Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
51.346
Cevap
244
Favori
4.013.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün genel müdürlüğe gittim. Bahsettim 10 ay önce binaya kutu takıldı ama fiber hala gelmedi. Onlarda dedi 10 ay beklemesi imkansız bir araştıralım falan. Neyse sordular soruşturdular. Benim apartman köşede olduğu için iki tane sokağa ait numarası varmış. Normalde bizim kullandığımız değilde diğer sokağa tanımlanmış fiber. Diğer sokak numarasında da tanımlı daireler olmadığı için boş apartmana fiber bağlanmış gibi görünüyor şuan. Resmen arafta kalmış inanılmaz bir şey bu ya.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    aynen o kablolar hocam o bolgedeki kablolarin komple degismesi gerekiyor onlarca kisi internetsiz suan bide kazi yapilmasi gereken yeri suan belediye kazdi kopru degisimi yapiyor islemler daha uzayacak gibi 1.5 aydir netsiziz telekom kaplumbaga gibi calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Son model ek nasil hocam

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Efsane, epey emek var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kabloyu ertesi gun degisceklerdi degisilmedi paula yazdim bakalim duzelen hat tekrar eskisi gibi bozuldu

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraflara tekrar baktım, fotoğraflarla beraber CEO'ya yazdınız mı, müdürlüğe de gidip koşturmek gerekiyor, ne yazık ki böyle, müşteri telekomden daha fazla koşuyor işin peşinde. İnşallah durum en kısa zamanda düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 20 Şubat 2018; 12:40:30 >
    Hocam ben size diyorum 220v

• Bizim mahalle kentsel dönüşüme girmişti, döşediler fiberi. 8mbit'i geçmeyen hızım 35 mbit sabit oldu. Upload da 3mbit.

Allah herkesin mahallesine kentsel dönüşüm nasip etsin

• Türk Telekom İnternational, Euroweb'in sermayesini arttırma kararı almış. Tabi iddia resmi bir açıklama varsa da rastlamadım ancak muhtemelen doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 20 Şubat 2018; 13:49:57 >
  • Konumuzla doğrudan alakalı değil ancak 11. Kalkınma Planı hakkında kamuoyu görüşü alınması amacıyla anket başlatılmış, önem verilmesi gereken konulara Bilgi ve İletişim Teknolojileri'ni de ekleyerek destek verebilirsiniz.

http://kbanket.kalkinma.gov.tr/index.php/471624/lang-tr

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Türk Telekom İnternational, Euroweb'in sermayesini arttırma kararı almış.

Yani? Bu ne ifade ediyor bizler için mesela?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Artık Türkiye'den umudu kestiler. Dolar yüksek, yatırımın önünde bir sürü engel var ve karşılığı yok. Sabit internet birimi de zarar etmeye başlayınca trafik taşıma işine yöneldiler. Bize katkısı en fazla yurtdışı çıkışlarının kolayca artırılması olur. Ama ülke içindeki altyapı böyle kötüyken yurtdışı çıkışı 100 Terabit olsa da bişey değişmez.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Daha iyi yurtdışı çıkışları, Türk Telekom için taşıyıcılık konusunda elinin güçlenmesi gibi. Tabi iddia edilen rakam az bir miktar. 1 milyon Euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 20 Şubat 2018; 13:52:13 >
    1 Milyon Euro ülkemiz için az bir rakam en fazla küçük bir ilçenin fiber dönüşümü yapılır. Ama yurtdışı için 1 Milyon Euro ile iki ülke arası ring çekilir, eskiyen sistemleri yenileyebilirler. Yurtdışı için planlarda İspanya'ya yönelik bir hat ve Amerika kıtası ile Avrupa arasında bir hat planı var.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Bu işte ne güzel bir örnek ülkemizdeki bürokratik masrafların göstergesi. Yani hadi parayı ayarladınız izin çıkmadı mı dünyaları yığsanız boş. Aslında masraflar bu kadar olmasa bugüne kadar tüm İSS'lerce yapılan yatırımla bile demek ki fiber homepass çoktan %100 olmuştu. Yani kötünün iyisi olarak bakarak yine işin içinden sadece zam yaparak çıkmaktansa yatırımları çeşitlendirerek yine bir büyüne planı ile hareket ediliyor züğürt tesellisi gibi olsa da dövünmekten iyi bazi vizyonsuzlara kalsa bunu da yapmayacaklardı muhtemelen. Eh züğürt tesellisi işte

dun mesaj attim geri donulecek yaziyordu daha donus saglanmadi eger 1 haftada gelisme olmaz ise bu kez daha kotu resimlerle ceoya mesaj yigacam sert kknuscam

• ulkede her sey o kadar kotuki bide su son askeri olaylar vs

koskoca 16 yilda bu hukumet ne yapti diye sorsam hic bir cevap veremem

bu yuzden tt yide suclamiyorum

imam cemaat hesabi...
    Bugun kabloyu değiştirttim paul bey sayesinde ama gene 100 mbit alamıyor :( kutu diye onun ben
    Hadi yav. Ne değişik bir iş.

Kutu cok yogun bi ihtimal ondan valla bu paul gibi herifler olsa bu telekomda suan herkes 100 mbit alirdi ben bu adam gibi birini gormedim.

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.