Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: loonatic , qbilay Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
42.780
Cevap
181
Favori
2.228.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1435
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3711
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3418
  • Favoriye Eklediklerim 190
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ö1f1 (7925 mesaj) smart0201 (3853 mesaj) NitroNos (3711 mesaj) mustifb (2863 mesaj) dr20mouse (1420 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22997 mesaj) Mobil (13591 mesaj) Tablet (352 mesaj) Mini (4924 mesaj) Uygulama (1874 mesaj)
  • @
75 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
Giriş
    67 Mesaj
    Dostlar ben vdsl'e geçiş yapacağım derken sanırım portumu tamamen kaybettim.27 gündür VDSL geçişi yapılmadı.Olmaz ise adsl'e geri döndürün diyorum onu da yapmıyorlar.Sanırım adsl portu​ başkasına verdiler.Böyle bir şey olabilir mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1379 Mesaj

3 4 yıldır devam ediyor ... ama durum internet dönüşümü yapılacak yere konuma ihtiyaca göre değişir...

|
    |
    Royals11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

Evet hocam mümkün. Büyük ihtimal VDSL’e başvuru yaparken VDSl portu da dolmuş. Uyarmaları gerekirdi normalde. Eskiden bizde de ISS değiştirirken söylüyorlardı. Yalnızca taşıma işlemi olabilir, yeniden abonelik başlatmak isterseniz portunuzu kaybedersiniz. Sağolsun Telekom sadece ADSL port artırımına gitmiş keşke VDSL arttırımına da gitseydi.
    |
    |
    mrti14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13629 Mesaj

bizim caddenin bir tarafı başka mahalle diğer tarafı başka mahalle.

bir tarafa ftth gelip diğer tarafa gelmeme gibi bir durum olur mu acaba ?

|
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj

Hocam nereden bakacağım yapa olup olmadığına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9498 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Türknet'ten altyapı sorgulama yapabilirsiniz.

|
    |
    grikurtccc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    201 Mesaj

sorgulama yaptığımda 35mbps özgür iletişim ve isterseniz 75 mbps paket alabilirsiniz diyor o kadar

|
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Türknet aboneliğine başvuracaksanız 1 ay ücretsiz kullanım kodum var isterseniz dm den iletişime geçebilirsiniz

|
    |
    grikurtccc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj
    http://store.donanimhaber.com/0d/64/85/0d64858b125b348285a8b94cf7b78df8.jpg

Yaklaşık 6 aylık maratonun sonunda fibere hiç bu kadar yakın olmamıştım. :)

Daire içinde istediğim odaya çektikten sonra satışa da açılınca kavuşacağız sanırım.

• Binbaşı
    1177 Mesaj

Hayırlı olsun hocam adınıza çok sevindim
    |
    |
    Surveillance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj

Ya bakıyorumda eskiye göre biraz hızlandılar sanki.
    |
    |
    PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1177 Mesaj

Telekom üzerindeki ölü toprağı atmalı yavaş yavaş. Hızlanmaları sektorel olarak da cok sevindirici
    |
    |
    furkann406 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Çok teşekkürler hocam. Buradaki pek çok arkadaştan sağolsunlar fikir alarak, Türk Telekom'a yaza yaza hallettik sonunda.

Yeni binaya 6 ay sonunda ancak altyapı getirebildik, şirkette genç arkadaşların önünü daha çok açmaları lazım benim gördüğüm. Son 1-2 eksiğim vardı onları da altyapı birimindeki genç arkadaşlarla paylaşınca hızlıca çözdüler sağolsunlar.

|
    |
    PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1177 Mesaj

6 ay aslında çok normal bir süre olmuş ne hızlı ne de yavaş. Ben de bekliyorum 1 ay içinde gelecek demişlerdi 1 hafta önce. Su ana kadar ses seda yok. Haftaya durumu yoklarım bir ara.
    |
    |
  • Yarbay
    7369 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

http://store.donanimhaber.com/0d/64/85/0d64858b125b348285a8b94cf7b78df8.jpg

Yaklaşık 6 aylık maratonun sonunda fibere hiç bu kadar yakın olmamıştım. :)

Daire içinde istediğim odaya çektikten sonra satışa da açılınca kavuşacağız sanırım.

Operasyon yöneticisiyle beraber apartmanımızdan fiber döşemeye kadar kablo çektik feci halde yağmur yağarken... Tek işlem kaldı. Cihazın gelip apartmana takılması... Hayırlı olsun size de :)

• Teğmen
    104 Mesaj

Hocam benim 2 sene sürdü kazı izni yüzünden.Sırf kablo geldi 4 ay boş kutu bekledik yani demem o ki sizin 6 ay bence makul bir süre.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Teşekkürler hocam, size de hayırlı olsun.

@furkann406

Muhtemelen bizde oluşturdukları algıdan dolayı 6 ay normal geliyor ama benim durumum sizlerden farklı dostum. Bende caddede altyapı vardı zaten, kazı vs bir işlem yok. Santralden apartmana kablo çekip dairelere dağıtmak ve aktifleştirmek 6 ay olmamalı. :) 2-3 gün maksimum 1 haftalık işler olmalı bunlar. Umarım o günleri de görürüz.

|
    |
    Bahsedilenler: Surfing with the Alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör furkann406
  • Çavuş
    94 Mesaj

Hızlı falan değiller baştan savma çalışıyorlar, benim bütün altyapı-kutu döşeme işini 3 günde yaptılar 3.5 aydır aktivasyon bekliyoruz binadaki kutu hala pasif. Geçsinler bu işleri.

• Çavuş
    67 Mesaj

Benim vdsl işi iyice yılan hikayesine döndü.Bir ay oldu vdsl veremiyorlar.Port sorunu da yok diyor.Port olmasa vdsl'e geçiş yapamazdınız diyorlar.Ozaman ben neden internet alamıyorum bir aydır.Türk telekom sinyal vermemiştir diyorlar.Söyleyin türk telekoma versinler sinyali.Yok onu da yapmıyorlar.Kırk yılın başı vdsl alıcaz diye sevindik komple internetten olduk.Yemin ediyorum bıktım usandım.

• Binbaşı
    1177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amanra11

Hızlı falan değiller baştan savma çalışıyorlar, benim bütün altyapı-kutu döşeme işini 3 günde yaptılar 3.5 aydır aktivasyon bekliyoruz binadaki kutu hala pasif. Geçsinler bu işleri.

Yazın sürekli sosyal medyadan hızlandırın hocam

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.