Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
51.346
Cevap
244
Favori
4.013.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Telekom gerçekten delirtecek beni 1 km ötedeki ev 50 mbps alabiliyor ben 5 alabiliyorum VDSL başvurusuna öyle bir planımız yok diye cevap veriyorlar bu gidişle 2023'te nasıl her haneye 100 mbps getirecekler merak ediyorum.

Hadi VDSL yok ama bütün mahallede telekom hatlı cep telefonum çekmiyor arama bile yapamıyorum iskeleye gidiyorum da karşıdaki adalarda bulunan baz istasyonlarını kullanarak internete bağlanıp aramalarımı yapıyorum o kadar fiber geçirmişsin ilçeden bari baz istasyonu koy en kötü 3G 2G çeksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 23 Ağustos 2018; 18:54:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Bu Telekom gerçekten delirtecek beni 1 km ötedeki ev 50 mbps alabiliyor ben 5 alabiliyorum VDSL başvurusuna öyle bir planımız yok diye cevap veriyorlar bu gidişle 2023'te nasıl her haneye 100 mbps getirecekler merak ediyorum.

Hadi VDSL yok ama bütün mahallede telekom hatlı cep telefonum çekmiyor arama bile yapamıyorum iskeleye gidiyorum da karşıdaki adalarda bulunan baz istasyonlarını kullanarak internete bağlanıp aramalarımı yapıyorum o kadar fiber geçirmişsin ilçeden bari baz istasyonu koy en kötü 3G 2G çeksin
    1km az bi mesafe değil. Farklı bir mahalle olsa gerek ama yinede o kadar yakına geldiyse zamanla size de gelecektir.

Benim 30 mt arkamda ki ev 50 aliyordu çıldırıp telekomu bastım 3 ayda vdsl alabildim.

Muhtarla falan görüşüp imza toplayamıyor musunuz?

Yoğun bir yerleşim yeriyse bu şekilde daha çabuk işlem yapmaları gerek?

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Hocam adres mi değiştirdiniz?

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yazlık yakınımızda PTT bile var FTTC kabini istiyordum ama telefonun çekmemesi hakkındaki şikayet oluşturdum bu yıl düşünmüyoruz dediler fiber kabinden umudumu kestim direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 23 Ağustos 2018; 18:42:47 >
  • Haklısınız mesafe uzun 400m ötede PTT var herhalde oraya fiber gelmiştir en azından evlerin bulunduğu yerdeki telefon kabinlerini değiştirseler yeter 24 mbps 35 mbps alsam bile yeter ama anca 5 mbps geliyor o da ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum telefonu kullanmak istesem bütün mahallede çekmiyor baz istasyonu kurmamışlar FTTC kabin istemem çok olmuş aslında

• Haklısınız mesafe uzun 400m ötede PTT var herhalde oraya fiber gelmiştir en azından evlerin bulunduğu yerdeki telefon kabinlerini değiştirseler yeter 24 mbps 35 mbps alsam bile yeter ama anca 5 mbps geliyor o da ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum telefonu kullanmak istesem bütün mahallede çekmiyor baz istasyonu kurmamışlar FTTC kabin istemem çok olmuş aslında

2023 felan boş kardeşim sözde planlama tutsa ne tutmasa ne kim soruyor görüyor hesabını tutması için hangi kurum çaba harcıyor destek veriyor boş işler arkası yok

benim evime 100 metre değişen saha dolabı oradan vdsl vermiyorlar bana gerisini düşün artık 2 yıldırda alt yapı istiyorum

at alinin g*t velinin memlekette her yer böyle bir telekom değil sistemsizlikten kaynaklanıyor sıkıntılar soruna çözüm üretilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 23 Ağustos 2018; 19:15:10 >
    Sizinki biraz zor benim durumum yan binam 66mbps ayn binam diyorum o sıraya kadar hipernet var bizim 150m mesafede saha dolabı bayram geçsin konuşcaz

• Merhaba arkadaşlar

Yeni eve taşındık internet alacağız.

Ttnetin sitesinde hipernet var yazıyor.

Milleinium ne olduğunu pek anlamadım ama daireye kadar bilgileri girince alabileceğiniz hız max 80mbps dedi.

