Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (2101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hasanbahri Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
51.346
Cevap
244
Favori
4.013.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elektrikçiye çektireceksiniz Türknet abonesi olduğunuz için obk sarı kabloyu da vermeyebilir hatta GPON kutusu konulduktan sonra farklı bir İSS'den hizmet almaya kalkışan bir kişi vardı GPON sökmüştü türk telekom o derece yani TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] 

• moondrag M kullanıcısına yanıt

Sanırım farklı uygulaması var bölgelere göre benimde daire kablolarını çekti telekom kutuyu takamadı 4 haftadır:D

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
  • Çok dramatik vahim bir olay. Bu zamanda 2 mbps hız kaybı şok içerisindeyim. En kısa zamanda sorunun umarım düzelir. Düzelmezse Türkiye'de açık ara en iyi İSS olan TürkNet'e geçebilir ve muazzam deneyimler yaşayabilirsin.

• Kabinden fan gelmesi çalışıyor anlamına gelirmi ? Fiberi koydular aktarmayı yapmadılar şuan çalışıyor mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelden baya yardımcı oldum mail ve telekom müdürü ile görüştü telekoma geçerek sorunu çözdü dedim hizmeti al sonra tekrar istediğin İSS'ye taşırsın.

Bu BTK'da hiç bir işe yaramıyor kafasına göre nasıl söker demiyor mu anlamıyorum.

Zamanında benden 8-10 bin TL isteyen santral görevlisi vardı fiber için en sonunda fiberi çektiler öyle baka kaldı bina hizmet alacak ben neden parasını veriyorum enayi miyim demiştim.

Malesef Türkiye'de yaşıyoruz her şey normal geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 9 Aralık 2020; 1:10:30 >
  • sadakat16 kullanıcısına yanıt

Çalışıyordur. Aktarma işlemi yapıldıktan sonra tam olarak faaliyete geçececktir.

Hocam selamlar. Bende buna benzer bir sorun yaşıyorum. Saha dolabımız 2 hafta önce faaliyete geçti, telekom yetkilileri abonelik için başvurabilirsiniz dedi lakin sorgulama sisteminde hala seçtiğiniz lokasyonla ilgili bilgiye ulaşılamamıştır hatası alıyorum. Bu sorunu çözmek için nasıl bir yol izlemem gerektiğini tam olarak bilmiyorum. Twetter ve facebook sayfalarına yazsam da müşteri hizmetleri tarafından arandım ve biz herhangi bir müdehalede bulunamıyoruz cevabı aldım. Küçük bir ilçede yaşıyorum. İl telekom müdürlüğüne gidip altyapı ve planlama birimiyle görüşmem sorunu çözmeme yardımcı olur mu?

sistemde bizim ev ve tüm komşularda vdsl görünmeye başladı ama aktarma olmadı henüz

• BİZİM BİNAMIZDA SADECE 3 DAİRE TÜRK TELEKOM KULLANIYOR

DEFALARCA FİBER TALEBİNDE BULUNDUK SOKAKTA FİBER YOK

GEÇEN HAFTA TÜRK TELEKOM GELEREK DAİRE GİRİŞLERİNE KADAR OBK KABLO ÇEKTİ.FAKAT BİNA İÇİNE HERHANGİ BİR FİBER GİRİŞİ YOK

HALİYLE FİBER KUTUSUDA YOK. GERİ KALAN 7-8 DAİRE TT DIŞINDAKİ İSSLERİ KULLANIYOR.TT BUNA DİKKAT EDER Mİ Kİ ? SONUÇTA O İSSLER TT YE KİRA ÖDÜYOR.TT GPON İÇİN BİNAYA KOYDUGU CİHAZI BURDA HİÇ TT KULLANAN YOK DİYE GERİ ALMAZ HERALDE BÖYLE BİR HAKKIDA YOK SANIRIM

• DOKTORBEY34 D kullanıcısına yanıt

bina logarına çektilerse binayada çekerler sanırım

• Türk telekom çöktü arıyorum sistemleri gitmiş aboneliğim görünmüyor modem ip almıyor iyice zıvandan çıktı.

• atilim85 kullanıcısına yanıt

Altyapı birimi sisteme işliyor kaplumbağa gibi bir iş yapılıyor bunların sisteme işlemesi bazen 1 ayı bulabiliyor gidin müdürün yanına altyapımız çekildi başvuru yapamıyoruz deyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 9 Aralık 2020; 3:10:55 >

Yok almaz ama daire içine çekilecek obk fiber kabloyu vermeyebilir işleri zorlaştırır.

• Bizim tip-7 dolap faaliyete geçmediğine eminim. Fiber çekilmiş olabilir ama aktarma hiç yapılmadı. Altyapı sorguladığımda vdsl alt yapsıı gözüküyordu. Fiber kablo çekilmeden de vdsl alt yapı olarak çıkıyordu sorgulamalarda. Çok garip ben anlam veremedim

Vermezlerse, alırım internetten uyumlu 30 metre fiber kabloyu. 200TL civarına geliyor sanırsam. 100 TL’de elektrikçi alsa 300’e gelir. Türk telekom’a her ay 100 lira fazl fatura vermektense kısa vadede zarar ederim, uzun vadede kâr ederim.

bizimde sisteme işlediler aktarma yapmadılar ama :)

yok hocam bize obk kablo taktılar daire girişlerine kadar ama bina içine fiber kablo girişi yok

fiber kutusuda yok

kutudan dairelere giden kabloları taktılar sadece

• bina rögarına çekmediler işte sadece daire girişlerine obk kablo takıldı o kadar

sokaktan bina içine fiber girişi yok

Kutuya turuncu fiber kablo çekmediler mi ?

• 
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.