Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51.346
Cevap
244
Favori
4.013.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış anlamayın da kafa mı buluyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Türksat böyle yapmış ama telekom bunu şu anki paket hızları için yapsın diyorum

DİĞER SAATLER 02 - 08

24 100
    16 50
    16 35

gibi gibi
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Turksatı incelemedim ama bu da fazla acımasız şöyle daha doğru olabilir.

Hızlar şimdiki düzenlemedeki gibi saatler

18:00-24:00 (düşük hız) geri kalan saatler tam hız.

• Yok estağfurullah , şu Telekom fiber haberi duyunca 2018 yılında daha göremediğimiz birşey olmasından ötürü tepki diyelim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HumWE kullanıcısına yanıt
    Ha anladım hocam çok özür dilerim mesajı siliyorum. Biraz derin bir ironi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 9 Ocak 2018; 20:53:45 >
  • 2016 Aralık ayında yeni binada internet, hat başvurusu yaptım, binaca başvuru yaptık, 2018'e girdik, 1 seneyi devirdik, bina içerisine fiber döşendi ama gerisi gelmedi.

Turkcell'in 4.5G data paketleri olmasaydı satıp başka bir daire için kredi çekmeyi kafaya koymuştum açıkçası, bu şekilde bekleyen herkese Allah sabırlar versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Sabır taşı olsa çatlardı

Binanızdaki çalışma ne durumda kabin geldi mi?

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    pelicell turkhost wenet gibi firmalara baksaydınız binaya alıcı koyuyorlar 4.5g den iyidir fiyat açısından
    Ben değilim hocam Ama alıntılamışken söyleyeyim pelicell gerçekten değişik bir hizmeti var açıkcası diğer firmalar ttelekom turkcell gibi firmalar neden 2 telli bakır kabloyla 8 mbit vermeye çalışıyor. Ya çok saflar ya da benim bilmediğim bir şey var

pelicell turkhost wenet gibi firmalara baksaydınız binaya alıcı koyuyorlar 4.5g den iyidir fiyat açısından
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    yanlış alıntı olmuş hakikaten pardon sırf kablosuz da yapılabilir ama aynı stabilite yok ayrıca artık olabildiğince fiberi yakına getirmeye çalışıyorlar pelicell gibi alıcı koymayıp lte üzerinden verseler daha güzel olur bence ama fiber olmayan müşterilere tabi ki
    Yani konusuna bir göz gezdirdim 32 indirme 16 upload veriyorlar. Anlatıklarına göre gayet stabil hızlar ancak pek tanınmadığından ve yoğunluk olmadığından bu hızları alabiliyorlar ama ilerde böyle olacağını pek sanmıyorum. Ayrıca ping konusunda iyi olduğunu söyleselerde sonuçta sinyalle ulaşım oluyor. Hele ki benim gibi oyuncuysanız ince eleyip sık dokumak gerekiyor. Söylediğiniz gibi her tarafta baz istasyonu var telekomun turkcellin madem 8 mbit doğru dürüst veremiyorsun bazı yerlere bu alternetif hizmeti vermelisin.

Aynen. Turkcell'in İnternet'ini kullanıyordum ben de, Turkcell açıklarını kapatıncaya kadar. :D Netsiz kalınca WiFi sağlayıcı arayışına girdim, şansıma bölgemde yeni hizmete başlamış bir firma çıktı. Bu dönem kurulum yapıyorlar, göreceğiz bakalım nasıl olacak.
  • Vodafone beyaz kutular döşemişti. Yönetici olarak istedim kutu. Gelip kontrolümde binaya hat çekip kutuyu taktılar. Yarında kutuya baplantı yapılıcak. Baya temiz sağlam iş oldu. Söylediklerine göre 1000mb/s ye kadar hız vericekler. Fiber Max terifeleri geçerli olucakmış. Kurum bitip abonelipe geçince buraya durunu yazarım. Mevcut internetim ttelekom 50mb/s hiper. Şimdi vodafone hem fiber hemde kullanıcısı daha az olduğundan daha iyi bir performans almamız lazım. Göreceğiz.

• İnternetimin pingi son 4.5 aydır her geçen gün daha fazla artıyor. Başlarda hollandadaki servera 60-70 arası bağlanırken bu gece 130-150 ye kadar çıktı. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

İnternetimin pingi son 4.5 aydır her geçen gün daha fazla artıyor. Başlarda hollandadaki servera 60-70 arası bağlanırken bu gece 130-150 ye kadar çıktı. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

https://forum.donanimhaber.com/iyi-bir-internet-bizimde-hakkimiz-turkiyedeki-interneti-iyilestirme-kampanyasi-yuksek-ping-dusuk-hiz-ve-diger-problemler-durma-sende-imzala--130728399

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun 200mbps lik tarife güzele benziyor geçeceğiniz zaman sorun bu vodafone un da nereye döşeyeceği belli olmuyor ayıptır sorması hangi il ilçede ikamet ediyorsunuz
  • fp kullanıcısına yanıt
    İmzalamıştım zaten ama bu konudaki sistemin hayata geçmesi için uzun süre gerek. Acaba gidip bulunduğum yerdeki santralle mi konuşsam

Aynen 200mbps olan tarife güzel ama bizde bluray download edince oyun indirince biter 240gb ki bitiyo isteyince ay ortasında. 100 mbps sınırsız tarife plsa süper olucak. Gerçi 200 de 50 ye düşüyor gayet tatminkar. Genel olarak ben maltepe kartal sınırında oturuyorum diyebilirim. Maltepe Carfour hizası sahile doğru komple döşediler neredeyse. Hızlı tren de gelsede rahatlasak.

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.