Şimdi Ara

Türk Telekom gümbür gümbür geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Araplardan alınınca kendine geldi az çok telekom
  • pek de gümbür gümbür değil, yavaş yavaş geliyor diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell zam yaptıkca gliba gümbür gümbür gelecek gibi. Masallah oramıza da zama buramıza da zam .
  • 2019 ilk ceyrek yok. onu katarsan turkcell ceosu niye istifa etmis anlamis oluruz

• Bu istatistik doğrudur ona lafım yok da her 10 kişiden 3’ü Vodafone kullanıyor, bu Vodafone kullanıcıları nerede saklanıyor merak ediyorum 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexpos

2019 ilk ceyrek yok. onu katarsan turkcell ceosu niye istifa etmis anlamis oluruz
    Daha yayınlanmadı. Bence abone düşüşü devam ediyordur fiyatları çok yükselttiler

• hayat pahalı artık insanlar herşeyin ucuzuna kaçıyor.bundan 5 yıl önce telekomun albenısı yoktu şartlar değişti.gündelik kullanıma fazlasyıla cevap verıyor artık.
  • 1 ay sonra beni de kaybedecek Turkcell.

• 4g de sahlandılar haklarıdır.
  • aklima yinde de sahlaniyor aman turkusu geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Proopiomelanocortin

Bu istatistik doğrudur ona lafım yok da her 10 kişiden 3’ü Vodafone kullanıyor, bu Vodafone kullanıcıları nerede saklanıyor merak ediyorum 😄
    Hocam benim çevremdeki 10 kişiden 7si Vodafonelu çevremde benim disimda Turkcell li Yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-307F47627

Hocam benim çevremdeki 10 kişiden 7si Vodafonelu çevremde benim disimda Turkcell li Yok

Alıntıları Göster
    Bölge bölge ve yaş grubuna göre eğilimler var sanırım bu konuda. İzmir'de yaşayan öğrenci arkadaşlarımın çoğunluğu TT kullanıyor ama başka şehirden gelenlerde (çekim kalitesiyle de ilişkili olarak) Turkcell kullanım oranının daha fazla olduğunu görüyorum. Vodafone kullanan görünce kafama yazıyorum nadir bir olay benim için

• Ben hep Turkcell ve Turk Telekom kullananları görüyorum. Vodafone kullanan çok nadir. Geçenlerde eşimin işyerindeydim(kamu kurumu). Turkcell kullananlar varsa lifecell ikon şeyinden bedava internet var kullanan alsın diye yardımcı olayım dedim abartmıyorum 10 kişiden 6 kişi Turk Telekom,3 kişi Turkcelli,sadece 1 kişi Vodafone kullanıyor. Onu da Turkcell'e taşıması için o gün ikna ettim. Cihaz taksidi için taahhut vermiş,2 ay sonra ya Turk Telekom kamu yada Turkcell kullanacak. Vodafone kullananların çoğu cihaz taksidi yüzünden kullanıyor zaten. Benim iş çevremde ise Turkcell Turk Telekom kullananları ikiye katlıyor,Turk Telekom kullananlar da Vodafone kullananları 2'ye katlıyor.
    Turkcell ve Turk Telekom'un internet hızına alışan Vodafone'de sıkılır. Ben Vodafoneyi ancak 5 GB altı internet içeren,çok internet gerektirmeyen tarifeler için öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 14 Mayıs 2019; 22:11:49 >
  • Avea AYCELL ARİA DAN KALMA ALISKANLIK BENCE.
    zamanında kamuda calısan ınsanları kamu tarıfelerıyle kendıne cektı kamu calısanları anne babaları eslerı cocukları derken saygın bıt kıtle kazandı bunun ekmegını yıyorbence abi.

koyde yasayan akrabalarım hepsı turkcell

ailem bimcell pttcell

iş arkadaaslarım turk telekom

sivil hayattakı tanıdıklar vodafone kullanıyot garıp.

alıskanlıklar baya etkılı bu konuda
  • Reklam gibi konu. Açan kişi çalışan mı

• 3 ay önce Vodafone den TT geçtim yine Vodafone taşıdım yarın geçiyor ben böyle rezil operatör görmedim yıl 2019 dedim düzelmiştir ama yok hiç stabil değil özellikle arabayla yolculuk yaparken full çekmesine rağmen şebekeler arası geçişten dolayı telefonla konuşamıyorsun bir defa zor durumda böyle oldu neredeyse telefonu kirdirtacakti bir yerde 3 megabit bir yerde 50 mbsps bir yerde 1 bir yerde 15 hiç stabil değil vodafone de böyle değildi hem görüşme yaparken telefonum hiç kesintiye uğramadi hemde şebekeler arası internet hızları uçurum değil hep 12-35 Mbps hızları arasında üstelik indirme 12 ise yükleme de 12 civarı simetrik gibi Tt da ise upload genelde yerlerde sürünüyor download a göre. Vodafone den tt geçmek attan inip eşeğe binmek gibi oldu benim için

• 22.1 milyon tt mobil 25.2 milyon Vodafone 33.7 milyon Türkcell 2019 1. Çeyrek

• Karadeniz bolgesinde o gumbur gumbur gelis pek hissedilmiyor. Hala ana baglanti yollarinda sebeke yok. Yaylalarda koylerde tek ceken hat turkcell. Biz de bekliyoruz gelecek insallah 2050 senesinde. Turkcell 4.5g veriyor bir cok yerde. En sapa yolda tunelde. Daha cok yol almasi lazim. Sehir merkezlerinde sorun yasatmiyor tt ama kirsalda hala yeteri kadar iyi degil. Ucuz az para vereyim dersen kullanilir ama cok seyahat eden biri icin bazi yerlerde baya sorunlu marmara ege ic anadolu disinda.

• Türkiyede gümbür gümbür gelen tek şey "Zamlar".
    TT bankalara geçtikten sonra çok pintileşti.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.