Şimdi Ara

Türk Telekom GPON Geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 12 saat 9 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Zulema Zahir (6 mesaj) BurakLEE (4 mesaj) grese (4 mesaj) Ö1f1 (3 mesaj) rocky_balbao (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (3 mesaj) (9 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

Kasım sonuna kadar kampanya vardı 100 mbit 129 TL idi

+ başka ispyi kapatıp geçiş yaparsan son 2 aylık faturaya 200 TL'ye kadar indirim vardı onuda yaptırdım. Her ay 5 x 40 tl indirim yapıyorlar

120 liraya felan denk geldi aylık

en azından bir sorun olduğunda şak damlıyorlar ama sorunun ne olduğu anlatamıyorum 6 aydır çözemediler Türk Telekom GPON Geliyor 

80 mbit alıyorum şuan gpon gelmedi henüz direkteki kablo arızalı onu değişirlerse 100 mbit alırım

• Türk Telekom GPON Geliyor. Benim ev ile kabin arası 120 MT sizce bana da fiber gelir mi, şuan VDSL var , Twitter dan ümit Önal ve Yusuf Kıraç a twit attım, açık kapı gov tr ye yazdım ve ümit Önal a email attım, ekine ıslak imzalı dilekçe ekledim foto olarak, merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 3 Ocak 2022; 20:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklersen fiberin gelmesini gelmez başvurman lazım koşturman sıkıştırmak lazım. Duruma göre belki getirirler. Annemlerin evine kendileri kabloyu çekti 1 yıl oldu hala aktif hale getirmediler. 6 Ay Önce Kablotv Çekti 1 hafta olmadan hizmet vermeye başladı Türk telekom zihniyeti ile bi b k olmaz...

• twit ve email atınca ıslak imzalı dilekçemi aradılar dün sabah, ekiplere iletiyoruz durumu dediler., bakalım süreç ilerlerse bilgi veririm.

• BurakLEE kullanıcısına yanıt

herhangi bir gelişme oldumu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

yok ya hep aynı şekiller.

• bize ne zaman döşeyecekler Türk Telekom GPON Geliyor 

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.