Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.836
Cevap
181
Favori
2.190.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 32 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1403
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3657
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3383
  • Favoriye Eklediklerim 190
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ö1f1 (7822 mesaj) smart0201 (3852 mesaj) NitroNos (3657 mesaj) mustifb (2812 mesaj) dr20mouse (1420 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22266 mesaj) Mobil (13432 mesaj) Tablet (352 mesaj) Mini (4856 mesaj) Uygulama (1874 mesaj)
  • @
72 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #30
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
Giriş
    1335 Mesaj

https://www.webtekno.com/turk-telekom-ceosundan-tum-operatorlere-cagri-h102788.html

telekom ortak alt yapı yapmaya hazırmış peki kim hazır değil !

Orijinalden alıntı: ayhann06

https://www.webtekno.com/turk-telekom-ceosundan-tum-operatorlere-cagri-h102788.html

telekom ortak alt yapı yapmaya hazırmış peki kim hazır değil !

Birilerin kafasına taş düşmüş galiba. Yenimi akıllarına geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türknet. Arkadaşın hattı. Oda bağlattığına pişman oldu. Acaba ont ile router arasındaki kablo da sorun olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sis651 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır.

|
    |
    gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türknet sitesinden altyapı sorgulama yapın özgür iletişim fiber 100 yazıyorsa destekliyor demektir zaten türknet türk telekom ftth hizmetini yeni yeni kendisi kullanmaya başladı bence kullanırsınız bir sıkıntı olmaz.
    |
    |
    atakanelif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1104 Mesaj

türknet demek sıkıntı demektir arkadaşlar 85 tl ye 35 mbps alacağınıza 95 tl ye tt 24 mbps alın aradığınızda ulaşın gece hız düşmeleri olmasın aradığınızda muhattabınız olsun derim ben

Tabiki bencede öyle ev internetinde Türk Telekom kullanılırsa daha iyi olur muhatabı olur, ping az olur, sorunlar diğer firmalara göre çabuk çözülür ama arkadaş sormuş fiyat farkına Türknet’i veya başka iss kullanabileceğinide bilmeli diye düşünüyorum bundan sonrası tüketicinin tercihine kalır.
    |
    |
    PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj

Sultanbeyli'de olup çalışmaları takip edenler için yazıyorum, TT'nin aklı başına geldi heralde, dün Şanlıurfa Caddesi üzerindeki tüm saha dolapları yenilendi, eskilerinin yakınına çifter fiber dolaplar takıldı. Bunlar sadece değiştiğini gördüklerim, 2 hafta önce Mehmet Akif Mahallesi genelinde yer işaretleme ve fiber kablo çekme işlemleri yapılıyordu, muhtemelen Sultanbeyli genelinde tüm eski saha dolaplarını değiştirecekler, hayırlı olsun diyelim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8a/b9/ce/8ab9cee2bc73d499de364b92bca22690.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Planlı kesinti listesinde yer almamasına rağmen yine tam planlı kesinti saati olan gece 02:00 itibari ile YİNE neti kesti Allah'ın cezaları. Hem fahiş fiyat hem kalitesiz. Bıktım artık. Yer: Bursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2020; 2:7:38 >
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj

Sorun yok yıldırım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sadakat16

Sorun yok yıldırım da

Yaklaşık 45 dk sonra geldi hocam. Bir de siz geçenlerde Bursa'da olduğunuzu düşünüp sorduğumda Edirne'de olduğunuzu söylemiştiniz? Yanlış anladıysam kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2020; 3:12:38 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    Bu operatör farklı olunca yönlendirmelerde farklı oluyor mu yoksa alt yapın kime ait ise omu yapıyor bu işi. Örneğin aynı saha dolabına bağlı olan 2 ayrı kullanıcı örneğin birisi millenicom birisi turknet olursa ve aynı yere ping atarlarsa aynı sonuç ve Ayn bu pop noktalarından geçerek mi sonuca ulaşır.

Kısacası her farklı operatör kendi yönlendirmesinimi yapar yoksa alt yapı kime ait ise onunlamı alakalıdır..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadakat16 -- 2 Aralık 2020; 3:15:2 >
    |
    |

Oradada internet kullanıyordum.

Rica etsem birde speedtest den DGN HOSTİNG VEYA İDEAL HOSTİNG speedtest yaparmisiniz ping arttı benim bu aralar acaba sizdede öylemi merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadakat16 -- 2 Aralık 2020; 3:23:15 >
    |
    |

Fiber altyapı için sürekli CEO yazıp başvuru yapıyordum . Bugün evime doğru Türk Telekom kazı yapmaya başlamış. Busefer dedim başardık . Aşağı inip telekomcu arkadaşa sorduğum da. Meğer mahallede bulunan tip7 dolaplar yetersiz kalıyor diye evimin tam dibine Tip23 (küçük) kabin koyulcakmış ve fiber çekilecekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5435 Mesaj

Binanızda hangi altyapı vardı? Sizde de stabil mi değildi internet?

Hayırlı olsun şimdiden.  

|
    |
    sadakat16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam 🙂

Zaten bı kaç ay önce tip7 koydular ona bagliydim şimdi buna aktarcaklar umarım bu kutular 100 ve üzerini destekliyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadakat16 -- 2 Aralık 2020; 11:47:53 >
    |
    |
    Arkadaşlar bir şey merak ediyorum Türk Telekom ftth fiber altyapısında bu ont cihazına yada modeme bir şeyler olursa su felan dökülürse yani bozulursa nasıl değerlendiriyorlar ücretmi talep ediyorlar yoksa ücretsiz yenileme yaparlar mı?
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

Kullanıcı kaynaklı hatalar kullanıcının sorumluluğundadır diye tahmin ediyorum..

|
    |
    furkann406 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birkaç gündür Viyana üzerinden Telia çıkışları çok sıkıntılı. Amazon için Telia kullanıyorlar ancak gün içerisinde sürekli ulaşılamaz duruma düşüyor. İşin garibi hiç el atmıyorlar da  

|
    |

Ücret yansır.

|
    |
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,800
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.