Şimdi Ara

Türk Telekom HiperNet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Türk Telekom kapsama haritasında mahallemde HiperNet(100 Mbps'ye kadar) ve ben bu ne anlama geliyor? Merak ediyorum. Binam 100 Mbps hız alır mı? TürkNet ve Millenicom gibi firmalardan ne kadar hız alırım diye baktım (sadece Türk Telekom altyapım var başka bir firmanınki yok) Kısaca ben kaç hız alırım?

Türk Telekom HiperNetTürk Telekom HiperNet

• en fazla 12 megabayt saniye ile indirirsin oda 100 mbit'e denk gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

en fazla 12 megabayt saniye ile indirirsin oda 100 mbit'e denk gelir
    Benim sorduğum türknet ttnetin altyapısını kullanarak bana fiber verir mi ? yani 75 mbpsyi
  • mami0715 M kullanıcısına yanıt
    verir ama turkneti tavsiye etmem özellikle oyun oynuyorsan millenicoma geç
  • Aman diyim sakın türktelekom harici bir yere geçme.2 gün önce netspeed den ttnet geçtim.Çok çol memnunum.Pingler normale döndü.CGN saçmalığıda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet çok pahalı ve düşük hız veriyor bana
  • Öncelikle alabileceğiniz hizmet VDSL2 dir.

Bütçe dostu diyorsanız TurkNet veya Millenicom var.
    Kesenin ağzını açarsanız FixNET'in taahhütsüz paketlerine bakmanızı öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami0715

ttnet çok pahalı ve düşük hız veriyor bana
    taahhütsüz ucuz internet al kullan yüksek hızlardan başlama orada yazanla hanenize gelen hız aynı olmayabilir
    arkadaşlar onu bunu kullanma diye yazmışlar bunlarada kulak asma herkesin altyapısı bir olmaz. al kullan dene test et beğenmezsen değiştir bu kadar basit.

Türk Telekom altyapısı üzerinden Türknet hizmet verir 35'lik paketli alıp dene tercihini yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 22 Mayıs 2020; 16:54:48 >
  • Turknetten Türk Telekoma döndüm 2 ay önce. Modem arayüzünde 75 mbps gözükse bile akşam saatlerinde sana ulaşan hız çok daha aşağılarda seyreder Turknet'te. Korona döneminde böyle bir sıkıntı başladı.
    https://www.ttnet.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Documents/ekspres-kampanya.pdf

50 mbps Limitsiz 99 TL'ye anlaştım ben bu kampanya ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 22 Mayıs 2020; 23:25:48 >
  • Ergenekun E kullanıcısına yanıt
    Turknet düşünüyorum şuan ztn 35lik almam galiba 10 tl verip alabileceğim maks hızı almaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBCD

Turknetten Türk Telekoma döndüm 2 ay önce. Modem arayüzünde 75 mbps gözükse bile akşam saatlerinde sana ulaşan hız çok daha aşağılarda seyreder Turknet'te. Korona döneminde böyle bir sıkıntı başladı.
    https://www.ttnet.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Documents/ekspres-kampanya.pdf

50 mbps Limitsiz 99 TL'ye anlaştım ben bu kampanya ile.
    Türk telekom yüzünden turknet'te bu sıkıntılar varmış

• mami0715 M kullanıcısına yanıt
    Superonline VDSL veya Vodafone VDSL'de yaşanmıyor bu problemler genelde aynı altyapı yine Türk Telekom.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.