Tavsiyeniz nedir sizce hangi paketi almalıyız? 24 ay taahhütlü gireceğiz büyük olasılıkla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Merhaba arkadaşlar

Yeni eve taşındık internet alacağız.

Ttnetin sitesinde hipernet var yazıyor.

Milleinium ne olduğunu pek anlamadım ama daireye kadar bilgileri girince alabileceğiniz hız max 80mbps dedi.

Tavsiyeniz nedir sizce hangi paketi almalıyız? 24 ay taahhütlü gireceğiz büyük olasılıkla.
    Türk telekom başvur olsun bitsin, normal kullanıcı için 35mbps/75gb ya da 100gb ideal bence

• quote:

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

Türk telekom başvur olsun bitsin, normal kullanıcı için 35mbps/75gb ya da 100gb ideal bence

Alıntıları Göster
    Hocam büyük olasılıkla türk telekoma başvurucaz gibi gözüküyor.

Sizce 100gb akn ile iptv izlenir mi? İndirmeler için 2-6 arası kotadan yemiyor herhalde öyle duydum fakat ip tv işi kafamı karıştırıyor. Günde 3-4 saat açık olsa ayın ortasında aknye girer herhalde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    ip tv izlenecekse akn kotasını yüksek tutmakta fayda var hız 35mbps altında donma yaşarsınız ip tv de...

ip tv dışında pc den felan indirme yapmayacaksanız 50mbps 200gb akn bir paket yeter sanırım onunda telekom da fiyatı 141 tl ekonomik durum da önemli fiyatlar yüksek

ip tv izlemeyi 02 06 arasında yapacaksan daha düşük akn li bir paket de işinizi görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 24 Ağustos 2018; 2:29:7 >
    Hat değerlerini, merak ettim paylaşır mısınız.

Not:Yeni Abonelikte Geçerli Fiyatlar

ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN 8 Mbps 50 GB 47,0 ₺

ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN 16 Mbps 50 GB 51,0 ₺

ULTRANET LİMİTSİZ 75GB AKN 16 Mbps 75 GB 58,0 ₺

FİBERNET LİMİTSİZ 35GB AKN 24 Mbps 35 GB 53,0 ₺

HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 24 Mbps 50 GB 56,0 ₺

HİPERNET LİMİTSİZ 75GB AKN 24 Mbps 75 GB 60,0 ₺

HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 35 Mbps 50 GB 63,0 ₺

Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız

8 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar

16 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar

24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar

35 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar

50 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar

100 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-internet-festivali-kampanyasi-30-eylul-2018-tarihine-kadar-gecerlidir--134119635

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Tivibu iyi değil.

https://www.netflix.com/tr/

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Şuan Tıp 23 kullanıyoruz, fakat değişik bir sistem var,

Eski, saha dolabı aynısı yenisini saha dolabı takarak,

Tip 23 ile VDSL ve ADSL verilebilir.

Neden bu resimde, sadece Tıp 23 koymuşlar.
    Port sıkıntısı, fazla olmuyor.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi half life 3 -- 24 Ağustos 2018; 3:23:27 >

• half life 3 kullanıcısına yanıt
    tamam da birbirinin rakibi değil ki bu iki platform birisi TV hizmeti diğeri film dizi platformu.

Kaldı kı Tivibu IPTV'den değil başka bir IPTV'den bahsediyorlar sanırım.

• Argela Ethio Telecom'a Mobil Ağ Performans İzleme ve Müşteri Deneyim Yönetimi ürünlerini satmış. Hayırlı olsun. Satmış derken tabi yanlış anlaşılmasın Ethio müşteri, teknolojiyi satmıyorlar yani.

Kaynak: CNN Türk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 24 Ağustos 2018; 11:11:11 >
    iptv Tivibu üzerinden ise dediğim paketi alman bir sıkıntı çıkarmayacaktır.

İllegal bir iptv yayını kullanmak istiyorsan ki stanil olmadığını söyleyeyim, o zaman da 50mbps 200akn 300akn isini gorur ki fiyat ta buna göre yükselir. İzleyeceğin saat ve yayın kalitesi de önemli elbette

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Tivibu IPTV internet ile verilir.

Tivibu Uydu kısıtlı, ADSL altyapısı olan yerlerde kullanılır.

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.