaşlarımda ona göre bi fikir üretsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.