Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
51.323
Cevap
244
Favori
4.012.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AMC

Kutu cok yogun bi ihtimal ondan valla bu paul gibi herifler olsa bu telekomda suan herkes 100 mbit alirdi ben bu adam gibi birini gormedim.

Konuşmasına konuşuyor ama genel müdürlük bölge müdürlüğünden birşey istediğinde yapmıyor. Demek ki heryerde etkisi yok sadece konuşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten DSLAM ile hele hele T11 gibi bir kabinle hem abonelere hem de devlet kurumuna hizmet verilir mi hiç verilmwye çalışılırsa akıbet böyle.

Aynen hocam. Ama kurum içinde o kadar gereksiz olduğunu duyuyoruz ki akıl alır gibi değil. Bunları tasfiye etmekte zor malum gerek bürokrasi de gerekse kurum içinde bazı kişilerin dayıları oluyor

Esasında bir kişi görevinin aynı zamanda insanlara karşı sorumluluk olduğunu idrak etmezse yahut etmek istemezse bu tür aksilikler kaçınılmaz malesef. İnşallah ileri tüm bu durumlar hayırlısıyla düzelir.

• Komşuda internet kesilmiş valla bu elemanlarmı beceriksiz benmi anlamıyorum bilmiyorum paul şuana dek çözdü benim problemleri bakalım daha büyük birşey görmeyelim hocam :) telekom bu sonuçta.

Hocam önceden ne güzel tip7 ye bağlıydım tamam biraz uzakta kalıyordu ama gene tip 11 den iyiydi güzelim kabine geride almazlar artık tip11 mahallede 2 tane eczane var sağlık kurumu var diye gerçi bütün mahalleyi vermişler ona
    Hocam en son Doany gelecek bu gidişle elinde krone bıçağıyla

T11 ne ki de yetecek. 1Gbps kapasite FTTC versiyonu bile 5Gbps kapasiteli. Tip7 ise 20Gbps kapasiteye sahip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Ekip bi sinirliydi bana bugun aslında beni geri taşısalar tip 7 ye 2 gün internetsiz kalmaya razıyım
    Büyük ihitmal azar işittiler. Ama her şey genel müdürlük fırçasıyla olacaksa santral başkanları, il müdürleri, bölge müdürleri ne iş yapıyor?

Herkes kendi halinde takılıyor bi hizmet algısı yok gerçi onlarda haklı türkiyedeki binalar saçma sapan yapılmış amerikadaki gibi bi düzenli çevre yokki bizde habire inşaat yol kazımı hop aynı döngü tekrardan şeyide söyledim herif gelmiş bana diyo 10000 hız olsa onuda alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Komşuda internet kesilmiş valla bu elemanlarmı beceriksiz benmi anlamıyorum bilmiyorum paul şuana dek çözdü benim problemleri bakalım daha büyük birşey görmeyelim hocam :) telekom bu sonuçta.

Hocam önceden ne güzel tip7 ye bağlıydım tamam biraz uzakta kalıyordu ama gene tip 11 den iyiydi güzelim kabine geride almazlar artık tip11 mahallede 2 tane eczane var sağlık kurumu var diye gerçi bütün mahalleyi vermişler ona

Bana da yeni vdsl kabin koymak için istekli olsalar keşke. Eski adsl telefon kabiniyle kaldım ortada. Paul bey bana yaramadi ona yaz buna yaz dedi hepsini yaptim ama sonuç yok. Altyapı için oncelik verilmesini istedik ama süre belirtemiyoruz deyip gecistirdiler. Paul bey, bölge müdürlüğüne birşey yaptiramiyorsa benim için koltuğunda oturan iki imza atip akşam evine giden yoneticiden farkı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 21 Şubat 2018; 16:9:45 >

• Oturduğum sokağın 2 sokak arkasında fiber/VDSL olmasına rağmen ben fiber/VDSL kullanamıyorum.
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• Oturduğum sokağın 2 sokak arkasında fiber/VDSL olmasına rağmen ben fiber/VDSL kullanamıyorum. Oturduğum sokak:
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
    Diğer sokak:

• adsl de demiyor ki direk altyapı yok diyor müdürlüğe başvuru yaptınız mı altyapı için
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    ADSL dememesinin sebebi büyük ihtimalle boş port olmayışıdır. Hatta apartmandaki biri bu yüzden evine internet bağlatamıyor.

Hayır bir başvuru talebinde bulunmadım henüz. Tam olarak nereden başvuruda bulunabilirim?
  • Görelim sokaklarda artık Tip20'leri Tip21'leri Nedir bu port sıkıntısı ancak bizi bu kabinler paklar, trafo gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fruko_02

Oturduğum sokağın 2 sokak arkasında fiber/VDSL olmasına rağmen ben fiber/VDSL kullanamıyorum. Oturduğum sokak:
    Diğer sokak:

İnönü mahallesine Ocak ayının 2.haftasında 4 tane Tip-7 kabin yerleştirildi. Kabinlerin üstünde 2017 tarihi olduğuna bakma hala aktif değil.

Sonçay sokakta T23 kabin var yanılmıyorsam No:21 de, yanında ki 2-3 binaya buradan fiber veriyorlar.

Sen bina olarak kaç numarada oturuyorsun bilmiyorum ama bu binaya yakın değilsen beklemen gerekecek.

Tip-7 kabinlerin aktif olması en az 2 ay daha süreceğe benziyor.

Bizlerdeki bu şans ile tip11 bağlarlar anasını satıyım
    T1 bağlamadıklarına şükredin hocam toplam kapasitesi 200 mü 500Mbps mi neydi
    İstanbul'da bir tane Tip22 varmış, yolum düşerse bir fotoğrafını çekerim herhalde nasıl bir şey merak ediyorum doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 22 Şubat 2018; 12:17:18 >
    Göremeyiz sıra sıra Tip7 koyarlar. Zaten yeni moda bu oldu sıra sıra Tip7 kabinler. Hedef hiç kaldırım kalmayıncaya kadar devam.
    Allah düşman başına vermesin
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    İyi hocam güzel bana uyuyor, ne kadar çok kabin o kadar çok müşahade imkanı

Amin. Bir de Allah bilir şuan T1 bağlı bilmem kaç daireli binalar da vardır.

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.