Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkann406 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
42.666
Cevap
181
Favori
2.223.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1430
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3701
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3413
  • Favoriye Eklediklerim 190
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ö1f1 (7921 mesaj) smart0201 (3852 mesaj) NitroNos (3701 mesaj) mustifb (2858 mesaj) dr20mouse (1420 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22903 mesaj) Mobil (13575 mesaj) Tablet (352 mesaj) Mini (4918 mesaj) Uygulama (1874 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #39
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
Giriş
    73 Mesaj

Hayırlı olsun hocam adınıza çok sevindim. Dayı,amca iş içine girince her şey nasıl da güzel işliyor canım ülkemde   Ben de bir referans arıyorum şu sıra saadet zincirini koparmayalım inşallah hepimiz istediğimize ulaşacağız  

|
    |
    PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba daha öncede yazmıştım apartman girişine kadar ftth fiber geldi ama dairelere hat çekilmedi.burdan öprendiğim kadarıyla müdürlüğe gittim.altyapımın fiber olmaso için talep fırmu imzaladım sizi ararlar denildi ama Perşembe den beri aramadım.kullanan arkadaşlara sorun sizde süreç nasıl işledi.bir daha müdürlüğe gitmeli miyim? Beklemeli miyim?
    Herkese iyi forumlar
  • Çavuş
    42 Mesaj
    İstanbul Gaziosmanpaşa barbaros hayrettin Paşada yasiyorum iki aydir binaya gelen fiberi canlandirmadilar sokaklarda duruyor ana hat ve apartman dağıtım kabloları. sayın arkadaşlar bu interneti ne zaman faliyete sokacaklar bilgisi olan varsa ve paylasirsa çok memnun olurum.
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

Gazioamanpaşada mi yaşiyorsunuz
    |
    |
    two_face kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj

Hayır.Hocam
    |
    |
    kingslayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj

Dönüşünüz için sağolun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj

Telekominikasyon alt yapısı evet vatandaş için kesintisiz iletişim veya internet demek ancak Trabzon Büyükşehir Belediyesi için de yeni bir gelir olacak. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde geçtiğimiz günlerde kabul edilen maddeye göre, yapılan hattan fiber hatlarını geçirmek isteyen şirketler, Trabzon Büyükşehir Belediyesine metre başına aylık olarak belli oranda kira ödeyecek

ülkemizde internet ucuzlamaz.illa ki birileri birşeyler cebe atacak.

• Yüzbaşı
    697 Mesaj

Siz yine iyi Perşembe’den beri bekliyorsunuz hocam, benim yarın itibariyle 15 gün olacak. Birebir aynı durumdayız, bekliyorum ben de aramalarını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj

Ooo fena durumlar o zaman.ben de bu hafta bir daha gidiyim diyordum.müşteri hizmetlerini aradım bi faydası olur mu diye.müdürlükten halletmeniz gerekli dedi.Fırsat buldukça gidip sıkıştırmak mı daha iyi beklemek mi ikilemdeyim şu an.
    |
    |
    Surveillance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj

Türk Telekom Fiber Kullanıcılarının kendi modem/routerlarını nasıl kullanacağına dair bir video çekeceğim ve youtube kanalımda paylaşacağım youtube kanalımı takip ederseniz sevinirim. Şuanda ilk yayınım Türk Fiber hız testi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 17 Ocak 2021; 13:31:21 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    2 gündür internet vasat. TT kaynaklı arıza varmış. Acaba portları mı güncelliyorlar yoksa fiber çalışma mı yapıyorlar merak ettim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1378 Mesaj

hak ettiğimizi alıyoruz !

|
    |
    aaahmet61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Bizim ilçedeki telekom planlamanın evden çalıştığını söyledikleri için gitmedim hiç ama 2-3 gün daha ses çıkmazsa ben de bir uğramayı düşünüyorum hocam. Bizim bina yeni olduğu için ADSL bile yok, çıldırmak üzereyim çünkü artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj

sizin durumunuz gerçekten can sıkıcı.bence siz en kısa sürede gidin sorun.ben de gitmeyi planlıyorum artık pzt de ses çıkmazsa
    |
    |
    Surveillance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1378 Mesaj

Ankara da fiber veya vdsl alamıyoruz 2000 şikayete rağmen vs ...

sözcü gazetesi telekomun soyulma olayını yine haber yapmış !

https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarlar/necati-dogru/turk-telekomu-soyan-protokol-6210270/

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Arkadaşlar eski tip bir saha dolabından hizmet alıyorum ancak netspeed üzerinden sorguladığımda vdsl hizmet alabilir çıkıyor ancak port yok böyle neden olur?

• Binbaşı
    1378 Mesaj

vdsl portu yok saha dolabı full dolu...bir müşteri hattını kapatacak o sıra siz alacaksınız tabi başkası almadan... varsa AK PARTİ DE dayın abin amcan yada telekomda mevki makamı yüksek birisi hemen yarın sorunun çözülür....

haaa yok mu kimsen benşm gibi 5 yıl 2000 kez şikayet oluşturursunda yüzüne bakan olmaz.....

ama 40 milyar dolar suriyeliye harcadık denir !!!!

yazacağım çokta yeter şimdilik...

|
    |
    bilinmeyenkişi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Yan binamda(bitişiğimde) binaya kadar fiber daireye kadar VDSL var. Bendi ise VDSL altyapı ama port dolu olduğu için ADSL gözüküyor. İlçe müdürlüğü eve kadar Fiber çekilecek demişti. Açıkkapı’dan Fiber gelmeyeceği sadece altyapısı olmayanlara geleceği lakin tek ADSL kullananlar bizim bağlı olduğumuz kutuya bağlı olan 3-4 Apartman. İl Bölge Müdürlüğüne gittiğimde ise asıl ilgilenen ilçe müdürlüğüdür. Onlar ne derse o dur dendi. Yarın ilk iş sanırım ilçe müdürlüğüne gitmek olacak.
    Sağolsun TT müşteri hizmetleri beni kırmadı birkaç binaya baktı ve en vasat durumda olan yine biziz :/
    |
    |
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj

Türk Telekom Fiber kullanıcıları kendi Modem/Routerlarını nasıl kullanacağı ile ilgili videom yayında.

|
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj

Hiçbir şekilde bekleme, yoksa benim gibi olursun. 4 ay önce binama fiber altyapı yapıldı kutu ,daire içi kablolama her şey yapıldı hala aktive edilmedi fiber internet öylece mal gibi bekliyoruz tüm apartman.3 şikayet yazdım tt online işlemlere 1 ay arayla hepsine saçma sapan cevap veriyorlar yapılacak edilecek vs. gelen giden yine yok. Aradan zaman geçti gittim türk telekom şantiyede bi teknik elemanı yakalayıp anlattım iletişim numarası aldı ama yine bizi donuna sallayan yok tabii ki aranmadım haliyle.1 hafta geçti şuanda açık kapıdan da şikayet ettim. Hala çözüm olmazsa btk ya şikayet edeceğim 1 hafta içinde. O da olmazsa dilekçe yazacağım genel müdürlüğe tekrardan. Anlamışsınızdır sanırım genel prensibi, amcanız dayınız falan varsa bastırabilecek söyleyin yapsınlar yoksa böyle tepelerine binmeden iş yaptıramıyorsunuz bu kuruma.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.