Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51.346
Cevap
244
Favori
4.013.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam satıldığını bile anlamadık türkiyeye gelen firma saldım çayıra mantığı ile hareket ediyor bütün yerli firmaları araplara verip herşeyi yok ediyoruz yazık vallahi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Adamların tek gıcıklığı da bize herhalde. Bein'in Fransa ve İspanya kolu daha da güçlenerek gidiyor. Bize gelince de batırma işlevini üstleniyorlar. Üstelik bu batırmayı zamana yayıp dikkat çekmiyorlar.

Saldım çayıra mantığı ile hareket edebiliyor çünkü denetim yok, koşul, şart yok. Adamlar da zaten gözlerinde dolar işareti ile gezince tamam işte.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Aynı yabancı futbolcular gibi 1 ay iyi oynayıp sonrasında sahada saklanıyorlar gelen 1 ay sonra sapıtıyo bizim ülkede.

• Superonline 2019 VDSL fiyatlarını açıklamış.

Fiyatlar evlere şenlik.

İnternet mi alıyoruz şirkete ortak mı oluyoruz belli değil.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Hocam bein sports göz gezdirdim de avrupa'da 15 euro diğer ülkeler de 18-20 dolar civarında aylık taahhütsüz olan taahütlü 1 yıllık ise 180 dolar istiyor.

Bizi zaten adamlar gözden çıkarmış sitelerinde bile yok bundan dolayı bu zihniyetten oldum olası tiskinmişimdir.

Biri türk telekomu batırır diğeri digitürkü alıştık artık kazık yemeye.

• sonholigan kullanıcısına yanıt
    Şu kampanyanın ismini değiştirsinler kazık internete hoş geldin yapsınlar.

geçen süperonline'ye başvurdum altyapı yok dediler kod verdiler vınn %45 indirimli alabiliyorum 50 gb sonrası 128 kb biraz daha hız iyi olsaydı iyi olurdu.
  • Bluepower kullanıcısına yanıt
    Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Malesef senin dedigine ben kurban gittim. Mahalledeki telekom abonelerini yeni saha dolabina aldilar beni almadilar. Kizdim telekoma gittim turknete kayit biraktim nakil ettirdim 2 haftadan beri net yoktu bugun baglandi ama vdsl moduna almamislar. Onuda halledicem ama. Alttada eski ve yeni hat degerlerim yer aliyor. Acaba vdslde kac mbit ulasilabilir olur onu merak ediyorum.

• UberFahrer kullanıcısına yanıt
    Üstteki resim yeni saha dolabına bağlı olduğunuzu gösteriyor hat zayıflaması mükemmel seviyede üst resimdeki 100 mbps rahat alır.Alt resimdeki hatta vdsl2 sinyali vermezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Üstteki resim yeni saha dolabına bağlı olduğunuzu gösteriyor hat zayıflaması mükemmel seviyede üst resimdeki 100 mbps rahat alır.Alt resimdeki hatta vdsl2 sinyali vermezler.
    Mobil oldugum icin beceremedim evet ustteki yeni degerler alttaki eskisi. Hatta 2 haftadir hat zayiflama 38-40 arasindaydi 1 mbit aliyordum nakilden dolayi galiba

• türk telekom internet fiyatlarını açıkladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türk telekom yeni fiyatları açıkladı hayırlı olsun....

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/limitsiz-internet-cagi-kampanya.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 28 Aralık 2018; 23:44:31 >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Bunlar abone kaybını istiyor ve ortak kullanımı teşvik ediyorlar böyle giderse kimse bu fiyata internet kullanmaz.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    240 tl 100 mbps için vereceğime superbox alırım komşuyla paylaşırım daha iyi
  • UberFahrer kullanıcısına yanıt
    Rahat 100Mbps alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tabii ki hocam. Bu tür kampanyaları yaparken fazla da zorlamamaları lazım. İçerik konusunda bir gelişme olmalı.

• Paul Doany AA'ya açıklamalarda bulunmuş. Kopyala yapıştır yapardım ama ona bile üşendim

• İbrahim Eren, Turksat Yönetim Kurulu'na atanmış. Hayırlı olsun.

Bu arada Speedtest'te multi ve single adlı iki seçenek eklenmiş.

• Biraz uydu tarafıyla alakalı bilgi verelim. Turksat 6A uydusu için çalışmalar sürüyor. Tübitak, (konu hakkında zırcahilim, haberden aktarıyorum) uydunun fırlatılmasında itki motoru denilen bir şey kullanılıyormuş. Bunun prototipi üretilmiş ve testleri tamamlanmış. Hayırlı olsun. Projede emeği sebkat etmiş herkese sonsuz teşekkürler.

Daha detaylı bilgi için:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/turksat-6ayi-hale-ucuracak-41065827

• Hep sektörle alakalı bilgi verecek de değiliz. Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü, Samsun'da 10 bin adet fidan dağıtmış. Tüm Samsun Bölge Müdürlüğü personeline sonsuz teşekkürler bu duyarlı davranışları için.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsini okudum erinmeden bilgi için teşekkürler
    5G de Turkcell alır gibi ?

5G teknolojilerinin geliştirilmesi amacıyla birlikte çalışan Turkcell ve Huawei, inovasyon çalışmaları çerçevesinde beraber ilk 5G mmWave hız testini gerçekleştirerek bir rekora imza attı. 71.5 - 73.5 GHz frekans bandı aralığında gerçek 5G ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilen testte, saniyede 70 Gbps gibi ulaşılması zor bir sistem hızına erişilerek Türkiye’de bu alanda yeni bir hız rekoruna ulaşıldı. Bu sayede Turkcell geleceğin teknolojisi olan 5G’yi şimdiden kullanarak, mevcut teknolojilerle imkânsız olan bir hıza ulaşabilen dünyadaki ender mobil operatörlerinden biri oldu.
    https://partner.turkcell.com.tr/NewsDetail.aspx?id=13f7fa32-cbaf-456b-84ee-f133be78a5ea&month=11&year=2018

• 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.