Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51.255
Cevap
243
Favori
4.010.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hız olarak düşüremiyorlar, Kota olarak düşürebiliyorlar. Sözleşme bitmeden, farklı tarifelere geçirebiliyorlar. İstediklerinde herşey mümkün :)
  • Bulunduğum sitenin altında ttnetin fiber kutusu var üzerinde TÜRK TELEKOM FİBER İNTERNET yazıyor ama interneti vdsl,hipernet neyse artık adı bu şekilde kullanıyoruz.
    Sağımızda,solumuzdaki ve karşı binalarda da herkes fiber internet kullanıyor biz arada böyle nasıl kalmışız anlamadım bu durumun çözümü var mıdır acaba, bir yerlere başvurulsa fibere geçme şansımız olabilir mi?
  • charles kullanıcısına yanıt
    Telekom ekipleri bakır kablo ile hizmet vermiş dairenize kadar Türk Telekom ile görüşebilirsiniz binanıza kadar gelmiş ama pek fark olmaz hızınız değişmez.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Ben çok fazla indirim beklemiyorum hocam. Muhtemelen, yılbaşı sonrası, bu paketlerin yanı sıra kotalı- akıllı kotalı gibi paketlerde çıkartırlar.

Alternatif ISS'lerde fiyat yükseltmek zorunda kalabilir. Her halükarda Türk Telekom'dan ucuz olacaklardır ama, bugün ki kadar ekonomik olamayabilirler.
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Benim beklentim zaten indirim değil, alınabilir fiyatlı paketler beklentim.

Paketlerin içeriği limitsiz olur, ek paketli olur, akıllı kotalı olur, kotalı olur bilemem. Ama bu fiyatlarla insanlar internet almaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom Hipernet 50 GB AKN'li 100 Mbps 119 TL yazıyor sitesinde. Taahhütüm bitti sizce bu paketi almalı mıyım? Aldıktan sonra Ocak'ta akn kalkacak. 119 TL'ye 100 Mpbs hipernet kullanmış olurum. Altyapım destekliyormuş. Oluyor mu böyle bir şey bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 14 Aralık 2018; 1:52:47 >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Aynı paketi 80 liraya kullananlar var çok pahalı 100 mbps 50 gb akn li daha uygun kampanyalar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Aynı paketi 80 liraya kullananlar var çok pahalı 100 mbps 50 gb akn li daha uygun kampanyalar var.
    ne kadar hocam? link alabilir miyim?

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    100mbps 50gb akn li paket en düşük fiyat yeni müşteriler için var o da 81 TL şu kamu kampanyası için geçerli... Onun dışında şuanda müşteri olup 100mbps 50gb akn için minumum 97 TL den başlıyor... 101 TL falan da var sanırım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, ufak bir sorum olacak resimde görüldüğü gibi binanın hemen yanında bulunan işletmeye fiber kablo çekilmiş. Bizim siteye bağlatmak için başvuru yaptık bize altyapı yok dediler. Buraya verilmiş ama ilginçtir, ikinci resimdeki kutudan buraya takılsa bu fiber kablo üzerinden bizim binala fiberden yararlanabilir mi? Lütfen konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun. Tekrar başvurumu yenileyeceğim ve oluyorsa bunlara ek belge olarak sunacağım.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turstar -- 14 Aralık 2018; 12:10:53 >

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Genelde iptal kampanyası oluyor iptal birimi sunuyor linki olmuyor ondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120 liraya yeniledim sözleşmeyi valla
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    beni de aradılar ama taahhüt felan vermiyorum alt yapı getirmediğiniz için dedim bir şey diyemeden kapattılar
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    NitroNos kullanıcısına yanıt
    Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    mustifb M kullanıcısına yanıt
    24 mbit yalın hipernet yok ne hikmetse, hikmetini bilen var mı?Yazmıyımı unuttular?
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

100mbps 50gb akn li paket en düşük fiyat yeni müşteriler için var o da 81 TL şu kamu kampanyası için geçerli... Onun dışında şuanda müşteri olup 100mbps 50gb akn için minumum 97 TL den başlıyor... 101 TL falan da var sanırım...
    Ben ofisten yeniledim. 100 mbit 50 GB AKN 100 lira. 2 Günde kotam doldu 24 e düştü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi böke -- 14 Aralık 2018; 15:9:18 >
  • turstar T kullanıcısına yanıt
    Bu kabin zaten bireysel abonelere de hizmet verebilir.

Ki koydularsa civardaki binaları bu kabine bağlayacaklardır.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 100Mbps'e çıkarıp uzatmayı düşünüyorum. Artık 80-90 T11'in keyfi nasıl tutarsa o kadar hız alırım.

Gerçi bina içi kablolar 15 yaşında bir elden geçirirsem sabit 100 alıırım diye düşünüyorum.

Telefondan mı yeniledin hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Hocam ben de 100Mbps'e çıkarıp uzatmayı düşünüyorum. Artık 80-90 T11'in keyfi nasıl tutarsa o kadar hız alırım.

Gerçi bina içi kablolar 15 yaşında bir elden geçirirsem sabit 100 alıırım diye düşünüyorum.

Telefondan mı yeniledin hocam?
    ben 70 75 bazan max 80 alıyorum. gidip 50 mbite düşürsem mi dedim ama 15 liraya fazladan 20 mbit alıyorum diye ellemedim
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Hakkari'de iken Turkcell'den evdeki TTnet hattıma iletişimim Türkiye'nin diğer ucu İstanbul üstünden oluyordu. Ancak 4G geldiği dönemde Speedtest.net hız testi sunucuları çok fazla artmıştı, Hakkari'de bile sunucuları vardı TT ve Turkcell. O dönemde yaptığım testlerde 20 - 25 ms civarına Van'a erişebiliyordum Speedtest'te diğer operatörün sunucusuna. Ama belki Turkcell de TT baz istasyonu kullanıyor diyedir, tam bilmiyorum.
    Van'da ilk başta deprem sonrası yapılan tek katlı bir veri merkezi gibi bir şeyi vardı sanırım Turkcell'in. Orası yıkılmıştı sonradan ve büyük yeni bir binalarını görmüştüm.
    Trakya'da da bizim burada Kapaklı'da bir veri merkezi yapılacağı, yer aldığı muhabbeti vardı ama Çorlu'ya yapılıyorsa emlakçı hikayesi olabilir. :D
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam
  • 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.