Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: corpixx Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
31.977
Cevap
124
Favori
1.669.511
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]
Giriş
    5060 Mesaj

Evet ama Rumeli Feneri dediğimiz yer küçük bir köy. Lakin köye fiber getirmişler santralde sadece switch bırakmışlar onunda kapasitesi tek tip7 ile aynı 10 Gbps'miş. Bugün de Pendik'te yeni bir router koyuldu. Bu gecede t3-1'e bağlı müşteriler t3-3'e aktarılacak.
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tivibu uydu 25 TL olmuş.
    |
    |
    mustifb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O normal referans olmayan kampanya. Eğer 2 TT hattı referans gösterirseniz 9.90 TL, bir hat referans gösterirseniz 14.90 TL. Önceden 1 TL ve 5 TL'ye satıyorlardı şimdi biraz zam eklemişler. En çok satılan pakette tabii bu mobil referanslı kampanyalar. Birde bunlar yeni abone olanlar için mevcutta taahhütlü olup yüzbinlerce 1 TL'ye, 5 TL'ye seyreden aboneler var. Geleceği olmayan hormonlu bir büyümeye çalıştılar, büyüdüler ama 2 yıl sonra bu abonelerin hiçbiri taahhüdünü yenilemeyecek.
    |
    |
    Afyok01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bize böyle değerli bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Kurmay Yarbay
    5060 Mesaj

Estağfurullah. Farkettimde benden hakikaten pazarlamacı olmazmış resmen müşteri kaçırıyorum. Zirvem ise bizden metro ethernet alıp Superonline'a taşınan adamdı. Az azar işitmedim.
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

firmaya müşteri kazandıralım hocam

|
    |

• Yüzbaşı
    693 Mesaj

netflix devam o zaman
    |
    |

Yok müşteri kazandırma işi bana göre değil 2 kişi getirip 10 kişi çıkarırım.
    |
    |

Benim Tivibu'ya taahhütüm var mecbur devam. Onun dışında IPTV'ye devam. Zaten geçecek başka platformda yok Digiturk'e niyetlenmiştim kadın Sporun Yıldızı 109 TL, film ve belgeselde isterseniz toplamda 159 TL dedi. Şirket hisseleri de dahil herhalde dedim ama kadın utanmadan fakirseniz niye arıyorsunuz dedi. Müşteri anlayışınız mükemmelmiş artık bedava verseniz almam dedim.
    |
    |
    Afyok01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben 2010 dan beri aboneyim digi ye inanın tmsf döneminden daha kötü platform bein zam duşında hiç bişi yapmadı sporuda kapadım belgesel açık

|
    |

• Yarbay
    8343 Mesaj

Bizde 25 daire var gelmefi eskisehirde. Kapaklari koydular ama binaya cekmediler. Tt vdsl devam hem daha ucuzdu ama vodafone alirdim ben superonline altyapisindan.

|
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Suan 95mb aldığım evde altyapı yok diyor tum sorgulama siteleri bizim binada sadece 2 dairede 79mb altyapı var diyor tum siteler saçma

|
    |

Hocam discovery eskisi gibi bir anlamı kalmadı bir çok programı izliyordum onları da bitirdiler DMAX var hocam o iyi nasıl yapılmış , tamirat tadilat bunları da internetten izleyebiliyorum hocam bir anlamı kalmadı tivibu maçları versin yeter hocam.
    |
    |

Hocam Tivibu almaya niyetledim sonra almaktan vazgeçtim. netflix dizi film hepsi var. benim arkadaşım çanaktan internet çekiyor 1 hafta bedava kullanıyor. tivibu spor sifresiz vermişlerdi. digiturk tarafından beni çok aradılar kabul etmedim. d smart var ona bakın derim
    |
    |

Tivibu spor sifresiz yayın yapıyor. youtube canlı izliyorum bedava basketbol var sadece

https://www.youtube.com/watch?v=IoB-7PAsF3Q
    |
    |

Bu mh’ler bu cesareti nereden buluyor hocam

|
    |

Neler demiyorlar ki
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Türk Telekom'da metro ethernet aşırı pahalı ve hızları düşük ondandır sanırsam sizlik bir şey yok yani
    |
    |

Türk Telekom'un geçen sene hazırladığı 5 senelik planın bir parçası da Tivibu'yu 5 sene içerisinde TV pazarının en büyük oyuncusu yapmak var. Şuan ikinci büyük oyuncular, bu hızla giderlerse 5 sene sürmez ama yüküyle Tivibu zarar etmeye devam eder. Zorlayabilirler ama her şeyin bir sınırı var yavaş yavaş fiyat yükseltmeliler bence. Yükseltmeseler bile şu 1 liralık 10 liralık tarifelerin sonu gelmeli.

Ayrıca ben de Discovery grubundan eski tadı alamıyorum. Net Geo grubu daha hoşuma gidiyor. Discovery grubu yerine ViaSat grubu gelecekse söylentide olduğu gibi güzel olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    5060 Mesaj

Çalışanlarda aynısını söylüyordu ama artık çalışan değil tarafsız olmayabilir geçen aylarda çok fazla işçi çıkarmışlar. Zaten bu Araplar zeki adamları kapmakta ne kadar uzman olduklarını ve kredi çekip ödememekte master yapmış olmalı. Karamehmet döneminden kalan İçerik Uzmanları ve Strateji ve İş Geliştirme müdürlerini kendi ülkelerine transfer etmişler. Bir de bu spor içeriklerinden zarar edip kredi çekmişler, ödemede gecikmiş yapılandıracak diyorlar. Zaten nasıl zor durumdalarsa alt lisanslamayla kanallarını başka platformlara kiralamaya başladılar.

O platformun hayatta kalması için sürümden kazanma mantığına geçmeleri gerekiyor. Başka türlü yürütmek çok zor. 60-70 TL'ye full paket satıp abone sayısı kasacaklar. 2 milyondan 150 TL yerine 10 milyondan 60 TL alacaklar.
    |
    |
seo paketleri
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.