Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dejuf Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
51.347
Cevap
244
Favori
4.013.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://i.hizliresim.com/P1Q7lb.jpg

hat değerlerim nasıl hocam sizce müsait olamadım şu saha dolabı fotografları için onuda yakında atarım
  • nitrowos kullanıcısına yanıt
    Hocam antalya gidiyorum apartman ayarlıcaklar buyuk ihtimal ile vodafone Fiber var.

bir de vodafone fiberine bakayım

bu gun tekrar şikayet edim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apsny A kullanıcısına yanıt
    hat zayıflaması vdsl için biraz fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

hat zayıflaması vdsl için biraz fazla
    fazla derken saha dolabının mesafesi uzak sanırım bana vdsl gelse ne kadar fark eder ki hızım tahminen
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    öyle demeyin Topril 1000 kişilik köye 3 tane Tip 23 yaptılar binalar oturan bile saha dolaplarında toplam 15 abone çıkar.

24 Mbps veya 35 Mbps hat zayıflamasına göre

altyapı kontrol edin

https://www.internetaltyapisorgulama.com/altyapi/abone/fiber-nerede.html

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Fatih Projesi var zorunlu olarak okullar içinde fiber çekmek ile yükümlü Turk Telekom her devlet okul için fiber çekmek zorunda Turk Telekom okul içine ise innova bakıyor benim bulunduğum okulda her yerde fiber sistem kullandılar XDsl diye bir şey yoktur Gbps hız destekleyen sistemler var. öyle bir sistem görmedim turkiye de o yıl a kadar Belki santral de bile öyle sistem yoktur her akıllı tahta 1 Gbps hız vardı simetrik.

https://www.innova.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim

• Türkiye'deki Altyapısı en iyi Türk Telekom hocam diğerleri 40 fırın ekmek yemesi lazım ciddi masraf harcamaları lazım ki çok zor bu saatten sonra büyük ihtimalle ileride mobil internete yönelecekler ama sorun yaşayacakları aşikar Süperbox bazı saatlerde ping tavan ve hız yerlerde yani 5G bile gelse 80 milyon kişiye hitap ediyorsun geniş bir alan avrupa gibi değiş burası mobilin altyapını ciddi şekilde iyileştirmeleri lazım ki bu hızları verebilsinler.

Vodafone fiber'e geç kaldı ama en azından çalışıyor Kocaeli'ne gelse iyi olacak diğer 3 İSS'nin altyapısı var Türk telekom , Türkcell Süperonline ve Türksat zaten Türkcell Süperonline 5-10 tane site dışında hiç bir şekilde kendini geliştirmedi Türksat yaygın ama eski yerleşim yerlerinde tek Türk Telekom kalıyor onu da bekliyoruz artık hocam.
  • Benim altyapim guya fibermis turknettede fiber altyapisi olmadigindan desteklemiyormus max alabilecegim hiz 42mb gosteriyor 42 mbde fiber alsam ne almasam ne ve turk telekomun fiyati asiri yuksek turk telekoma zorunda kaliyoruz bune rezillik

• hattınızın modem değerlerini atarmısınız ne kadar hız alabileceğinize bakalım
  • Hocam Softether vpn ile sunucuma bağlanıyorum almanya ve bulgaristan yarı yarıya ciddi hız düşmesi yaşıyorum bulgaristan sunucusu 21 ping alıyorum almanya sunucusu 57 ping softether ile alakası olabilir mi ayrıca hocam uğraştım ama open vpn kuramadım bir şekilde bir yerde hata veriyor nedenini bulamadım her işlemde tekrar işletim sistemi silip yüklüyorum yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.
  • Arkadaşlar, tarifemi 16mbit e çıkarsam bu değerler ile alabileceğim en yüksek hız tahminen ne olabilir?

ITU G.992.5(ADSL2PLUS)
    ANNEX A
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

24 Mbps veya 35 Mbps hat zayıflamasına göre

altyapı kontrol edin

https://www.internetaltyapisorgulama.com/altyapi/abone/fiber-nerede.html
    https://i.hizliresim.com/6ampb0.jpg

Ağlanıcak halimize gülüyoruz hocam

• isimsiz2424 İ kullanıcısına yanıt
    Huawei ve TP Link var ama TP Link'lerde sorun çıktığı için Tilgin ve Huawei veriyorlar yine, TP Link düzeltilince onu da verecekler.
  • bluesky_83 kullanıcısına yanıt
    En fazla 12 Mbps. Bölgede abone sayısı arttıkça 12 Mbps'de sıkıntı yaratıp 10 Mbps'e kadar düşecektir.
  • arkadaşlar bu saha dolabı mı?

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
  • Hayır o yeni Scada uyumlu elektrik trafosu.Yani akıllı elektrik trafosu.İnternet ile hiçbir alakası yok.
  • boşa heyacan yaptım
  • nitrowos kullanıcısına yanıt
    hocam Vodafone para çok ister ise 5 milyon dolar altyapı için verse baya ilerme yapar Turk Telekom Çoğu yerde Devlet yapmıştı. Turk Telekom devlet deyken daha iyidi tum okullar fiber çekiliyor 1 Gbps simetrik hız var her akıllı tahta da bu hızlar vermek kolay değil Turkiye de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 12 Ocak 2019; 16:15:29 >
    bende sıfır Mbps diyor site sıkıntılı gibi

• 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.