Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
51.276
Cevap
244
Favori
4.010.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktif edilmemiştir hat aktif olunca gözükür yani hizmet alabildiğinizde tahminimce adsl hizmet olma ihtimali düşük hem yeni altyapı yapılan yerlere fiber veriyolar bide adsl vercek olsalar fiber ankstre niye koysunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radtv213 R kullanıcısına yanıt
    test işlemeleri felan var kış gelmeden kullanırsınız
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz o kadar sürer mi

fiber alt yapı işleri ayrıntılı ve uzun süren bir iştir...binadaki kutuya turuncu renk bir kablo bağlı mı hiç baktınız mı görünüyor mu ? ve sokakta yada cadde de hizmet alacağınız saha dolabları olacak onlarda yeni montaj edilecek ve o dolablara santrallerden fiber kablo gelip hizmet vereceği binalara dağıtılacak tüm işler bittikten sonra felan test süreci var biraz uzun sürüyor ....siz telekom bağlı olduğunuz telekom müdürlüğüne gidin ve bilgi isteyin size tahmini aktif zamanını söylerle

2 yıldır istiyorum ben vermiyorlar sokakta vdsl ve fiber var ama yararlanamıyorum şanlısınız hayırlı olsun geç olsun güç olmasın bu kadar olduktan sonra gerisi olur bir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 25 Ağustos 2018; 2:22:38 >
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Benim iş gereği çok nette ihtiyacım oluyor. O yüzden beklemek zor geliyor. Ben Paul Dony'ye yazdım iki haftaya gelirler dedi. Ve öyde de oldu. Bence siz de deneyin.

• Döviz resmen telekomünikasyon bitirdi fiyatlar neden artmiyor hocam ? Btk nin sayfasında AKK genelgesi sessizce kaldırmışlar neyse ki mahkemeye sunmak için @õ1f1 hocamdan aldım Ekim'de tekrar mahkemem var komsuma fiber gelecek dediler halen bekletiyorlar.Hattini dondurmuslar bekliyor fiber kullanıyordu eski oturduğu evde buraya taşındığında 3 aydır kadını bekletiyorlar Paul doany yazdı pazartesi felan deyip olayiyorlar hocam.

• TT şu çirkin web site tasarımını değişse artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: half life 3

Santral gelen fiber sorun olmuştur, kazı yapanlar kablo koparmıştir veya merkez santralden kaynaklı'da olabilir.
    Bugün yine aradım tahmini onarım süresi 1 ay diyor güldüm telefonda ama daha erkende düzelebilir diyor İstanbul’un göbeğinde 1 ay internet olmayacak ? En az 1000 hane var bu lokasyonda Sanarsın okyanustan kablo cekiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Evimin yaklaşık 60 metre ilerisine T23 adında bir kabin yerlİeştirildi. İnternette araştırma yapmama rağmen herhangi bir bilgi bulamadım. Bu kabin hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaaaaaxd -- 25 Ağustos 2018; 16:15:35 >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    paul doany yazın.https://twitter.com/pauldoany
  • quote:

Orijinalden alıntı: half life 3

paul doany yazın.https://twitter.com/pauldoany
    Bugün düzeldi hocam sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaaaaaxd Z kullanıcısına yanıt
    FTTCt23 o, fiber erişim verem bir kabin VDSL/ADSL sinyali verir. FTTB versiyonları da vardır onların kapasiteleri 8/15Gbps (Hua-ZTE/Alc-Nokia) idir.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Tabi ki zarar veriyor sektöre zira bizimki tamamen yurtdışına bağımlı bir de. Gerçi olmasa da bu sefer de paranı değeri düştüğü için yine aynı kapıya. Şimdi sıkıntı zamların yetersiz olması. Bakıyoruz ülkemizin tarihinde hep ekonomik sıkıntılar var, hatta çok derin krizler yaşamışız bir günde dövizin 2 katına fırladığı zamanlar olmuş, peki o zaman neden yıkılmadı bu şirketler tamam piyasa yapsısı daha da tekeldi o zaman ama zam yapılıyordu. Şimdi gördüğüm kadarıyla şu yaşadığımız bir 10 senelik kurun artmadığı zaman içinde insanlar (gelir artışı kaynaklı enflasyon hariç) enflasyonu unuttular., şimdi de yine aynı fiyata alalım istiyor insanlar, örneğin 2012 yılında 45-50 liraya 8Mbps internet alıyordu insanlar ama çok çok fazla ses de çıkmıyordu, şimdi adama desen ki 50Mbps 150 lira, yauv çok pahallıymış diyecek, henüz insanlardaki fiyat algısı değişmedi tam olarak ama zam kaçınılmaz ve yapılmalı, ne yazık ki böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 25 Ağustos 2018; 16:46:6 >

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle internete basıyorsunuz sizekampanyasız hızları gösteriyor, kampanyaları bulmak için dön dolaş dur.

Kabin kondu ise o kadar uzun sürmez.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    isterse 250 olsun ama yatırımlar artcaksa yani fiber ayrıcalık olmadığı sürece çoğu hanede olcaksa 250 tl olsada 50mbps desteklerim
  • DüşünenÇocuk32 D kullanıcısına yanıt
    Yatırımlar zaten artmıştı son bir buçuk senede ama kurun durumu gibi o anı ilgilendiren sorunların ötesimde herhangi bir ekonomik durumda dahi bir den tüm hanelerin hepsine fiber getirecek bir yatırıma asla imkan yok, zaman içinde olacak. Zaten buradaki asıl sıkıntı etkin bşr rekabetin olmaması ve buna rağmen alternatiflerin yatırımlarının çok az olması, eğer onlar da hiç olmazsa TT'nin yarısı kadar yatırım yapsalardı şuan fiber homepass %60-65'lerde değil %100'ün üzerinde olurdu.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    ortak altyapı olması lazım.
  • half life 3 kullanıcısına yanıt
    Ortak altyapı bence yatırımları durdurur, kimsel adil olmayan bir paylaşımın içine girmek istemez.

• Türk Telekom Steve Awards'dan bir kaç ödülle dönmüş, Şükrü Kutlu da yılın en iyi İK CEO'su seçilmiş

Tabi tün kategırlier neler bilmiyorum ama ödüllerin sadece sosyal konulardan olması açıkcası biraz üzüyor.

https://m.haberler.com/turk-telekom-stevie-awards-tan-odullerle-dondu-11174994-haberi/

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.