Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inceoktay, au07 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı
32.180
Cevap
124
Favori
1.676.850
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]
Giriş
    348 Mesaj

evet hocam bu arada binadaki cat 3 mü cat 5 mi emin olamadım prizde cat 3 yazıyor 5.katta oturuyorum sizce kutudan buraya bir veri kaybı veya gecikme çok olur mu ?
    |
    |
    BoraNb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

T11 150 MBps desteklediğini gördüm tabi ki abone sayısı fazla değildi. şimdi 2019 da internet böyle olursa taahhüt biten iptal eder veya düşük hızlı paketler geçer hat iyileşme olur.
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnşallah hocam

Ama belediyenin kültür merkezi var içerde ptt iski sağlık ocakları vs hep internet kullanıyor ondanda olabilir bendeki aşırı yoğunluk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 24 Aralık 2018; 23:8:56 >
    |
    |
    Afyok01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj

Hocam onu bilemiyorum. Bizimde prizlerde cat3 yazıyor ama, oraya direk fiber kablo çektiler sarı renkli ince. OBK diyorlar.

Yani mütteahhitin bıraktığı kabloları kullanıyorlarsa olabilir. Kendileri kablo çektiyse, CAT6'dır diye tahmin ediyorum.
    |
    |
    kasature kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Netspeed Afyonda hizmet veremiyor oyuzden bilmiyorum fakat isterler ise yapar turk telekom erişim izinleri vardır.
    |
    |
    Temet Nosce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Teğmen
    168 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Aktarılır büyük ihtimalle ama şayet aktarmazlarsa il/ilçe müdürlüğüne başvurabilirsiniz.
    Bir hafta önce kurulan t23 bu hafta Aktif oldu. Ama işin kötü tarafı karşı sıramızdaki apartmalara hizmet veriyor. Bizde yine 8mbit var. Bugün apartmanlara gelen telefon kablolarını takip ederken fark ettimki bizim yan apartmanın hattı da karşı binadan geliyor. Turknet, millenicom sitesinden sorgulama yaptım, yan apartman onun yanı 66 Mbit gözüküyor, onların yanındaki adsl onun yanındaki 62mbit gözküyor. Bu nasıl bir şanstır anlamadım. İlçe müdürliğü bu işe bir çözüm getirebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluesky_83 -- 25 Aralık 2018; 0:20:0 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Ö1f1 , mustifb

sözde 30 Tl iade edilecekti
    |
    |
    mustifb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kasature

evet hocam bu arada binadaki cat 3 mü cat 5 mi emin olamadım prizde cat 3 yazıyor 5.katta oturuyorum sizce kutudan buraya bir veri kaybı veya gecikme çok olur mu ?

dostum özelden no.onaylı olmadığından cevaplayamadım, daireye kadar fiberse alttaki kutunun ilk bağlantısını gelen arkadaşlar yapıyor, elektrikle çalışan birşey değil, içinde pasif fiber dağıtıcı var. hayırlı olsun, türkiye şartlarında büyük nimet fiber
    |
    |
    8000 Mesaj

Türknet BTK'ya şikayet ettim sonra iade edilen tutarı yükselttiler sonra 1 yıl iade bekledim
    |
    |

Hocam haksız yere aldılar. 30 TL Kurulum dediler kablo vs hepsi zaten ADSL Sinyal bile vardı. Dediler sıfırdan kurulum olacak Turknet ekipleri gelecekmiş Gine Eve dediğim gibi Turk Telekom ekipleri geldi onlar dedim afyon Turknet ekip vardı bizim niye geldik dediler.
    Hocam 1 Ocak gelmeden
    24MBps 35GB 58TL ödüyorum
    35 Mbps 50 GB Akn ayda 68 TL nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afyok01 -- 25 Aralık 2018; 12:44:16 >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

100 Mbps daha uyguna geliyor ama 1 ocakta ne olacak bilmiyorum hayırlısı bakalım .

50 gb-100 gb-200 gb farklı ücretler ödüyordu vatandaş 1 ocaktan itibaren akk kalkacağı için enayi yerine koyacaklar.
    |
    |

Hocam 35 Mbps iyidir. Turk Telekom Fiber için dilekçe verdim geçen cimer yazdım bekliyorum. Yarın ulaştırma Bakanlığına yazarım. Altyapı max 57 Mbps destekliyor dediler 45 Mbps zor alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afyok01 -- 25 Aralık 2018; 13:0:3 >
    |
    |

Aynen hocam dikkatli olmak lazım, ben de geçiş yaparken, telefonda geçiş yaptım, özellikle AKN ibaresi mi yoksa KOTA ibaresi mi geçiyor diye sordum.

Telefonla geçiş yapacak arkadaşlar, sözleşmeyi iyi dinlesinler. AKN'li pakete geçiş yapıyorsanız AKN olarak geçmeli KOTA olarak geçiyorsa uyarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    14863 Mesaj

Hayırlı olsun, gelişmeleri merakle bekliyorum.

|
    |
    kasature kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    14863 Mesaj

Kadıköy santrali mi hocam? Vallahi şaka gibi kapasite 50Gbps. Neyse artık imkansızı başardık koca Kadıköy'ü 50Gbps ile senelerce döndürdük diye anlatırlar

|
    |
    mustifb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    14863 Mesaj

Hayırlı olsun, Maşallah değerler çok güzel.

|
    |
    transformers_78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    14863 Mesaj

Abonelik başvurusunda kurulum üçin resmi süre 2 hafta. Ama kurum içi iş emrinin süresi var mı bilmiyorum. Dilerseniz müşteri hizmetlerine bir sorun.

|
    |
    LastFaded kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    693 Mesaj

Hocam Kanal D izlediniz mi ?

https://m.youtube.com/watch?time_continue=127&v=ysa_8L_idwg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizde 8 mbps ile sürünelim yapacak bir şey yok hocam.
    |
    |
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.